gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 157
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Lip 09, 2005 5:21 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
UWAGA !!! Mam dobre wiadomosci :) , zreszta kull zawsze ma dobre wiadomosci :P

1. Mam zegar szachowy, jeden wystarczy, mysle, ze nie potrzeba aby wozic taki sprzed przez pol Polski :) . To samo tyczy sie szachownicy.


2. Mam kolejny namiot :) , okradlem harcerzy :P , cos czuje ze im sie oboz nie uda :D . Czyli ja oferuje dwa namioty 3 osobowe, do ktorych na dobra sprawe nawet 4 osoby sie zmieszcza :) . czyli mozna powiedziec, ze 8 miejsc do spania jest na miejscu. Dogadajcie sie kto zostawia namiot w domu. Ewentualnie mozecie wziac kilka sledzi i linki, bo te co mam sa w srednim stanie :) .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 08, 2005 5:48 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Harcerze nie wypalili :-/ .... skur$^%& :) . Ale na pewno załatwię od kolegi jeden namiot 3 osobowy, do którego bez problemu zmieszczą się 4 osoby :) .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Lip 07, 2005 3:15 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Po pierwsze :) . nie ma wbijania sie do KULLa bo KULL ma male mieszkanko i rodzinke w nim :) . Zreszta u mnie nie ma co ogladac na chacie ;) , jedynie moge tutaj zaprosic te dziwice z jakimi MAO ma przyjechac :P .

Po drugie. Ja nie znam tutejszych dobrych muzeow, domow kultury i sztuki :) , ale za to w ZOO bylem 15 lat temu, jak mialem 6 latek :) , wiec zwierzatka chetnie poogladam :P . Co do boiska to trzeba zapytac Agenta czy cos jest kolo niego, najlepiej. Choc do noznej to polecam stadion olimpijski, na drugim koncu wroclawia, ale fajny plener :) .

Sprawa namiotow w trakcie realizacji, a bilet dzienny kosztuje okolo 6.00 zl, wiec sie oplaca, sam sobie taki kupie.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 04, 2005 7:11 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
6 lipca - sroda, godzina 20.00 spotkanie na chacie dostepnym przez strone glowno forum. Kto jedzie na zjazd POWINIEN* na min byc :)


* MUSI :)


P.S. Komus nie pasuje termin spotkania? Prosze to tutaj zglaszac, ewentualnie sie go zmieni. Na spotkaniu bedzie tworzona wstepna lista obecnych, plan zjazdu, beda informacje gdzie i jak, pytania itd.

Na spotkaniu bede ja, mao, licze (ja to wiem :) )ze bedzie Perkun, KLem, Wojnam i Agent, no i wszyscy co chca jechac :) .
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 04, 2005 9:22 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
planszowki fajna sprawa, ale 2 dni to chyba za malo na takie zabawy :) , nie bedziemy mysle az tak sie nudzic :) . Kafejka i jakis Warcraft 3 to imho lepszy pomysl :D .

co do pilek, to ja mam tylko do kosza :) , w noge jakos nie gram, ewentualnie moge paletki i pileczke do ping-ponga uzyczyc ;) .

p.s. jak z tym spotkaniem na chacie ?? Klem ?? trzeba mysle obgadac dokladnie kto o ktorej przyjedzie i to zapisac, ewentualnie sie zgadac po kogo wpasc na przystanek PKS (PKP jest kilka krokow dalej) itp., ewentualnie nakreslic ogolny plan dnia.
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Lip 03, 2005 12:19 am   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Perkun --> ten zjazd to mam nadzieje, takze moja reaktywacja.

Namiotu nie mam i nie jestem w stanie takowego zalatwic (pytalem znajomych, jeszcze zapytam innych, ale nic nie obiecuje) :( , mam tylko śpiwór.

Mieszkam we Wrocławiu, to mój teren :) , wiec jak co podaje swój tel. - xxx xxx xxx i gg: 2923118. Jak co to chetnie podejde pod PKS po jakas zblakana duszyczke :) .


To moze jakies spotkanie na chacie ostatnie przed zjazdem na ktorym wszystko sie omowi wspolnie i ustali konkrety ??
  Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
kull

Odpowiedzi: 164
Wyświetleń: 61695

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 27, 2005 3:21 pm   Temat: Zjazd Sztabu VVeteranow 2005
Wroclaw - bede na 100%, no bo tutaj przeciez mieszkam ;) . W srode definitywnie koncze sesje, wiec sie rozgladne o noclegach tutaj.

Na Forum nie wchodzilem przez jakies 2 tygonie, nie wiem do kocna co i jak jest ustalone, a posty w tym watku to totalny chaos :) . niech ktos to spisze w jedno co jest ustalone, jak co to chetnie pomoge ustalic harmonogram zjazdu, moj gg: 2923118.
  Temat: Najslynniejsze akcje antyterrorystow
kull

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4531

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 19, 2005 9:43 am   Temat: Najslynniejsze akcje antyterrorystow
najslynnijesze ?? hm... te najbardziej krwawe i ciekawe, najwieksze i najglosniejsze :) .

ot, potrzeba mi liste okolo 8 akcji, jakie moim zdaniem sa "najslynniejszymi".
  Temat: Najslynniejsze akcje antyterrorystow
kull

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4531

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 16, 2005 2:22 pm   Temat: Najslynniejsze akcje antyterrorystow
hi

znacie jakies fajne stronki na ten temat ?? Albo chociaz przyklady najciekawszych akcji ??

np. misja uwolnienia izraelskich zakładników w Entebbe.
i fajna stronka http://www.greendevils.pl/index-x.html . ale ja chce wiecej !! :) help!
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 68900

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Lut 14, 2005 10:48 am   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Google -> "szkolenia bhp " ---> szukaj.

miejsce 1. --> www.tbf.com.pl


hehehe :) i kto jest najlepszy? Kto ? nO kto jest najlepszy ? hehe :)
zrob takie cos jeden z drugim to moze MAO z Wami pogada ;)
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70295

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pon Paź 04, 2004 2:38 pm   Temat: new SVV
Gonzo napisał/a:
Dla Sztabu przyda się trochę świeżości. Będzie ciekawiej, przyciągniemy nową publikę...


milosnikow koloru niebieskiego ?? ;)
kolory jakie sa takie pozostana, ale po pewnym czasie wprowadzimy mozliwosc zmiany kolorystyki.
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70295

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Paź 03, 2004 9:24 pm   Temat: new SVV
A wiec tak: http://www.kull.piwko.pl --> kto chce pomoc to niech pochodzi po dzialach i przerobi grafiki na lepiej niz jest, a pozniej mi je przesle na kull@vp.pl. Czekam na kolejne propozycje dotyczace stronki.
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70295

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 9:14 pm   Temat: new SVV
ok, a jak tak lubisz przeszukiwac siec :) to moze znasz jakies dobre serwisy z hostingiem??
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70295

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Wrz 24, 2004 11:26 am   Temat: new SVV
teoretycznie sa ok, ale po zmniejszeniu, jakos nie pasuja i zle wygladaja na logo. Masz jeszcze jakies podobne??
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70295

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Wrz 23, 2004 1:55 pm   Temat: new SVV
Gonzo napisał/a:
Co do loga, to doałbym do niego jakiś image o tematyce militarnej, np. czołg, samolot czy coś w tym stylu. Sam napis zbyt efektowny nie jest.


zapodaj jakiegos linka do stronki z fajnymi zdjeciami tego typu.
 
Strona 3 z 11
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16