LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sigma Theory: Global Cold War

Sigma Theory: Global Cold War
Sztab VVeteranów
Tytuł: Sigma Theory: Global Cold War
Producent: Mi-Clos Studio
Dystrybutor:
Gatunek: Strategia turowa
Premiera Pl:0000-00-00
Premiera Świat:
Ocena
czytelników bd GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd% procent
Głosuj na tę grę!

Sigma Theory: Global Cold War - szpiegowska gra inspirowana prawdziwymi wydarzeniami

Francuski developer Mi-Clos Studio, mający na swym koncie Out There, ogłosił, że już 18 kwietnia na PC (Windows), Mac i Linux ukaże się turowa, strategiczna, szpiegowska symulacja Sigma Theory: Global Cold War.
W grze przeniesiemy się do świata, w którym rozpoczęła się nowa, zimna wojna. Dokonano przełomowych odkryć naukowych, które całkowicie zmienią przyszłość ludzkości. Gracze mają do wykonania własne zadanie. Wybierają najlepszych, najbystrzejszych i najbardziej bezwzględnych agentów, by zapewnić wybranej przez siebie nacji przewagę w konflikcie, który nie toczy się otwarcie. Będą przy tym musieli eliminować wrogich szpiegów i chronić własnych. Poza agentami, ważną rolę będzie odgrywać najnowocześniejsza technologia, wykorzystywanie dronów oraz hakowanie. Nasze zadanie będzie polegało na wysyłaniu szpiegów na misje na całym świecie, gdzie będą zbierali informacje, ws
półpracowali ze zbrojnymi oddziałami, brali udział w ważnych negocjacjach dyplomatycznych, kradli ważne technologie, rekrutowali nowych naukowców lub porywali ich, jeśli nie zgodzą się na współpracę z własnej woli. W zależności od podejmowanych decyzji, wydarzenia potoczą się inaczej - gra zaoferuje kilka zakończeń.

Twórcy silnie inspirowali się prawdziwymi wydarzeniami i podkreślają, że tak właśnie może wyglądać najbliższa przyszłość.

Źródło:
Małgorzata Trzyna - gram.pl

Autor: Klemens
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję