GRY LOGICZNE
Darmowe gry logiczne
NAJPOPULARNIEJSZE PLIKI
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ
136706 224 KB Kulki
83910 1,9 MB Kulki 3D
56069 1,34 MB Maga Kulki
41593 1,35 MB Klikacz
Sortuj według:
PEŁNA LISTA GIER
ŚCIĄGNIEĆ ROZMIAR TYTUŁ/OPIS
3-D Pitfall Jest to gra logiczno-zręcznościowa, w formie trójwymiarowego tetrisa. Do głębokiej studni spadają klocki, które należy układać tak, aby zapełniać kolejne płaszczyczny poziome. Jeśli któraś z płaszczyzn zostanie zapełniona - znika. Gra posiada dobrą, przejrzystą grafikę i ogromną grywalność.
ściągnij
16885 0,12 MB
3D Cube Jest to komputerowa adaptacja znanej na całym świecie gry logicznej - kostki Rubika.
ściągnij
10597 0,05 MB
7 Colors Trzeba dobierać kolory klocków, które są w bezpośrednim sąsiedztwie już zagarniętych klocków. Wtedy klocki te są nasze. Kto zgarnie większą ilość klocków w jak najmniejszym czasie - wygrywa. Do tego wszystko oprawione ładną grafiką i niezłą muzyczką.
ściągnij
17687 0,16 MB
Advanced Thinking Skills Jest to ciekawa gra logiczna, polegająca na odgadywaniu: wyrzuć-jeden (który element nie pasuje do pozostałych), kształt (znajdź kszałt, który uzupełnia sekwencję), bloczki (policz liczbę bloków na obrazku), domina/liczby kończące sekwencję (musisz znaleźć odpowiednie domino/liczbę). Na coraz wyższych poziomach trudności są trudniejsze i bardziej zróżnicowane, nawet dla kogoś, kto należy do MENSY. Gra zawiera w sobie moduł pomocy, który rozwiewa wszelkie niejasności związane z zasadami łamigłówek.
ściągnij
11114 0,24 MB
Adventures in Math Jest to jedna z pierwszych gier edukacyjnych, które ukazały się na ekranach PC-tów. Gra łączy w sobie elementy przygodówki oraz matematyki (!). Przy różnych okazjach będziesz musiał(a) rozwiązać różne zagadnienia związane z algebra, aby np. otworzyć kolejne drzwi prowadzące do skarbów. Różne poziomy trudności wymagają różnych umiejętności.
ściągnij
9275 0,09 MB
All New World of Lemmings Tutaj mamy kolejny sequel z cyklu gier logicznych. Jest on jednak bardzo nowoczesny i ślicznie wygląda. Coś dla miłośników poprzednich części przygód sympatycznych lemmingów.
ściągnij
9911 0,99 MB
Alpha Waves Bardzo przyjemna gra logiczno-zręcznościowa. Znakomita( jak na tamte czasy), trójwymiarowa grafika stanowi także silny punkt gry.
ściągnij
6734 0,28 MB
Alphanatix "Alphanatix" jest dobrą, wciągająca grą logiczną. W grze sterujesz czerwoną kulą, a Twoim zadaniem jest przemieszczanie się po polach, na których znajdują się litery. Na każdej planszy z tych liter należy układać wyrazy, które znajdują się w prawym górnym rogu. Na to wszystko masz ograniczony zasób czasu. Cały czas musisz także uważać, aby kula nie spadła z pola i nie poleciała hen, w nicość :) Gra posiada przyjemną grafikę w wysokiej rozdzielczości, dobry dźwięk i potrafi wciągnąć na długie godziny.
ściągnij
8610 0,68 MB
Amazing Maze Gra logiczna, która polega na przedostaniu się do niebieskiego pola, omijając przy tym przeszkody. Grafika CGA nie zachwyca. Jednak sama gra warta jest pogrania, ze względu na ciekawy i niekonwencjonalny pomysł.
ściągnij
6422 0,03 MB
Animal Musisz przedrzeć się na terytorium przeciwnika zwierzęciem. Każde zwierzę ma różne zdolności i słabości. W ich wykorzystaniu tkwi siła strategii, którą opracujesz.
ściągnij
10291 0,28 MB