gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 22
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 27, 2006 10:00 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
A jakie jednostki byly zmodyfikowane?? Oczywiscie Balance zmienia ceny itp. i z tego chyba kazdy troche korzystal (np. ja kupilem troche gobasow ktore sa o bodajze 2 golda tansze w modzie...).

Moim planem bylo od poczatku wykonczyc Ermor gigantami (ktore rzadko w walce z miesem armatnim) i wlasnymi undeadami - jednak Pythium wyladowalo blizej i tez mialo dobra taktyke :)
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 26, 2006 4:17 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Pozwole sobie zacytowac dobre podsumowanie ermoru z GG :D

Cytat:

Daniel Zolharm FT 19:32:01

emor sie skonczył

Daniel Zolharm FT 19:32:25

lipny był że aż strach


Dziekuje wszystkim za gre, gratuluje Danielowi dobrej akcji (nawet nie bylo jak Pythium zaatakowac by zapobiec jego podbojowi Ermoru) i zapraszam wszystkich na civlandie do dyskusji warnunkow nowej gry :)

Cytat:

Dziwny był też pretendent emoru w ogóle nie miał żadnej magi, nie kumam tego.


?! No to mielismy farta, to troche wyjasnia :D
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lip 22, 2006 6:37 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
A kto nie wie, to tutaj jest link :) Nie mam nic przeciwko temu forum, moderatorzy tez ludzie i niekiedy cos popsuja, ale po skaskowaniu watku tam zaczela sie dyskusja, no i nie ma tych wrednie uciazliwych chodzacych po ekranie reklam :D

A co do naszej gry, to jedyne co moze ja przedluzyc to jak gracze zaczna walczyc miedzy soba :)
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Lip 21, 2006 7:36 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Przeoczylem ta armie Ermoru co weszla na nasze tyly ostatnio, kolor flagii troche zbyt podobny do pythium jak sie nie patrzy na szczegoly :)

To oznacza ze gramy bez regenerki?

Tak czy owak mysle ze gra sie szybko skonczy, armii Pythium raczej *nic* nie zatrzyma :D Wiec tym bardziej zapraszam do dyskusji i zapisow do nowej gry (link powyzej).
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 20, 2006 8:15 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Niestety moi szpiedzy sa tam regularnie wybijani, w tej chwili nic nie widze.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 10:47 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Chcialem zalozyc nowy watek nt. nowej gry, ale na tym forum ewidentnie watki sa cenne i limitowane, bo "Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Forum Strategie", został usunięty przez Administratora lub Moderatora. Powód: Nie widze sensu zakladania drugiego watku o tej samej grze." Poniewaz nie chce zasmiecac tego watku dyskusja o nowej grze, wkrotce dam wam znac na ktorym bardziej tolerancyjnym forum jest odpowiedni watek (postaram sie wybrac forum bez tych irytujacych reklam :>).

Update: Zainteresowanych nowa gra Dom2 zapraszam na Civlandie gdzie pozwalaja miec wiecej niz jeden watek o danej grze :) PS. I nie ma zadnych reklam :)
  Temat: Nowe screeny Dominions 3
piotrus

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6100

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 9:50 pm   Temat: Nowe screeny Dominions 3
Sojusze moglby byc i smierc-zycie, w koncu historyczne panteony znaja i dziwniejsze przypadki.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Lip 18, 2006 9:47 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ja o dom3 nic nie wiem prawie :( A w dodatku ktos moze je skasowac... :p

Z innej beczki: nie sadzicie ze gra bylaby ciekawsza i bardziej wymagajaca gdyby zamiast AI Ermorem kierowal czlowiek?
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 7:02 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B napisał/a:
inqistor napisał/a:
Co to znaczy host zafundował? Nie ściagnąłem rozkazów z serwera? Zmieniłem je? Puściłem turę wcześniej?

To ostatnie


Ja tez tak stracilem jedna ture jakis czas temu. Generki przed uplywem 24h bez wszystkich tur to jest przegiecie :(
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 5:44 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Darek B napisał/a:
Zdazyles przed uplywem 24h. W sob byla gen o 18.00. Zrobilem ture o 13.50, odpowiedzialem na forum i wyslalem o 14.40. Gen w ndz byla o 14.08 :(
Ze skipami na poczatku nie ma takiego problemu, mozna jakos nadrobic jak widac. Ale nie w czasie natarcia!
Najwyrazniej tylko ja mam problemy z czasem, wstawilem wiec posta na grupie o zastepstwo. Jak pisalem, strat nie bylo - widac na wykresie. Zamki moglyby byc obsadzone i armia wokol nich kupiona ale za to jest 2800gotowki i kilkadziesiat czerwonych gemow.
Co do fortow - sa drogie za to szybko sie zwracaja bo boostuja dochody, w odroznieniu od defensow.
Powodzenia


Wiesz, ja tez dzis o maly wlos a minalbym generke. Uwazam, ze powinnismy przejsc na 'generki jak sa wszystkie tury lub po upywie 48h'.

W ramach ciekawostek, znalazlem chyba cos z 'niespodzianek' hosta: sity wybijajace ludnosc w poblizu ermoru... glupie AI oczyscie wogole ich nie szukalo, eh :/
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 6:52 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Zajalem prowincje praktycznie bez walki. Wyludniona calkowicie prawie, a Ermor zajal ja jakies kilka tur temu - groznie. To oznacza ze w centrum mozna oczekwiac ~0 supply - na 1-2 prowincje od jego HW :( Atakuje druga, tam moze ubije troche wiecej undeadow, ale w glab nie moge sie posunac jeszcze troche - musze wyprodukwac wiecej buklakow, no i doslac wlasnych undeadow, na razie moge dzialac na zasadzie rotacj - wypad w glab, tluc undeady, wycofac sie zanim mi jednostki zaczna chorowac z glodu. Ale produkuje 2 buklaki na ture, za kilka tur supply nie bedzie problemem.

Co do skipow, to pislalem, ze powinno sie czekac na ostatniego gracza. To nie jest jakis wyscig.

Mapka ciekawa, choc ja bardzo bardzo chcialbym zagrac na pieknych mapkach stad :)

Theater of War, Sea and Sky, Land of Milk and Iron, the Underworld and the Stygian Abyss, Ringworld dla ciekawych rozwiazan taktycznych, gorne mapki dla 'pieknych' krajobrazow :)

Byc moze to tylko moje fartowne polozenie, ale wydaje mi sie ze Ermor mozemy pokonac latwiutko. Niemniej wiele zalezalo od loterii polozenia na poczatku. Wiekszosc graczy ktorzy maja dlugo grancie z Ermorem musza sie martwic obrona, ja i Tien Chi mozzemy myslec tylko o ataku...
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lip 16, 2006 3:03 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ma. Konkretnie 112, 104 i 116 leza w moich planach operacyjnych. Rownoczesnie zabezpieczam morze, wiec jesli ktos tam wdzodzi to niech da znac na gg :) Zaczynam id 117.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 13, 2006 9:34 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ja w tej chwili mam ok obrone ale potrzebuje jeszcze kilku tur by miec pewny sukces w ataku.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 13, 2006 6:27 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Ja mam na razie +11 gemow smierci na ture i moj plan to zwalczanie ognia ogniem :D Niech sie undeady wytluka, moi z wsparciem kaplanskiej artylerii, to co zostanie to moi giganci zadepcza :D
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
piotrus

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27574

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Lip 13, 2006 2:51 am   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Aaa, to ty grasz Tien-Chi, Torpi? Ok, to troche wyjasnia, sorki :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16