gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 425
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Petycja na stronie MTW 2.
Wojman

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6925

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:02 pm   Temat: Petycja na stronie MTW 2.
A mnie troche wkurza fakt, ze kazda pomylke tworcow filmow czy gier od razu nazywa sie "jako policzek" Polski i polaków. No bez przesady. Co od petycji - a czy ktos z tego serwisu najpierw rozmawial z przedstawicielem dystrybutora czy producenta tej gry, aby naprawili błąd. Bo jeśli tak - a odpowiedz brzmiała jakby to powiedział prezydent Kaczyński "Spieprzaj dziadu" - to petycja ma sens. Jesli nie - petycje stosuje sie w przypadku gdy rozmowy nie przynosza skutku. Po trzecie pisanie petycja ma sens gdy sie pod nia mozna podpisac nie anonimowo tylko tak, zeby bylo wiadomo kto sie podpisal. Bo anonimowo i 100 razy BAckside moze sie podpisac. :)

EDIT: A co miales na mysli piszac w newsie, o "przedstawiania naszego kraju we właściwym, a nie tradycyjnie skrzywionym, świetle"? I prosilbym o konkretne przyklady gdy pisze sie o Polsce "w tradycyjne skrzywionym swiatle".
  Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
Wojman

Odpowiedzi: 72
Wyświetleń: 23485

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Sie 29, 2006 9:41 pm   Temat: Browar - jaki lubicie najbardziej
A mi w zwiazku z tym tematem przypomnial sie taki oto dowcip:

Pytają górala:
- a jak tam ten wasz nowy sołtys?
- A ja zem po trzezwemu to go jeszcze na oczy nie widział
- To on tyle pije?
- On nie, ino ja.
  Temat: Szukam gier
Wojman

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8824

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 24, 2006 11:09 pm   Temat: Szukam gier
Cytat:
Ja polecam Kroniki Czarnego Księżyca - gra z 200 roku ale Hicior!!!


O gra chyba nawet starsza od szachow, swoja droga tez straszny to hicior! :) Gralem w Kroniki, ale mi osobiscie nie przypadly jakos do gustu.
  Temat: Szukam gier
Wojman

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8824

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 24, 2006 10:00 pm   Temat: Szukam gier
Hunter12 napisał/a:
Empire Earth, Warcrafta III, Cossacks II, ani Battle For Middle Earth. Najpierw sobie kup lepszą karte, a potem gry.


WarCraft III bedzie akurat chodzil - ta gra jest tak zoptymalizowana, ze dziala nawet na slabszych i starszych komputerach. Co do reszty gier - tu zdaje sie na Twoje doswiadczenie.
  Temat: W której armii podczas II Wojny Światowej byś walczył?
Wojman

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14263

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Sie 23, 2006 3:03 pm   Temat: W której armii podczas II Wojny Światowej byś walczył?
A ja - podobnie jak dzis - nie sluzylbym w zadnej armii. Raz, ze sobie nie pozwole na zabijanie na rozkaz jakiegos palanta, a dwa mam kategorie wojskowa "E" czyli niezdolny do odbycia sluzby wojskowej w czasie pokoju i wojny.
  Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Wojman

Odpowiedzi: 121
Wyświetleń: 67765

PostForum: Historia   Wysłany: Pon Sie 21, 2006 11:24 pm   Temat: II Wojna Światowa - czemu Niemcy przegrali ?
Cytat:
Wydaje mi sie ze bezposrednia przyczyna byla chec zawladniecia przez Hitlera całym światem a przynajmniej Europa


To na pewno nie bylo przyczyna kleski lecz poczatkowych sukcesow III Rzeszy. Bo jest takie strare powiedzenie "chciec to znaczy moc". Moim zdaniem bezposrednia przyczyna porazki Niemiec bylo po pierwsze prowadzenie na raz zbyt wiele frontow. Po drugie pchanie sie do Rosjan w czasie zimy a po trzecie akcje dywersyjne w zakladach produkujacych bron gdzie pracowali przymusowi robotnicy. Po prostu zdazalo sie tak, ze ktos "zapomnial" nasypac prochu do amunicji, wobec czego byla ona nie skuteczna.
  Temat: W co obecnie gracie?
Wojman

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65233

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Sie 20, 2006 11:12 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Hunter12 napisał/a:
Obecnie pogrywam na battle.net w Warcrafta III


Grasz na BN w WarCrafta III i ani slowem nie powiedziales o tym najwiekszemu maniakowi tej gry w Sztabie czyt. Wojmanowi? No pogniewam sie na Ciebie. Skontaktuj sie ze mna mailem (wojman@sztab.com) albo na gg 2616041 a umowimy sie na jakas partyjke np. 2v2 :)
  Temat: problem z desert rats vs afrika korps
Wojman

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 13645

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Sie 17, 2006 2:47 pm   Temat: problem z desert rats vs afrika korps
laska3001 napisał/a:
i taką karte graficzną: Mobile Intel(R)915GM/GMS,910GML Express chipset family
Z góry dziękuje i pozdrawiam


Znaczy sie masz laptopa? Coz z laptopami jest czesto tak, ze ze wzgledu na to, ze musza byc lzejsze, a co wiecej pobierac mniej pradu (bo laptop czesto nie jest podlaczony do pradu np. podczas podrozy) wiec sa duuzo gorsze niz w stacjonarnych komputerach. Podejrzewam, ze masz karte graficzna, ktora po prostu tej gry nie lubi. Jest tez drugie rozwiazanie - Twoj komputer nie lubi pirackich gierek. :)
  Temat: Konta mailowe
Wojman

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5023

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Sie 16, 2006 5:16 pm   Temat: Konta mailowe
Ostatnio niejako po za forum powstala dosc ciekawa dyskusja o naszych skrzynkach pocztowych. Wiec w tym temacie mozna, a nawet trzeba o tym rozmawiac. :)
  Temat: Guild Wars: Factions - klan Sztab VVeteranow
Wojman

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7321

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pon Sie 14, 2006 1:09 am   Temat: Guild Wars: Factions - klan Sztab VVeteranow
Guild Wars: Factions to niejako czesc druga gry Guild Wars, z tym, ze do grania nie jest wymagana podstawowa wersja GW. Zajrzyj chocby w to miejsce.
  Temat: CivCity:Rome
Wojman

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6763

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 7:23 pm   Temat: CivCity:Rome
mande napisał/a:
Uważam, że nie ma sensu narazie wprowadzać czytelników w błąd pisząc o rzeczach, których w oficjalnej wersji gry może nie być.


Od tego sa zapowiedzi, ze pisze sie w nich bzdury, ktore podslaja nam spece od PR. Natomiast recenzja jest od tego zeby wyjasnic co bylo bzdurami a co okazalo sie prawda. I fatkycznie lepiej poczekac z recenzja do czasu, az dostaniesz pelna wersje gry.
  Temat: Strategia turowa czy RTS?
Wojman

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 11833

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 10, 2006 12:53 am   Temat: Strategia turowa czy RTS?
Nie mozna okreslic, ktora jest lepsza. Bo obiektywnie powiedzcie, ktora z tych dwoch gier jest lepsza: WarCraft II czy UFO: Enemy Unknow. Przy obu sie swietnie bawilem. I do dzis swietnie sie bawie zarowno przy RTSach jak i turówkach.
  Temat: Jak walczyc ze spamem?
Wojman

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5152

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 10:44 pm   Temat: Jak walczyc ze spamem?
Codziennie dostaje ponad setke (!) maili spamowych. Powoli zaczyna mnie to bardzo denerwowac. Chcialbym sie zapytac jak sobie radzicie z problemem niechcianej poczty. Ja powiem, ze mimo iz mam wlaczone wszelkie filtry antyspamowe to i tak dostaje tego rodzaju maili duzo za duzo.
  Temat: Katolicyzm
Wojman

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 27592

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 10:41 pm   Temat: Katolicyzm
Phate napisał/a:
Niepraktykować to jak odrzucić wiarę.


Glupszego twierdzenia dawno nie slyszalem. Mam prawo byc wiezacy i z roznych przyczyn nie praktykowac tej wiary, chocby dlatego, ze kosciol nie ma zadnego prawa mowic mi jak i na kogo mam glosowac. I wkurzaja mnie takie twierdzenia, jak "powiesz zle na ksiedza, to przeciw Bogu jestes", "nie sluchasz Radia Mawryja to niewiezacy, zyd, ateista i popierajacy liberalow" czy "jak nie praktykujesz wiary to znaczy, ze ja odrzucasz".
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Wojman

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21322

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 4:37 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Fenix napisał/a:
faraon był dobra grą, pod wzgledem grywalności,


Moim skromnym zdaniem Faraon to jedna z najnudniejszych gier, w jaka kiedykolwiek gralem. Nigdy tak sie przy komputerze nie nudzilem jak grajac w Faraona.
 
Strona 3 z 29
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 16