gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 17
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9619

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:42 pm   Temat: Problem
tak jakby czyli nie... ale dziwi mnie bo problem wystepuje w wersji PL i Francuskiej (reszty nie sprawdzalem) w ang. wszystko działa
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9619

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 10:22 pm   Temat: Problem
Witam! Mam następujący problem. Zainstalowałem u siebie HOI2 Doomsday niestety pojawił się problem. Po zmianie języka na Polski w zakładce "wywiad" nie ma żadnych napisów. Tzn. pola gdzie powinny być te napisy są aktywne i wszystkie funkcje moża wybrać ale cięzko klikać na slepo. Po zmianie języka na angielski wszystki działa chciałbym jednak grac po Polsku gdyż znacznie ułatwia to gre. Probowalem zainstalowac patch do wersji 1.1 ale skad bym go nie sciagnal to gra zalacza sie ale nie da sie rozpoczac zadnego scenariusza. Wiec poprosil bym jeszcze o link z dzialajacym patchem.

Z góry dzieki.
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16