LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Field Ops

Field Ops
Sztab VVeteranów
Tytuł: Field Ops
Producent: Digital Reality
Dystrybutor: Nicolas Games
Gatunek: RTS/FPS
Premiera Pl: 2006-12-08
Premiera Świat:
Autor: Mande
Ocena
czytelników 63% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Field Ops Screen 1 Field Ops Screen 2 Field Ops Screen 3
W następstwie puczu mającego obalić Fidela Castro, Kuba jest rozdarta i bliska wybuchu wojny domowej pomiędzy armią przywódcy a partyzantami kubańskiego oddziału Sining Path. W trakcie gdy rebelianci Sining Path odnoszą sukces w obaleniu rządu i osiągają swoje cele, żądają od Stanów Zjednoczonych zniesienia embargo i zaakceptowania nowej, słusznej władzy Kubańczyków. W przeciwnym razie grożą wystrzeleniem dwóch rakiet dalekiego zasięgu, będących pozostałością po zimnej wojnie, na południowe miasta Stanów Zjednoczonych.
W obliczu tak nagłego kryzysu, którego wynikiem może być mobilizacja całej armii, Pentagon podejmuje decyzję by sfinansować pojmanie lidera lokalnej komórki Shining Path przez elitę SOG. Jednak gdy tylko żołnierze SOG pojawiają się na miejscu, szybko okazuje się, że granice konfliktu sięgają znacznie dalej. Field Ops to doskonałe połączenie strategii i szybkiej akcji militarnej, które daje graczowi możliwość wzięcia udziału w opisywanym konflikcie.

Gracz może wkroczyć do fascynującego świata antyterroryzmu i kierować każdym aspektem rozgrywki, począwszy od planowania strategicznego do ściągania wroga karabinem snajperskim.
Akcja jest umiejscowiona w czterech wyjątkowych miejscach na Ziemi, zaś walka toczy się na ziemi, w wodzie i powietrzu
Do dyspozycji pozostaje ponad 7 zróżnicowanych klas jednostek do wyboru dla każdej ze stron.
Całość w wysokiej jakości grafice znanej dotąd tylko z gier FPS, z ultra-realistycznymi pojazdami i broniami autentycznie używanymi przez jednostki sił specjalnych.
Rdzeń gry Field Ops to silnik Physics odpowiadający za naturalne oddanie praw fizyki w grze wraz z animacją motion-capture wiernie oddającą realizm gry.
Trzy tryby multiplayer posiadają wbudowany ogólnoświatowy systemem rankingowy.
Gra posiada taktyczne A.I. umożliwiające pasjonującą rozgrywkę zarówno w trybie RTS jak i FPS.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję