gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 425
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wariorr Kings
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6994

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 18, 2005 2:09 am   Temat: Wariorr Kings
Menajev napisał/a:
Warrior Kings zabugowane???!


Tak. A co taki zdiwiony?


Menajev napisał/a:
Błędy takiej wagi są w większościach rts-ów, a w W3 jest ich sporo więcej Smile (no dobra nie wiem ile ich jest, nigdy nie grałem, ale wiem, że nic nie trace)


Nie gralem, ale bledow na pewno jest wiecej... Radzilbym zagrac, potem wydawac wyroki odnosnie ilosci i jakosci bledow, a nie robic tak jak Ty. Czyli gosc obrazil moja ulubiona gre to ja dogryze jego grze. To jest bledne myslenie. Zreszta podaj mi przynajmniej JEDEN uciążliwy blad w WarCrafcie III, wtedy pogadamy. Co sie zas tyczy Warrior Kings te mozna wymieniac bardzo dlugo. Jeden ktory dobrze zapamietalem to jak mialem dostarczyc woz z zaopatrzeniem do broniacego sie miasta. Autorzy nie przewidzieli mozliwosci, ze bede chcial poslac woz do samego miasta pod eskorta. Woz z obstawa wpuscili, ale za nic w swiecie nie chcieli wypuscic i musialem misje od nowa zaczynac. Inny przyklad. Nie rozumiem dlaczego gdy kaze robic jednostkom cos innego niz atakowac przeciwnika i tak aktakuje zamiast wykonywac rozkazy?


Menajev napisał/a:
Poza tym ponoć zbierasz CDA. Skoro tak to poszukaj recenzji obu gier, by zobaczyć, że według fachowców WK jest warte 0,5 pkt więcej niż W3, które zresztą na pewno dużo czerpie ze sławy poprzedników


Warrior Kings bylo oceniane w nieco innym czasie i zgadzam sie, ze zostaly tam zaimpetowane ciekawe pomysly takie jak np. woz z zaopatrzeniem. To po pierwsze. Po drugie 0,5 punkta roznicy w ocenie nie jest to sporo. Trzecia sprawa wyjasnij mi prosze jakich masz na mysli poprzednikow WarCrafta III i co od nich ta gra czerpie.


s2nto napisał/a:
Dość powiedzieć od WC3 o niebo lepsze jest nawet Battle Realsm, świetna gierka której gwiazde niestety zaćmiła równoległa premiera WarCrafta.


Ja uwazam, ze roslol jest smaczniejszy od pomidorowki. I teraz mi udowodnij, ze sie mysle. Moim zdaniem obie gry sa dobre.


s2nto napisał/a:


Osobiście uwielbiam pogrywać z kumplami w WC2, natomiast WC3 mam gierke z dodatkiem wraz z dostępem do BN, jednak limit jednostek, elementy RPG, mało nowych rzeczy skutecznie mnie odstrasza od tej gry.


WarCraft III jest odmiena od WarCraft II nie przecze. Jednak limit 90 jednostek w tej pierwszej grze w zupelnosci wystarczy, wszakze to nie StarCraft gdzie ilos a nie jakosc sie liczy. W W3 trzeba troche kombinowac i przede wszystkim to co mi sie podoba to to, ze czasem nasza armia nie jest wystarczajaca do pokonania przeciwnika i dobrze. Elementy RPG tez wyszly tej grze na dobre, nie wiem w czym one Ci [przeszkadzaja. A malo nowych rzeczy? Czy w kazdej grze musza byc nowe rzeczy? Zreszta w WarCrafta III zagrac warto chocby dla polskiej wersji (KAPITALNE odzywki jednostek), przerywnikow filmowych czy fabuly.
  Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Wojman

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7423

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Sie 16, 2005 3:55 pm   Temat: Biezace zapowiedzi i recenzje
Na razie pracy dla Sztabu mam od groma (rozbudowa dzialu Kody do Gier), zajumuje tez sie zapowiedzia do Wiedzmina, wiec nic nowego na razie nie biore. I moge Wam obiecac, ze zapowiedz Wiedzmina bedzie czyms czego jeszcze w Sztabie nie bylo. Ale niestety na tekst bedziecie musieli jeszcze poczekac. Jak ja lubie tajemniczosc :)
  Temat: Wariorr Kings
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6994

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Sie 15, 2005 3:22 pm   Temat: Wariorr Kings
s2nto napisał/a:
No to ja tytlko chciałbym uprzedzić wszystkich, że to co Wojman mówi o Warrior Kings dotyczy tylko i wyłącznie podstawki, gdyż dodatek jest świetnym tytułem dla każdego RTS-mana i moge go każdemu polecić, czas jaki przyniej spędziłem wspominam miło Smile


Cóż ja mówiłem zarówno o podstawce jaki i dodatku. :) Po prostu bugi w tej grze zniechęciły mnie do dalszej gry. I niestety zdania na temat tej gry nie zmienie.


s2nto napisał/a:
WCIII sux Laughing


Już wyszedł Warrior Cings III? :) Masz rację pewnie też będzie tak zabugowany jak jedynka. :) A WarCraft III jest po prostu świetny.
  Temat: Nasze logo
Wojman

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 21570

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Sie 15, 2005 3:19 pm   Temat: Nasze logo
Mi też ogólnie się logo podoba. Zresztą przyznam szczerze, że widziałem je już wcześniej. Gdzie? Na razie niech pozostanie to tajemnicą, ale wkrótce też się dowiecie. :)
  Temat: Wariorr Kings
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6994

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 14, 2005 5:24 pm   Temat: Wariorr Kings
s2nto napisał/a:
Wojmanie drogi z tego co wiem to zbierasz CDA, a więc spewnością posiadasz w swoich zbiorach dodatek do Warrior Kings, a tam jest już... CUDO!


No, mam dodatek do Warrior Kings, nie ukrywam. Jednak mimo wszystko ta gra mi sie nie podoba. A nie lubie grac w gry, ktore mi sie nie podobaja. Jak mowilem wczesniej Warrior Kings sobie odpuszcze, ale jezeli ktos ma ochote na WarCraft III zagram z przyjemnoscia.
  Temat: Wariorr Kings
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 6994

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Sie 14, 2005 1:36 am   Temat: Wariorr Kings
redrix napisał/a:
poszukuje osob do pogrania jak cos to


Ja odpadam gry z serii Warrior Kings sa niestety mocno zabugowane, granie w singla mnie denerwowalo, a co dopiero mowic o grze multiplayer. Ale jakbyc mial ochote na partyjke w WarCrafta III zagram z przyjemnoscia.
  Temat: Na jaki adres wysylac teksty, ktore ma zamiescic Wojaman?
Wojman

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7170

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:53 pm   Temat: Na jaki adres wysylac teksty, ktore ma zamiescic Wojaman?
Prosze o chwile uwagi!

Jezeli ktos ma do zamieszczenia jakis tekst na stronie (tyczy sie to szczegolnie MAO, Klemensa i Perkuna, choc reszty sztabowiczów też) bardzo prosze mi to wyslac mailem na adres wojman@spw.pl Niestety z kontem Sztabowym mam problem nie laczy mi sie z serwerem, dlatego bardzo prosze wszystko slac na wojman@spw.pl Czemu to mowie? Dostalem sygnal, ze na konto sztabowe ktos wyslal mi tekst, a ja go nie zamiescilem.

Dziekuje za uwage. :)

Dodam jeszcze tylko tyle, ze z moim adresem wojman@sztab.com już wszystko w porządku. Wobec tego temat uważam za zamknięty. :)
  Temat: Nowy styl -Bman1Blue
Wojman

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7047

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:39 pm   Temat: Nowy styl -Bman1Blue
MAO napisał/a:
Wojman tak off topic - czemu wciaz nie dodales tekstu o gotyx? Nie odpowiadaj tylko zrob to Smile


Tego zielonego naprawde mi brakuje... co? Nie ma Gotyx? Jest, dodalem go teraz. Zreszta zazwyczaj dodaje teksty wieczorami, bo wtedy moge sobie swobodnie manewrowac screenami na stronie bez strachu, ze ktos sobie odswieza co 5 minut strone i sie dziwi, ze screeny w innym miejscu. :) a recenzja gry Gotyx znajduje sie pod tym adresem http://www.sztab.com/recenzje,Gotyx,643.html
  Temat: Gotyx
Wojman

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 5040

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 11:34 pm   Temat: Gotyx
Ja tylko dodam, ze pod adresem http://www.sztab.com/recenzje,Gotyx,643.html mozecie przeczytac recenzje teh gry autorstwa Dr Acula. Warto przeczytac.
  Temat: Pozycja w wyszukiwarkach
Wojman

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7827

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 9:43 pm   Temat: Pozycja w wyszukiwarkach
MAO napisał/a:
No wlasnie to jest bol- na forum nic sie nie dzieje, ludzie wyjechali etc. Daj Bog niech sie w koncu cos tu ruszy - 3000 ludzi dziennie i sami malomowni


Bo widzisz MAO moim zdaniem trzeba by bylo pomyslec nad jakims konkursem. Odpowiedzi mozna by bylo znalezc na forum, a zeby je znalezc trzeba by bylo sie zarejestrowac. Trzeba bedzie nad tym pomyslec.
  Temat: Nowy styl -Bman1Blue
Wojman

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7047

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 9:40 pm   Temat: Nowy styl -Bman1Blue
Styl fajny, choc moim zdaniem byloby ladniej gdyby ramki byly zielone. Ale moze sie tylko czepiam? Tak czy inaczej ten styl mi sie podoba i w przeciwienstwie do poprzedniogo ten jest taki bardziej wesoly, ze az chce sie cos na forum napisac.
  Temat: Szablon tekstów dłuższych
Wojman

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5681

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Sie 12, 2005 3:05 pm   Temat: Szablon tekstów dłuższych
mande napisał/a:
3. Nie być zbyt subiektywnym - czasem własna animozja do tytułu, lub producenta potrafi zniechęcić do dobrego produktu


Kazda gra jest oceniania subiektywnie przez danego autora. Nie mozna byc w pelni obiektywnym w pisaniu recenzji czy zapowiedzi, bowiem jak komus sie gra bardzo podoba bedzie chcial znalezc dla niej jak najwiecej plusow. A jezeli sie nie spodoba to bedzie wytykal wady. Zreszta wezmy prosty przyklad Diablo 1. Dla mnie jest to gra genialna 10/10 w pelni zasluzone, do dzis w to gram, ale spotkalem sie z opinia, ze 1/10 dla tej gry to za duzo bowiem jest gniotem ze straszna grafika. I jak tu byc obiektywnym?
  Temat: W samo południe - przyszłość żołnierza
Wojman

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4428

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Lip 31, 2005 1:52 pm   Temat: W samo południe - przyszłość żołnierza
Jak sam dobrze zauwazyles dzis "w modzie" jest narkotyzacja. Jednak technika bardzo szybko się rozwija, nie zdziwie się jak niedługo zamiast naturalnych oczu bedzie mozna wstawic sztuczne i zolnierz bedzie doskonale w nich widzial. Dlatego oddalem glos na Le... naCyborgoryzacje.
  Temat: Pozycja w wyszukiwarkach
Wojman

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 7827

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sob Lip 30, 2005 1:04 am   Temat: Re: Pozycja w wyszukiwarkach
MAO napisał/a:
Nareszcie- olbrzymi nakladem srodkow ale pelny sukces:

Gry strategiczne - pozycja 1


Brawo tak powinno byc!

Cytat:
Strategie - pozycja 2 (awans z miejsca 1780)


My dopiero na drugim miejscu?! Trzeba bedzie zrobic mala wycieczke do siedziby google. :) Ale przynajmniej dostalismy niezly awans.

Cytat:
Gry - pozycja 38 (awans z 747)


38? Dopiero? Zaczynam zbierac fundusze na wynajem samolotu, zeby dotrzec do siedziby googgle.


:) [/quote]
  Temat: Kto bedzie prezydentem?
Wojman

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 10533

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Lip 24, 2005 12:34 am   Temat: Kto bedzie prezydentem?
Backside napisał/a:
I chciałbym ci przypomnieć, że to właśnie Kaczyńscy odcięli się od AWS'u na początku lat '90, widząc co tam "koledzy" wyprawiają.


Chciałbym zwrócić uwagę, że na początku lat 90 nie było AWSu, tylko kilka mniejszych partii. A to jest róźnica.
 
Strona 25 z 29
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 16