LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Infernal

Infernal
Sztab VVeteranów
Tytuł: Infernal
Producent: Metropolis Software
Dystrybutor: Cenega Poland
Gatunek: TPP
Premiera Pl: 2007-04-20
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 78% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 70 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Infernal Screen 1 Infernal Screen 2 Infernal Screen 3
Ekipa z Metropolis przy tworzeniu swej kolejnej produkcji, zwącej się Infernal, postanowiła mimo to nie zrażać się brakiem spektakularnych sukcesów i ponownie przygotowała dla nas strzelaninę utrzymaną w konwencji TPP.
W Infernalu gracz wciela się w postać Ryana Lennox, bohatera niebiańskiej organizacji EtherLight. Zajmuje się ona prowadzeniem otwartej walki ze wszelkimi przejawami zła, jakie pojawiają się na Świecie. Lennox służąc jej był bardzo skuteczny – właściwie to można by rzec, że był nawet za skuteczny... W konsekwencji swych notorycznych nadużyć wyrzucono go z organizacji i pozostawiono samemu sobie. Pozbawiony wszelkich specjalnych mocy i uprawnień musi od teraz prowadzić całkowicie normalny żywot wśród zwykłych śmiertelników. Takie jednak życie rzecz jasna nie może być tłem dla gry akcji, wobec czego autorzy postanowili trochę skomplikować losy naszego bohatera. W trakcie spotkania w restauracji ze swą dawną znajomą z EtherLightu (o swojskim skądinąd imieniu Baśka) Ryan staje się celem ataku niebiańskich sił. W tym momencie do działania przystępuje sam gracz.

Jeśli miałeś kontakt z innymi strzelaninami, w których bohater widziany jest z perspektywy trzeciej osoby to właściwie już o Infernalu wiesz prawie wszystko. Główna część gry polega na parciu do przodu przez kolejny plansze wypełnione po brzegi przeciwnikami. Trzeba jednak przyznać, że walki rozwiązano naprawdę dobrze. Są dynamiczne, trudne i dają sporo satysfakcji. Do walki wykorzystujemy całą gamę uzbrojenia poczynając od pistoletów, kałaszy po miotacze ognia, karabiny snajperskie, działa laserowe. Nieraz użyjemy też granatów, min, a nawet kopniaków. Broni jest sporo, lecz do wszystkiego jest niestety mało amunicji. Nie można sobie pozwolić na strzelanie seriami gdzie popadnie, bo szybko okaże się, że przy starciu z licznymi wrogami pozostanie nam tylko walka wręcz. Amunicję, zwłaszcza do lepszych pukawek należy zużywać mądrze – w sumie to nawet dobrze.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję