LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Ylands

Ylands
Sztab VVeteranów
Tytuł: Ylands
Producent: Bohemia Interactive
Dystrybutor:
Gatunek: symulator
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: tenshi_chan
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Ylands

Ylands w pierwotnych założeniach to survival, który pozwala na eksplorację wysp, odkrywanie nowych biomów, bogaty crafting, budowanie bazy.
ylands-sandbox-pelna-geba-19957-1.jpg 1Możemy wybrać tutaj jednak nie tylko tryb rozgrywki, który może być walką o przeżycie albo swobodnym budowaniem, ale też tworzyć własne mapy i historie, oraz udostępniać je innym, bądź ogrywać z przyjaciółmi.

Możemy tu kreować masę przedmiotów z ogromną swobodą, w dodatku w konkretnym stylu. Możemy tu stworzyć zarówno średniowieczne, mroczne zamczysko, feudalną Japonię, czy jakąś pomieszaną konwencję, która siedzi nam w głowie.

Jednak nie tylko swoboda jest tutaj duża, ale także bugi... To wciąż wczesny
dostęp, szanuję za dostęp na tym etapie do tylu opcji, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bowiem możemy po kilku godzinach grania skończyć nasz żywot wystrzeleni w powietrze, a umierająca zwierzyna chętnie schowa się w jakiejś skale byśmy zdychali z głodu.

Jeśli bugi zostaną naprawione gra ma dość duży potencjał szczególnie do zabawy z przyjaciółmi. Na pewno też przydałby się tu jakiś przewodnik po opcjach, bo gra otwiera przed nami bogate menu, w którym można się pogubić. Mapy społeczności też jeszcze nie są opisane, więc wchodzimy w nie na własną odpowiylands-sandbox-pelna-geba-19957-2.jpg 2edzialność.

Martwi system mikropłatności. Nie tylko płacimy tutaj za grę, ale też abonament za serwer dla przyjaciół, czy dostęp do bardziej innowacyjnych budynków. Oczywiście na start otrzymujemy sporą kwotę wewnętrznej waluty, ale jeśli twórcy pójdą w tą stronę, grę mogą szybko zabić mikrotransakcje. Bo jeszcze nie spotkałam się z modelem, gdzie za dom z dobudówką muszę nie tylko ściąć drzewo, ale też zapłacić za wzór do craftingu. Nie czuć tutaj jeszcze zbyt mocno, bowiem mamy styczność z nieskończonym produktem, warto jednak go obserwować, bo może wypełnić pewną lukę w survivalach na rynku.

Autor: tenshi_chan
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję