gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 22
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 13, 2006 1:06 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Praktycznie obydwie armie sie wyrznely do pnia :( Wygralo kilkunastu ocalalych piechociarzy Tien'Chi, do piachu poszla prawie cala konnica po obydwu stronach, sporo piechoty i lucznikow Marignon, plus drogi mag Marignon i pewnie jacys pomniejsci dowodcy :(
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 12, 2006 11:16 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Wlasnie moi zwiadowcy doniesli mi informacje o w zajemnej masakrze wojsk tien chi i marignion :( Czyzby ktos nie informowal sasiadow o swoich ruchach? Stawiam na chaosa, ktory ani na gg, ani tutaj sie nie udziela... :(
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 06, 2006 1:08 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Warto pamietac o tym, ze AI ma jakas tam % szanse wypowiedzenia komus wojny - po co go prowokowac, jesli mamy jeszcze indich do podbicia? Radze raczej poczekac, zobaczymy kogo zaatakuje, i temu wyslac pomoc (kase, gemy...).

Z gry z AI wielu pewnie juz to wie, ale AI jest dosc przewidywalne - atakuje prowincje z wyzszym dochodem i nie zwraca uwagi jakie sily sa w okolicy. Dlatego dobra taktyka to wciagnac Ermor w serie pulapek (wystawic wabia, trzymac sily obok, ruszyc sie, klepac, powtarzac) az nie bedzie juz taki mocny :)

W ramach sojuszy, kto moze robic Dwarven Hammery?
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 05, 2006 7:17 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
W przypadku braku stałych godzin, jest jedno bardzo dobre rozwiazanie, ktore sobie chwale (ja tak robie jak hostuje): jak generuje, wysylam informacje na gg do graczy. Ew. mejl jak GG nie lubisz. To powinno drastycznie zmienszyc skipowanie turek.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 05, 2006 3:23 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
inqistor napisał/a:
REKORD! Odpadnięcie w pierwszej turze :grin:
Plan jest prosty - wrzucone wyniki mają datę wrzucenia na ftp - do tego dodajemy 24 godziny.
Jak ktoś się zacznie nie wyrabiać przedłużymy.


Poniewaz stracilem kolejna ture, a host chyba nie zdaje sobie sprawy, ze daty na ftp sa trudne do odczytania (nie wiem w jakiej strefie czasowej jest zegar serwera), mam pewna propozycje: albo generki beda o jasno ustalonej godzinie (nie wczesniej, nie pozniej, chyba ze sa wszystkie nowe turki), albo ja rezygnuje z tej gry. Nie widze sensu grania gdy ja skipuje co trzecia turke, a z gg i forum wiem, ze nie jestem jedynym graczem, ktory przez ten zwariowany system generek stracil tury. Ermor ma i tak duza przewage, a nasze skipowanie turek mu tylko pomaga.

Czy host wogole korzysta z gg? Prosze o kontakt po raz drugi.

[ Dodano: Sro Lip 05, 2006 5:47 pm ]
Aha, prosilbym Chaosa takze o kontakt gg, gracze powinni miec dobry kontakt z soba.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 30, 2006 6:24 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Kilka spraw:
1) skipnalem 2 turki na poczatku: techniczna uwaga do hosta: jak sie zaczyna gre, jesli gracze podali swoje gg (np. na forum), warto do nich wyslac wiadomosc o tym ze sie zaczela zabawa :) Mozna prosic o info kiedy i o ktorej sa generki?
2) mam z 500 zlota ponad to co potrzebuje teraz, moge pozyczyc komus jesli ktos bedzie mial problemy z Ermorem
3) dobra taktyka: produkowac priestow jak piechote, miec ich kilkudziesieciu :) zwykli priestowie za 50 zlota, holy wiec upkeep jak 25
4) pangea i kazdy kto bedzie mial prowincje z druidami (i pewnie jeszcze jakies rzeczy) dostaja stealthy preacherow: mass produkcja i wysylac je na granice i do ermoru by walczyli z jego dominium. Warto tez zainwestowac w stealth jednostki do rajdow wewnatrz jego terytorium na swiatynie. Ja za jakis czas bede tak robil - mam vettich i jezdcow wilkow, kilkudziesieciu takich calkiem dobrze sie sprawuje.

[ Dodano: Nie Lip 02, 2006 6:17 am ]
Przepraszam bardzo, to my mamy generki w wikendy? Bardzo prosze hosta o kontakt, skipnalem juz 3 turke i nie jestem zadowolony.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27595

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 21, 2006 7:45 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ja zagram chętnie - Jotunheim. Gdzie i kiedy rasy wysyłać?

Mapę bym sugerował jakąs niestandardową, jest wiele ładnych map - ot, choćby teraz gramy na Europie i myślę że sobie chwalimy :)
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16