LOGOWANIE
Zarejestruj sie

Battlefield: Vietnam

Battlefield: Vietnam
Sztab VVeteranów
Tytuł: Battlefield: Vietnam
Producent: Digital Illusions
Dystrybutor: Electronic Arts Polska
Gatunek: FPS
Premiera Pl: 2004-03-19
Premiera Świat:
Autor: Kremuwa
Ocena
czytelników 73% GŁOSUJ
OCENA
REDAKCJI bd Procent
Głosuj na tę grę!
GALERIA SCREENÓW
Battlefield: Vietnam Screen 1 Battlefield: Vietnam Screen 2 Battlefield: Vietnam Screen 3
Battlefield: Vietnam jest kontynuacją Battlefield 1942, która zdobyła wielką popularność. Zmieniło się oczywiście miejsce, czas i strony konfliktu. Teraz walczymy żołnierzami ze Stanów Zjednoczonych lub przedstawicielami Demokratycznej Republiki Wietnamu w latach 1964-1975.
Zgodnie z założeniami poprzedniczki, Battlefield: Vietnam przeznaczony jest głównie do gry w multiplayerze, w którym nadal bawić się może do 64 osób naraz. Autorzy zadbali jednak także o tryb single player. Dodano nowe kampanie, bronie (M-16), pojazdy (MiG-21) i możliwość transportu sprzętu drogą powietrzną. Od teraz można również ostrzeliwać wroga z transporterów.

Zmienił się engine graficzny, przez co grafika uległa znacznej poprawie od czasów pierwszej części. Pozwala on również na wykorzystanie otoczenia do zamaskowania się i bliskiego podejścia do oponenta. Pojawiło się radio, w którym możemy usłyszeć przeboje sprzed 40 lat. Buduje to wspaniały klimat rozgrywki.

W trybie multiplayer pozostał znany system Capture the Flag, choć nieco zmodernizowany. Jeśli przy fladze stoi jeden żołnierz, trzeba odczekać przewidzianą ilość czasu. Gdy stoi dwóch czas ten skraca się o połowę, gdy trzech, znowu o połowę, itd.
skomentuj
KOMENTARZE NA TEMAT GRY
więcej komentarzy dodaj komentarz
RECENZJE CZYTELNIKÓW
ILOŚĆ RECENZJI - ŚREDNIA OCENA - % więcej recenzji dodaj recenzję