LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Kings Bounty: Wojownicza księżniczka

Kings Bounty: Wojownicza księżniczka
Sztab VVeteranów
Tytuł: Kings Bounty: Wojownicza księżniczka
Producent: Katauri Interactive
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategiczna/RPG
Premiera Pl: 2009-10-23
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 88% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Kings Bounty: Wojownicza księżniczka Screen 1 Kings Bounty: Wojownicza księżniczka Screen 2
Wojownicza Księżniczka to pierwszy dodatek do nagradzanej na całym świecie strategii King’s Bounty: Legenda. Gracz wciela się tutaj w rolę walecznej księżniczki Amelii. Poprzedni bohater i nauczyciel Amelii opuścił już Endorię i jak to zwykle w takich przypadkach bywa pojawiają się kłopoty. Księżniczka rusza więc do nowych krain świata Teany i szuka pomocy.
Nowy świat stworzony przez programistów z Katauri jest równie ciekawy i rozległy co ten z „podstawki”. Na swej drodze spotkamy masę przeróżnej maści stworów w tym nową rasę jaszczurów. Tym co odróżnia dodatek od Legendy jest większa swoboda w poruszaniu się po mapie. Nie dość, że nie jesteśmy ograniczeni przez zadania, to jeszcze możemy (oczywiście nie od razu) szybować nad przeszkodami i wszędobylskimi oponentami.

Oprócz pegaza, na którym Amelia może latać, do gry wprowadzone zostały inne urozmaicenia. Duchy szału zastąpione zostały przez małego smoka dysponującego 9 różnymi umiejętnościami. Z kolei małżonkę bohatera z „podstawki” zastąpi tutaj giermek. No naszej dyspozycji oddane zostały bardziej rozbudowane drzewka rozwoju postaci, a Księżniczka może awansować nawet na 50 poziom. Na naszej drodze stanie także pięciu nowych bossów, których pokonanie będzie niezwykłym wyzwaniem.

Graficznie Wojownicza Księżniczka jest tak samo zniewalająca jak King’s Bounty: Legenda, z tym że silnik został zoptymalizowany na tyle, by działać na słabszych komputerach!
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję