LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battleforge

Battleforge
Sztab VVeteranów
Tytuł: Battleforge
Producent: Phenomic
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Gatunek: RTS/RPG
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników 77 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Więcej kart do Battleforge już w sierpniu

W sierpniu powinniśmy spodziewać się pierwszego dodatku do BattleForge, czyli darmowej gry strategicznej od Electronic Arts.
Rozszerzenie wprowadzi przede wszystkim pokaźny zestaw sześćdziesięciu zupełnie nowych kart. Zapewnią one miłośnikom tytułu sporo zabawy, umożliwiając używanie niedostępnych wcześniej jednostek i budynków oraz stosowanie odmiennych taktyk.

Informacja została podana na stronie gry. Kilkadziesiąt nowych kart zostanie wydanych w pakiecie zatytułowanym Renegade Edition. Rozszerzy on możliwości graczy, wprowadzając legendarne jednostki i monumentalne budowle z południowej części krainy Nyn. Pojawią się wojownicy frakcji Bandits i Stonekin oraz związane z nimi karty Dual Orb (operujące dwiema różnymi mocami).

Na razie nie znamy dokładnej daty premiery dodatku, ale można się go spodziewać już w przyszłym miesiącu. Pierwsza talia do B
attleForge
, zatytułowana Twilight, składa się w sumie z 200 kart, podzielonych na cztery główne siły (Frost, Fire, Nature, Shadow), które reprezentują też inne możliwości. Zapowiedziany pakiet Renegade Edition wydaje się ich uniwersalnym uzupełnieniem.

Sam BattleForge ruszył w marcu tego roku. Początkowo gra była płatna, jednak szybko firma Electronic Arts zmieniła jej model finansowy. Obecnie uczestnictwo w zabawie jest darmowe, chociaż pojawiają się mikrotransakcje. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby spróbować swoich sił w tym ciekawym połączeniu strategii i karcianki.

Źródło:
Szymon "Hed" Liebert - GRY-OnLine

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję