gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 17
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Paź 19, 2009 5:46 pm   Temat: Problem
Dowiedziałem się od czego te freezy. Chodzi o floty widmo które tworzy komputr. One obciążaja proc dlatego tak ścina. Niestety nie umiem znaleźć programu który to usuwa a wiem, że takowy istnieje tylko, że na innym forum nie ma Pana żeby podać link bo ten który mają w downloadzie nie działa, a sam nie umiem znaleźć.
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Paź 18, 2009 4:16 pm   Temat: Problem
No wałków ciąg dalszy. Opanowłm już prawie cały świat. Został mi Meksyk i ameryka Płd. Australia i ZSRR. No ale Niestety teraz każdego dnia(w grze) o godzinie w której był zrobiony save mam freezy(ściny) tak około 30sek - 1min. Czyli np. jak wczytam save który zapisałem o godz 0:00(w grze) to każdego dnia o godzinie 0:00 mam takie freezy. ;/ Niestety utrudnia to bardzo gre wrecz nie da się grać. Robiłem reinstall gry, format kompa ale ciagle to samo.
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Paź 14, 2009 9:07 am   Temat: Problem
Zrobilem reinstal gry i narazie nie mam zadnych problemow ftd. No ale niestety save nie dziala wiec zagram od nowa. btw. tam dałes mi link do tych ikonek tylko nie wiem ktore mam sciagnac i gdzie to sobie poinstalowac?
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Paź 13, 2009 5:13 pm   Temat: Problem
Mam... ale pościagnięciu patcha 1.3a do HoI2 Armagedon przy instalacji wyskakuje ze nie mozna odnalezc gry etc..
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Paź 13, 2009 3:04 pm   Temat: Problem
Gram na animacjach. Aha i jeszcze taki problem mam. patcha 1.2 zainstalowalem bez problemu ale jak probuje zainstalowac 1.3 to wyskakuje mi "Nie znalezioni HOI2 armagedon, zainsatluj gre bla bla bla" i wyłącza sie instalator...
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Wto Paź 13, 2009 7:17 am   Temat: Problem
Rozwiązałem ten problem.... dobudowalem duzo transportowcow konwojowych i juz dziala ale za topojawil sie inny problem zepsul sie save... przy ladowaniu gry wyskakuje Critical error i są 3 możliwosci :

Przerwij, Ponów próbę, ignoruj.

Cokolwiek nie nacisne i tak gra sie wyłącza... ;/
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Paź 12, 2009 7:34 am   Temat: Problem
Tak własnie wczoraj wgralem patcha v.1.2 i po wgraniu tego patcha konwoj zaczal plywac ale wozi tylko po 7 jednostek...
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Paź 11, 2009 9:31 pm   Temat: Problem
Niestety w oryginalnej grze tez mam problemy ;/ Znow przy podbijaniu Anglii. zająłem 5 południowych Prowincji. No i komp stworzy konwoj Caen>>>Dover, konwój pływa ale nie wozi ropy ;/ a jak wozil to tylko 7 jednostek czyli i tak za malo bo ma tam duzo dyw. Pancernych. Samoloty transportowe kiedy juz im sie zdarzy zrzucac zaopatrzenie to zrzucaja rope raz za jakis czas i i tak mi brakuje ale czesciej sie zdarza, ze po wyslaniu samolotow na misje dolatuja do prowincji przeznaczenia i nie wracaja, nie zrzucaja zaopatrzenia. przez to moja ofensywa stoi na linii London - Cardiff ;/ Aha i jeszcze jedno pytanie jaki musze miec rozmiar reaktora zeby moc produkowac bomby atomowe?

@edit
Teraz sprawdzalem... konwoj plywa z Caen do Dover jednak wozi tylko 7 jed. ropy i tyle samo zaopatrzenia i nie wiem jak to zwiekszyc. A niestety nie da sie recznie stworzyc konwoju Caen>>>Dover ani zadnego innego do Anglii
  Temat: Ciężki czołg
mcgregor6

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4588

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Paź 04, 2009 8:54 pm   Temat: Ciężki czołg
Aaaa no to się wyjaśniło.... Dzieki za pomoc :)
  Temat: Ciężki czołg
mcgregor6

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4588

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Nie Paź 04, 2009 8:44 pm   Temat: Ciężki czołg
Mam już oryginalną grę HOI2. Problem języka zniknął :D Ale mam takie pytanie jak zrobić żeby jednostka Ciężki czołg była dostępna? Bo zakończeniu badania nad Podstawowy Ciężki czołg wchodzę w zakładkę prodkucja, dywizję ale tam nie ma jednostki ciężki czołg. Jest tylko Czołg(skrót Cz.) i lekki czołg (l.cz) nie wiem dlaczego nie mogę budować ciężkich jednostek...
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 7:36 pm   Temat: Problem
Mam załączoną tą opcje ale nie działa... komputer tworzy tylko konwoj Brest >>> Edynburg ale nic nie pływa ;/
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 6:59 pm   Temat: Problem
Ale niestety na liscie miejsc do ktorych ma byc wyslany konwoj nie ma zadnej z prowincji angielskich ktore zajalem... ;/
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 6:45 pm   Temat: Problem
Mam teraz pewin problem zwiazany czystko z rozgrywka... otoz podbilem czesc Angli Edynburg, suderland, blackpool ale niestety mimi iz mam statki trasportowe i samoloty te jednostki nie otrzymuja zapasow jak to naprawic?
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 1:57 pm   Temat: Problem
Juz widzialem ta oferte ale niestety w mojej obecnej sytuacji finansowej ogolnie rowniez sytuacji moich rodzicow kwota 21zł (gra + przesyłka) przekracza moje mozliwosci... bede musial poczekac i narazie grac w to co mam... ale jak tylko zdobede pieniadze to kupie :) A jak myslicie w emipku bedzie ta gra??
  Temat: Problem
mcgregor6

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 9592

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sob Wrz 26, 2009 9:39 am   Temat: Problem
Dzieki za pomoc... poszukam tej gry na necie i kupie sobie...
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16