LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Command and Conquer: Red Alert 2

Command and Conquer: Red Alert 2
Sztab VVeteranów
Tytuł: Command and Conquer: Red Alert 2
Producent: WestWood Studios
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl:2000-11-02
Premiera Świat:
Autor: Kull
Ocena
czytelników 86 GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Command And Conquer: Red Alert 2 - Solucja

Command And Conquer: Red Alert 2 - Solucja

1. Operation: Lone Guardian
Location: New York

Tanyą zniszcz statki. Wejdź na ląd i idź w lewo od statuły. Gdy dojdziesz do ulicy skręć w prawo, później znów w prawo i prosto do bazy. Zbuduj baraki, a w nich engineera. Napraw nim most. Tanyą przejdź przez most, Rozwal działka i wszystkie budynki, posłuż się wybuchającymi beczkami. Uważaj na swoją bazę w czasie zabawy (z) Tanyą.

2. Operation: Eagle Down
Location: Air Force Academy, Colorado

Idź Tanyą wzdłuż drogi w lewo do widocznej bazy. Zniszcz w niej działka (także te przeciwlotnicze). Gdy pojawią się engineerowie zajmij nimi każdy budynek. Rozbuduj się, zbierz armię i bezproblemowo zniszcz bazę wroga.

3. Operation: Hail to the Chief
Location: Washington DC

Rozbuduj się. Odkryj sobie trochę mapy. Napraw budynki koło bazy i obsadź je żołnierzami. Na obu wejściach na most poustawiaj żołnierzy i okop ich. Sposób I : Zbuduj armię i oczyść z nieprzyjacielskich jednostek pozaznaczane punkty. Sposób II (szybszy): Obojętnie jakimi jednostkami, nawet kosztem ich poświęcenia odkryj mapę w prawym górnym rogu, tak aby był widoczny cel do zniszczenia Psychic Beacon. Zbuduj 2 lotniska i nalotami zniszcz działka przeciwlotnicze i cel misji -Psychic Beacon.

4. Operation: Last Change
Location: Chicago

Zniszcz działka broniące dostępu do zatoki, później statkami oczyść teren w zatoce. Rozładuj łodzie, żołnierzami i czołgami zniszcz budynki wroga. Uważaj na nieprzyjacielskie łodzie podwodne. Rozbuduj bazę w okolicach boiska. Zbuduj kilka czołgów. Skieruj je po podjeździe (na górze od boiska) na północ. Zniszcz straż pilnującą wejścia na most. Wjedź na ten most i z zniszcz

obiekt na wodzie po prawej stronie.

5. Operation: Dark Night
Location: Polish/Germany Border

Tanyą zabij widocznych strażników i działka. W prawym dolnym rogu mapy zbierz paczkę. Skieruj kobietę wzdłuż drogi. Gdy dojdziesz do bazy zniszcz prawe Tesla Coil strzelając w beczki. Wejdź przez zrobioną dziurę w murze . Wysadź dwie elektrownie. Rozwal Następne Tesla Coil (te na północ od elektrowni) znów metodą beczek. Sprowadź do bazy oddział Spy aby zajęli budynek Soviet Battle Lab. Zniszcz następną elektrownię (tą nad zajętym budynkiem). Znowu idź wzdłuż drogi. Gdy dojdziesz do mostu wejdź do wody (po prawej stronie) i przepłyń na drugą stronę. Strzel w beczki, wejdź do bazy i wysadź wyrzutnię atomową. Postrzelaj w widoczne beczki. Od środka bazy skręć w lewo, aż dojdziesz do drogi. Następną bazę obejdź górą i idź wzdłuż muru, aż znajdziesz beczki, które wysadź. W bazie zniszcz elektrownie. Idź do wyjścia na poł-zach koło trzech Sovieckich baraków (to te pomniki). Uwolnij więźniów. Z ich pomocą zniszcz trzy Tesla Coil. Teraz bezproblemowo wysadź atomówkę. P.S. Pamiętaj, że jednostka mająca 3 belki sama się naprawia (leczy).

6. Operation: Liberty
Location: Washington DC

Rozbuduj się jak najbliżej Pentagonu, po jego lewej stronie na ulicy. Obsadź ludźmi w widoczne budynki broniące dojścia do bazy. Zbuduj około 20 żołnierzy GDI. Wyślij po 10 wzdłuż wybrzeża na północ i południe. Gdy dojdziesz (w obu kierunkach) do mostu obsadź wejścia okopanymi GDI. Latającymi jednostkami żołnierzy Rocketeer odkryj teren, możesz nimi zniszczyć osamotnione Rafinerie wroga (na północy), możesz zrobić to także lotnictwem. Po kolei niszcz bazy wroga, dopuki nie oczyścisz cały teren białego domu i okolic z ruskich (oczywiście nie pierogów :).

Command And Conquer: Red Alert 2 - Solucja

skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - 1 ŚREDNIA OCENA - 90%
Red Alert 2 jest gościem na moim dy
Mikiss - 90%
więcej recenzji dodaj recenzję