LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Cloven Crania Meadow

Cloven Crania Meadow
Sztab VVeteranów
Tytuł: Cloven Crania Meadow
Producent: Unicejo Entertainment
Dystrybutor: IQ Publishing
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2006-08-28
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 62% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Cloven Crania Meadow Screen 1 Cloven Crania Meadow Screen 2 Cloven Crania Meadow Screen 3
Cloven Crania Meadow To strategia czasu rzeczywistego, której akcja osadzona jest w wyświechtanym już świecie fantasy. Naszym zadaniem jest zarządzanie nacją ludzką napastowaną przez mniej i bardziej straszne, dziwne i złe stworzenia. Wszystkich ras jest dwanaście. Zarówno my jak i kreaturki dysponują ponad 50 jednostkami.
Podobnie jak w wielu tego typu produkcjach, priorytetem jest rozwijanie siedziby ludzi, zapewnianie dostatku, bronienie swojej siedziby i niszczenie siedzib wrogich. Ciekawą sprawą jest szkolenie jednostek – bez niego nie zajdziemy dalej niż kilka kroków za mury miasta. Tylko odpowiednio wielkie i dobrze wyszkolone wojsko może konkurować z armią przeciwnika.

Cloven Crania Meadow posiada oryginalny schemat, według którego toczone są bitwy – nie chodzi tylko o eksterminację oponenta - swoje oddziały musimy pokierować do pozycji strategicznych rozmieszczonych na polu walki.

Grafika jest bardzo ciemna i mało dopracowana w porównaniu do innych produkcji wydanych w tym okresie. Interfejs nie jest zbytnio skomplikowany.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję