LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Fish Tycoon

Fish Tycoon
Sztab VVeteranów
Tytuł: Fish Tycoon
Producent: Last Day Of Work
Dystrybutor: -
Gatunek: sim
Premiera Pl: 2000-01-01
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników 78% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 65 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Fish Tycoon Screen 1 Fish Tycoon Screen 2 Fish Tycoon Screen 3
Fish Tycoon to gra stworzona dla osób, których marzenie własnej hodowli rybek akwariowych z jakichkolwiek przyczyn dnia codziennego nie może zostać zaspokojone. Program ten bowiem oddaje w ręce gracza dwa akwaria (na początku, gdyż później istnieje możliwość wzbogacenia się o trzecie) oraz kilka jajeczek, z których wykluje się pierwsza populacja mieszkańców wodnej toni.
O dziwo gra ta posiada nawet fabułę – otóż równowaga środowiska pewnej zagubionej wysepki została zaburzona i przywrócić ją może tylko grupka siedmiu magicznych ryb o niecodziennych właściwościach, których odnalezienie jest głównym celem gracza, do którego wszakże przez żadne czynniki, w rodzaju upływającego czasu, nie jest on zmuszony.

Program ten nie bazuje bynajmniej na tylko i wyłącznie przyglądaniu się naszemu stadku (choć taka możliwość istnieje, nawet przewidziana jest opcja takowego wygaszacza ekranu), lecz wymaga od użytkownika pewnej aktywności. Rybki bowiem trzeba regularnie karmić, troszczyć się o ich zdrowie poprzez aplikowanie im różnorakich medykamentów zależnie od rodzaju schorzenia, zaś akwarium wzbogacać o zdrowotne rośliny i inne tego rodzaju rzeczy. Ale i nie to jest najciekawsze...

Otóż tak naprawdę istota zabawy sprowadza się do krzyżowania rybek, poszukiwania nowych, coraz to bardziej wymyślnie prezentujących się ras. Ileż uciechy potrafi dostarczyć wyhodowanie przysłowiowego łabędzia z dwóch brzydkich kaczątek! A i jak potrafi wspomóc naszą kieszeń.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
05.08.2010 | blazejco12345 » Ta gra jest całkiem całkiem.
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję