Gwiezdne Wilki

Gwiezdne Wilki
Sztab VVeteranów
Tytuł: Gwiezdne Wilki
Producent: X-bow Software
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl: 2005-11-18
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 86% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 80 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Gwiezdne Wilki Screen 1 Gwiezdne Wilki Screen 2 Gwiezdne Wilki Screen 3
Gwiezdne Wilki to ciekawa mieszanka dwóch gatunków. Strategii oraz RPG. W grze dowodzimy drużyną najemników (tytułowymi Gwiezdnymi Wilkami), którzy za odpowiednią cenę są w stanie zrobić wszystko. A że przy okazji wplątujemy się w konflikty między korporacjami, oraz walkę z obcymi to już inna historia ;).
Warstwa RPG jest w GW zdecydowanie bardziej rozwinięta. Latamy w kosmosie kompletując własną drużynę składającą się z sześciu śmiałków. Każdy z nich może mieć jedną z czterech profesji (pilot, strzelec, rakietowiec, mechanik). Oczywiście każdy także zdobywa doświadczenie, które zamieni na nowe umiejętności w swoim indywidualnym drzewku rozwoju. Jak przystało na RPG-a znajdziemy tutaj także kilka specjalistycznych umiejętności, które wykorzystane w odpowiednim momencie mogą zaważyć o zwycięstwie.

Warstwa strategiczna ogranicza się właściwie do wyboru uzbrojenia naszych myśliwców, oraz ustawienia z nich odpowiedniej formacji. Możemy tworzyć tzw. skrzydła, w których każda z jednostek odpowiadać będzie za coś innego. Ostrzał, naprawę, osłonę antyrakietową itd. Podczas rozgrywki spotkamy sporo przeróżnych statków kosmicznych. Poczynając od pojazdów obcych, poprzez myśliwce trzech generacji na ogromnych krążownikach i stacjach badawczych oraz handlowych kończąc. Jest co zwiedzać, wszak wszechświat jest niezbadany.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 100%
ta gra jest super!
Gosc17 - 100%
więcej recenzji dodaj recenzję