LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Wróg u Bram - Stalingrad 1942

Wróg u Bram - Stalingrad 1942
Sztab VVeteranów
Tytuł: Wróg u Bram - Stalingrad 1942
Producent: Marcin Tomczyk
Dystrybutor: REBEL.pl
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl: 2006-00-00
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 54% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 90 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Wróg u Bram - Stalingrad 1942 Screen 1 Wróg u Bram - Stalingrad 1942 Screen 2
Wróg u Bram – Stalingrad 1942 jest planszową grą rodzimej produkcji, której dystrybucją zajęła się firma Rebel. Jak sama nazwa wskazuje opowiada ona o nieudanym oblężeniu niemieckim na Rosję.
Rozgrywka przeznaczona jest dla dwóch graczy, a w zależności od sposobu jej rozegrania, czas zabawy trwać może od godziny po godzin pięć;). Elastyczne reguły, bardzo ładne wykonanie i świetna zabawa to charakterystyczne cechy gry. Duża ilość kart i możliwości taktycznych powoduje, iż będziemy się dobrze bawić przez długi czas. Dodatkowo rozgrywka za każdym razem wygląda inaczej, a to za sprawą scenariuszy przygotowywanych i wystawianych w Internecie przez wielu innych graczy (jest to dobra alternatywa gdy samemu takowego nie chce się wymyślić;)). Od strony graficznej gra prezentuje się wyśmienicie. Bardzo dobrze dopasowane, archiwalne zdjęcia na każdej z kart zachwycają estetyczna mapa bez zbędnych bajerów i trwałe elementy cieszą oko, a tym samym się nie niszczą tak łatwo (pod warunkiem, że nie będziemy nimi rzucać o podłogę).

Słabą stroną gry może być niejasno napisana instrukcja, którą trzeba przestudiować od deski do deski przynajmniej 3 razy, żeby cokolwiek zrozumieć, ale po przebrnięciu tego momentu dalej czeka was już tylko zabawa.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
02.09.2008 | Mande » Ciekawa gra. No i ta elastyczność zasad w planszów
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję