LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Golden Horde

Golden Horde
Sztab VVeteranów
Tytuł: Golden Horde
Producent: World Forge
Dystrybutor: CD Projekt
Gatunek: Strategia RTS
Premiera Pl: 2008-09-18
Premiera Świat:
Autor: Tigikamil
Ocena
czytelników 85% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Golden Horde Screen 1 Golden Horde Screen 2
Golden Horde jest RTS-em studia World Forge, twórców innej strategii - Ancient Wars: Sparta. Jak można się domyślić, tym razem autorzy przenieśli nas w czasy Złotej Hordy czyli na początek XIII wieku. Gra oparta jest na wydarzeniach historycznych i całą miarą stara się zachować wierność trzynastowiecznych realiów.
Do dyspozycji gracza oddane zostają trzy nacje. Rusini, Krzyżowcy oraz Mongołowie. Każda strona konfliktu ma oczywiście swoje dobre i złe strony i tylko od gracza zależy jak je wykorzysta. Wszystkie jednostki oczywiście wzorowane są na prawdziwych wojownikach tamtego okresu. Aby jednak urozmaicić rozgrywkę pojawia się możliwość gromadzenia oręża pokonanych wrogów i tworzenia własnych jednostek. Wzorem gier RPG w grze znajdziemy także kilku bohaterów, którzy rozwijają się i zdobywają nowe umiejętności.

Kampania dla jednego gracza jest nieliniowa i zapewnia rozrywkę na wiele godzin. Dzięki mnogości taktyk, The Golden Horde bardzo dobrze sprawdza się podczas potyczek w Internecie. Na przebieg bitwy ma wpływ wiele czynników takich jak pora roku czy ukształtowanie terenu. Coś w sam raz dla prawdziwych strategów.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję