LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Zoo Tycoon 2: African Adventure

Zoo Tycoon 2: African Adventure
Sztab VVeteranów
Tytuł: Zoo Tycoon 2: African Adventure
Producent: Blue Fang Games
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Ekonomiczna
Premiera Pl: 2006-10-27
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 66% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Zoo Tycoon 2: African Adventure Screen 1 Zoo Tycoon 2: African Adventure Screen 2 Zoo Tycoon 2: African Adventure Screen 3
African Adventure jest drugim już dodatkiem do znakomitej gry ekonomicznej prosto ze stajni Microsoftu. Mam tu na myśli nic innego jak słynne Zoo Tycoon 2, które zawojowało świat.
Dodatek oferuje nam kilka nowych scenariuszy oraz masę nowego sprzętu. Nowe budynki, nowe atrakcje i przede wszystkim nowe zwierzątka, które autorzy oddali pod naszą opiekę top cechy rozpoznawcze tej utrzymanej w afrykańskich klimatach produkcji.

Interfejs pozostał bez zmian w stosunku do wersji podstawowej – nadal jest przejrzysty i banalnie prosty dzięki czemu nawet młodsi użytkownicy komputerów osobistych nie powinni mieć problemów z jego obsługą. Fabuły jako takiej nie ma w kilku scenariuszach mamy za zadanie albo uratować zwierzęta, doprowadzić zoo do bogactwa lub zaszkodzić konkurencji, cieszy fakt, że mimo tego iż jest to dodatek możliwości gry są ogromne dzięki czemu gra w ogóle nie straciła na wartości.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję