LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień

Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień
Sztab VVeteranów
Tytuł: Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień
Producent: Liquid Entertainment
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2003-12-12
Premiera Świat:
Autor: Matis
Ocena
czytelników 80% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień Screen 1 Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień Screen 2 Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień Screen 3
Władca Pierścieni: Wojna o Pierścień jest strategią czasu rzeczywistego osadzoną w realiach Tolkienowskiego Uniwersum, w Śródziemiu. Możemy stanąć po stronie sił Dobra, i stanąć do batalii o zniszczenie Pierścienia, lub przejąć komendę nad hordami Saurona i niszczyć wszystko, co znajdzie się na swojej drodze.
Armie są mocno zróżnicowane. Żołnierze Światła są lepiej wyszkoleni, jest ich mniej. Częściej znajdziemy po tej stronie bohaterów, takich jak np. Aragorn, Legolas i Gimli. Zastępy ciemności są licznym „mięsem armatnim” , ich siła leży w liczbie. Istotna rolę na polu bitwy odgrywają wspomniani wcześniej herosi. Oprócz lepszych statystyk bojowych dysponują arsenałem umiejętności. Zaliczają się do nich zarówno zdolności bierne, jak np. poprawa morale okolicznych żołnierzy, jak i czynne- specjalne i niezwykle groźne ataki. Nasi podwładni nabywają w kolejnych bitwach doświadczenie, przez co stają się efektywniejsi. Grafika jest trójwymiarowa. Zwiedzimy miejsca znane z filmu i książki, weźmiemy np. udział w bitwie o Hełmowy Jar. Ciekawym rozwiązaniem jest poziom trudności dynamicznie dostosowujący się do zdolności gracza.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję