LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Bug Academy

Bug Academy
Sztab VVeteranów
Tytuł: Bug Academy
Producent: Igrek Games
Dystrybutor:
Gatunek: Zręcznościowa
Premiera Pl: 0000-00-00
Premiera Świat:
Autor: Klemens
Ocena
czytelników bd% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI 75 Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Bug Academy Screen 1 Bug Academy Screen 2
Bug Academy to hybryda gry zręcznościowej oraz logicznej.
W trakcie zabawy zwykliśmy rozpoczynać od kierowania lotem jednego przedstawiciela owadziego rodu, dość często jednak przekonamy się, że w przypadku tych niepozornych stworzeń jak rzadko kiedy potwierdzenie znajduje potwierdzenie, iż siła tkwi w kupie. Musimy więc zlokalizować pobratymców, „bzyknąć” im koło ucha w celu obudzenia, a następnie zmotywowania do wspólnego trudu.

Owad owadowi nierówny, każdy z nich wymaga nieco odmiennego podejścia. I tak takie muchy lubują się w dźwiganiu różnorakich przedmiotów, pod warunkiem, że będzie ich dostatecznie wiele, świetliki, no cóż, świecą, umożliwiając orientację w mrocznych przestrzeniach, komary nie tylko są rozmiłowane w ssaniu, lecz również wypluwaniu, co pozwala im gasić pożary czy… malować obrazy, pszczoły zaś…

Gra oferuje wielość poziomów, które wymagają od gracza zupełnie różnych podejść – czasami ścigamy się z czasem w zbieraniu grzybów, przy innej okazji bawimy się w rzucaniu krowami na odległość, często zaś tak naprawdę największą frajdę dostarcza demolowanie planszy, w istocie sugerującej budowę z dziecięcych klocków.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję