gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 74
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gothic 2
tigikamil

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 29129

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 4:54 pm   Temat: Gothic 2
Jak to nie możesz?? Po drodze do smoka ożywieńca jest stół alchemiczny, na którym to zrobisz(tak samo jak w górniczej dolinie), no chyba, że nie zabrałeś serca od smoka pokonanego przed mostem (ten króry trzeba uruchomić strzałami). Bo jak nie wziąłeś serca z ciała smoka, a zwłoki zniknęły nie pozostanie ci nic innego jak wczytanie wcześniejszej gry i ponowne jego pokonanie :D
  Temat: CivCity:Rome
tigikamil

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6757

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:39 pm   Temat: CivCity:Rome
Ja opierałem się głównie na informacjach umieszczonych na stronie gry i po trochu na stronce polskiego dystrybutora, więc nie mogłem wiedzieć wszystkiego. Jak już posiadasz grę to napisz recenzję, ja nie będę stał ci na przeszkodzie :D
  Temat: W co obecnie gracie?
tigikamil

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 08, 2006 3:12 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Eee, no co ty... może na najmniejszym poziomie trudności tak jest, ale później walki na miecze potrafią napsuć sporo nerwów i krwi. Poza tym pojawiają się pirackie skarby do wykopania, córki gubernatorów do ujażmienia tfu tzn. do uratowania, miasta inków i członkowie rodziny do odnalezienia, przestępcy do schwytania, hiszpańska wielka flota do złupienia, tak więc wcale nie jest tak monotonnie :wink: A tańce, wcale nie przeszkadzają tak bardzo, jakby to można było odczytać z niektórych recenzji... Ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać :D
  Temat: W co obecnie gracie?
tigikamil

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65197

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 08, 2006 11:09 am   Temat: W co obecnie gracie?
A ja teraz ostro pogrywam W Sid Meier's Pirates! Mówię wam ta gierka wymiata :) Polecam każdemu, nie tylko fanom piracenia :wink:
  Temat: Heroes V
tigikamil

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10357

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 29, 2006 12:51 pm   Temat: Heroes V
Ja przeszedłem Herosów 5 tak w 2 tygodnie (nie żebym się chwalił :wink: ) i zakończyłem granie 2 tygodnie temu. Powiem tak, fabuła nawet nawet ostatnia walka, ciekawa tylko trochę mało grało się jednostkami akademii. I jeszcze, jedno tak jak skończyłem grę od tamtej pory więcej jej nie ruszałem, jakoś mnie nie ciągnie do niej ponownie...
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
tigikamil

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68897

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 29, 2006 12:46 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
A ja chciałbym powiedzieć, że na stronie znajduje się poradnik do "Homeworlda" który w rzeczywistości jest poradnikiem do "Homeworlda 2" Czy ktoś mógłby poprawić ten głupi błąd?

Ps. rozmawiałem z autorem tekstu który przyznał mi rację i powiedział, że rozdał "swój" poradnik wielu serwisom. Później kontakt się urwał....
  Temat: Szukam Gier Typu HOMM 3,4
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 10189

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 29, 2006 9:13 am   Temat: Szukam Gier Typu HOMM 3,4
http://www.sztab.com/rece...logia,1363.html

Tu masz wszystko o Age of Wonders, też mi to przyszło do głowy.

Lub jeszcze w ostateczności, jakbyś był bardzo zdesperowany :D

http://www.sztab.com/rece...k-Age,1146.html

Ceny nie są wygórowane (25 i 30 zł) tak więc wybierz co ci się bardziej spodoba :D
  Temat: Hegemonia
tigikamil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4606

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 27, 2006 8:19 pm   Temat: Hegemonia
Ej kolego czy mógłbyś kiedyś przeczytać to co napiszesz, zanim to bez zastanowienia wyślesz :?:

A co do twojego pytania, to na pewno podają pozycję rozbitka (o ile dobrze pamiętam) na raderze. Może być tak, że po chwili znika, ale jak się pospieszysz i wyślesz w tamto miejsce statek, to powinieneś go znaleźć.
  Temat: Tanie serie gier
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5482

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sro Kwi 19, 2006 6:14 pm   Temat: Tanie serie gier
No no no robi się ciekawie, bardzo ciekawie.
Backside napisał/a:
zdaje mi się, że jednak ten program przebija ofertę CDP

Zdaje się, że masz rację, a w zapowiedziach głoszą, że to jeszcze nie koniec :wink:
  Temat: Tanie serie gier
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5482

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 7:27 pm   Temat: Tanie serie gier
Backside napisał/a:
Nie zgodzę się - sądzę, że kierujesz się uprzedzeniamy w stosunku do Cenegi


A wcale, że nie mam uprzedzeń. Po prostu jak na razie kupiłbym więcej gier od CDProjektu. :wink: I wcale nie uważam CDP za taką super firmę, tylko wyraziłem swoją opinię na temat strategii w jego ofercie. Cenega też potrafi wyśmienicie zlokalizować grę czego przykładem może być Still Life (przygodówka), którym jestem po prostu zachwycony :razz:
  Temat: Tanie serie gier
tigikamil

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5482

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:19 am   Temat: Tanie serie gier
A ja zauważyłem, że cenega podaje tytuły stare jak świat, a CDP ma do zaoferowanie w swej ofercie tytuły na pewno nowsze (no może poza gothickiem 1). A do tego CDP daje "kroniki riddika"- pierwszy raz po polsku, świetna skradanka ale jednak FPS. Warto również zauważyć obecność w ich ofercie wyśmienitej strategii turowej "SS+Senitels" wraz z dodatkiem! A Ground Control 2 to pikuś? Przecież świetny RTS. Do tego bardzo dobra i śmieszna gierka "Sąsiedzi z piekła rodem" też ma elementy taktyki i planowania (jak spłatać psikusa sąsiadowi). Tylko wspomnę tutaj o "Warhamerze", którego chwalił już Backside. Należy zauważyć, że wszystkie gry CDProjektu wydane będą na jednej płycie DVD (nie wiem jak w przypadku cenegi). A cenega co nam chce wcisnąć? Starą "Twierdzę" wersja Delux, ale niech was nie zmyli delux - to tylko jakiś mod z zamkami z epoki króla artura i nic więcej (można go za darmola ściągnąć z internetu), a nie dodatek "Krzyżowiec". Jednym słowem dla strategów CDP rulez :D
  Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
tigikamil

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 15094

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 11:02 am   Temat: co myślicie o grze na ogame.pl?
Ta gierka to straszliwy zjadacz czasu. Jeżeli macie dużo do nauki np: zbliża się matura, lub kończy się rok szkolny dajcie sobie spokój. Tak się tylko mówi: usiądę na chwilkę, wyślę flotę, tu coś zbuduję, ale naprawdę można zapomnieć o bożym świecie czekając na ukończenie budowy pierwszego niszczyciela. Wiem bo kiedyś grałem na Uni 14, na szczęście to były wakacje (trzymałem się w pierwszej 100). Ale jak się zaczęła szkoła to nie było czasu na naukę. Aż w końcu mnie zezłomowali, a wierzcie mi nie ma nic gorszego niż zniszczenie dorobku 4 miesięcy długiego siedzenia i dłubania, przy kompie. W sumie dobrze, od tego momentu stałem się wolnym człowiekiem = już nie gram w ogame :D
  Temat: Hegemonia
tigikamil

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4606

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Kwi 13, 2006 10:54 am   Temat: Hegemonia
nic z tego nie rozumiem, możesz napisać jeszcze raz i poprawnie??
Może będę w stanie pomóc.
  Temat: Największy wynalazek.
tigikamil

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 13060

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 08, 2006 5:27 pm   Temat: Największy wynalazek.
A ja może nie znam się tak dobrze na historii jak moi przedmówcy ale sądzę, że ważnym krokiem w dziedzinie wojskowości było wynalezienie łuku, który przez setki lat był postrachem wojowników :D
 
Strona 5 z 5
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16