gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 33
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Napoleon Bonaparte- geniusz czy nie?
zami

Odpowiedzi: 57
Wyświetleń: 22366

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Gru 16, 2005 3:57 pm   Temat: ...
Wiedze, że zrodziła się niekończąca się dyskusja :) .
Teraz ja wyrażę swoją opinię:
Oczywiście, że Napoleon był jednym z największych strategów w dziejach świata, czyli był geniuszem strategicznym jeśli ktoś woli takie określenie.
Nie będę się rozpisywał dlaczego, ponieważ każdy kto czytał książki z tego okresu to wie.
A dla tych co nie czytali powiem tylko tyle, że stoczył kilkadziesiąt bitew, przegrał tylko kilka w tym prawdziwą klęskę poniósł dopiero pod Waterloo gdzie umarła jego gwardia. Zmodernizował armie i strategie prowadzenia działań wojennych.
  Temat: W samo południe - Za co ja płacę?
zami

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4512

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 06, 2005 8:41 pm   Temat: ....
Po co rozpatrywać klasyczne RTS w kategori realistyczności stawiania budynków. W klasycznych RTSach realistyczne są tylko jednostki. Stawianie budynków trwa kilkanaście sekund a w rzeczywistości trwało to latami czy miesiącami. Populacja składa się z kilku chłopów na początku a potem przybywają nie wiadomo skąd inne jednostki. Klasyczne RTS takie jak: Kozacy, American conquest, Twierdza itd to świetna zabawa ale nie są one zbyt realistyczne.
  Temat: Austerlitz Napoleon's Greates Victory
zami

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6711

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 17, 2005 10:59 pm   Temat: Austerlitz Napoleon's Greates Victory
Czy jest ktos, kto gra jeszcze w Austerlitz NGV?
Gra podabala mi sie ze wzgledu na jej realistycznosc, latwosc dowodzenia jednostakami.
Dlugi czas bawilem sie w przechodzenie poszczegolnych starc a teraz chcialby z kims zagrac przez internet.
Nie mylic z Waterloo Napoleon Last Battle bo ta gra miala duzo bugow i byla trudna w sterowaniu nie mozna bylo nawet prowadzic calej dywizji do ataku tylko poszczegolne brygady.

Pozdrawiam wszystkich b. serdecznie :)
 
Strona 3 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16