LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą

Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą
Sztab VVeteranów
Tytuł: Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą
Producent: GFI Russia
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Logiczna
Premiera Pl: 2010-11-19
Premiera Świat:
Autor: Hunter
Ocena
czytelników 38% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 45 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą Screen 1 Sąsiedzi z Piekła Rodem: Jazdy z Gwiazdą Screen 2
Nowi Sąsiedzi z Piekła Rodem. Nowi bohaterowie, nowi twórcy, nowy świat. Nawet nazwa się zmieniła i nasz kraj jako jedyny otrzymuje pudełko z grą, na którym widnieje nazwa kultowej już serii sprzed kilku lat.
Gra w rzeczywistości nie jest kontynuacją starych Sąsiadów, a zupełnie nową, nie mającą z nimi nic wspólnego produkcją, która w oryginale nazywa się Nasty Neighbours i jest dziełem rosyjskiego studia GFI Russia.

Produkcja wykorzystuje mechanikę wykorzystaną przez studio JoWood. Naszym zadaniem jest zemsta na głośnym i uciążliwym sąsiedzie, którym jest znana celebrytka lubiąca balangi do samego rana. Zakradamy się więc do jej domu i robimy wszystko by zmieniła nastawienie lub też się wyprowadziła. Autorzy przygotowali kilkanaście, niezbyt różniących się od siebie etapów, w których musimy zastawić kilka pułapek. Wszystko dzieje się w przyjemnym środowisku 2,5D (zastosowanie głębi, trójwymiarowej animacji i widoku z boku) i dźwiękach, które sprawiają, że po chwili wyłączamy głośniki lub przełączamy na ulubioną muzykę.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję