Industry Giant 2

Industry Giant 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: Industry Giant 2
Producent: JoWooD
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2002-10-23
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 88% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Industry Giant 2 Screen 1 Industry Giant 2 Screen 2 Industry Giant 2 Screen 3
Gra ekonomiczna, której akcja rozgrywa się na przełomie wieków XIX i XX. Gracz wciela się w przedsiębiorcę, który poprzez zarządzanie zasobami, produkcją oraz zakupami i sprzedażą dąży do wypełnienia swojej życiowej misji - stworzenia niezależnego Imperium Finansowego.
Siłą programu jest bogactwo przedstawionego świata. Dziesiątki towarów i środków transportu, wpływ pór roku czy pogody na popyt i podaż, wreszcie konieczność planowania ilości towarów w magazynach oraz długości cyklu produkcji sprawiają, że Industry Giant 2 może mierzyć się z najlepszymi programami tego typu na rynku.

Produkcja została wyposażona w szczegółową oprawę graficzną w 3D z opcją przybliżania obrazu. Odnajdziemy też wiele cieszących oko efektów graficznych. Artykuły, które wyprodukujemy, będą przewożone przez ponad 50 rodzajów środków transportu, poczynając od zwykłego autobusu przez ciężarówki i pociągi, na okrętach o olbrzymiej wyporności kończąc. Aby przedłużyć zabawę, twórcy doposażyli produkcję w tryb multiplayer, w którym możemy współpracować lub zmierzyć się ze znajomymi.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję