gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 157
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Wrz 22, 2004 1:46 pm   Temat: new SVV
http://www.kull.piwko.pl/ - logo ok ??

zapraszm tez do dzialu gry i na http://www.kull.piwko.pl/szablon_gry.html
  Temat: Recenzje i zapowiedzi - wrzesien!!!
kull

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5271

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Wrz 13, 2004 3:03 pm   Temat: Recenzje i zapowiedzi - wrzesien!!!
No to ja na razie biore:
Receznje i zapowiedz Rome: Total War
  Temat: Z ankietą problemy
kull

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7064

PostForum: O forum   Wysłany: Nie Wrz 12, 2004 2:48 pm   Temat: Z ankietą problemy
inqistor napisał/a:
No więc co z tymi ankietami? Nie dośc, że forum działa, jak chce to jeszcze mi ankiety wyłączają? Oj chyba sobie porozmawiam z Marszałkiem, bo moderatorzy, zamiast zająć się czymś pożytecznym (czytaj - graniem w gry strategiczne, gdyby ktoś zapomniał o czym jest to forum), to tylko psują.
I jeszcze nie mogę zmieniać własnych postów?


pogadaj sobie z MAO, jezeli Wielki zechce Cie wysluchac oczywiscie.
Gdyby nie obecni moderatorzy to to forum leglo by jz w gruzach, a mozecie sie spodziewac kolejnych zmian i zaostrzenia regulaminu forum.
pozdrawiam
  Temat: Lords of the Realm III
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8256

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 1:38 pm   Temat: Lords of the Realm III
Andrew_wojownik napisał/a:
http://lords2004.republika.pl/index.html or [url]http://lords2004.republika.pl/index.html] Tu jest coś o grze[/url]


szukam czegos z opisem jednostek, poradami, solucja itd.
  Temat: Lords of the Realm III
kull

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8256

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 1:15 pm   Temat: Lords of the Realm III
Gra ktos w gre Lords of the Realm III ?? chce o niej pogadac, moze znacie jakies stronki fajne poswieconej temu tytulowi? Moga byc zagraniczne.
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 12:13 pm   Temat: new SVV
naitsabeSS napisał/a:

Wracając do strony jest ok. Tylko musisz wprowadzić te zmiany o których już mówiliśmy. Do tego menu w grach nie będzie takie jak jest teraz - brakuje paru działów (chociażby poradniki), a publicystyka to miała chyba być w SVV. Ogólnie jako szablon jest ok.
Dobra, ide szukać ikonek :D


poradniki i solucje to jeden dzial.
a publicystyka bedzie takze w svv, ale w dziale gry publicystyka to txty o grach, np. RTSvs.Turowki itd.
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Wrz 10, 2004 12:10 pm   Temat: new SVV
Gonzo napisał/a:
Cytat:
jaki skrypcik ?? przypomnij mi, bo mi umknelo.


Serio mowisz?;)


tak, mam sporo na glowie.
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 11:06 am   Temat: new SVV
naitsabeSS napisał/a:

P.S. Mam nadzieje Kull, że już odebrałeś te maile z materiałami na logo, bo coś mi się widzi, że wkrótce dostaniesz kolejne :D

nawet o tym nie mysl :) . podaj mi linki jak co, grafik o grach komputerowych juz mam pod dostatkiem (dzieki naitowi ;) ), teraz sie przyda cos do zrobienia fajnych rysuneczkow na pierwsza strone do newsow (teraz jest gazeta, ktora podpierniczylem z innej strony o grach ;) ) i jakies zdjecia z wojny - ludzie i maszyny.

btw: www.kull.piwko.pl juz dziala
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Wrz 09, 2004 9:12 am   Temat: new SVV
Gonzo napisał/a:
lecz przypominam, ze aby dzialalo to sprawniej, to nalezy zastosowac np. do hot materialow po porawej stronie ten moj skrypcik - wiem, ze peplam o tym samym, ale nie chce, by to umknelo.


jaki skrypcik ?? przypomnij mi, bo mi umknelo. :lol:
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Wrz 08, 2004 10:43 pm   Temat: new SVV
jak poprzedni link nie dziala to mozna jeszcze zobaczyc nowe svv tutaj http://kull_daniel.w.interia.pl/index.html - prosze komentowac (i wejsc do dzialu gry).
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 6:48 pm   Temat: new SVV
Coś widzę Wasz mały zapał do tworzenia nowej stronki. Nie pomagacie w stworzeniu fajnego logo (przynajmniej prześlijcie mi jakieś screeny z gier i zdjecia wojenne na kull@vp.pl) to może pomożecie mi w wymyśleniu rubryczki ocen do recenzji.

Bezdyskusyjne jest, iż system ocen to zakres punktów od 0 do 100%. Osobne będą zaś ramki do recenzji MAO z czasopisma Virus, a inne dla redaktorów SVV. Czy robić jakiś podział na muzyka, grafika itd.? A może macie jakieś graficzne pomysły na wygląd tej ramki z oceną? Czekam na wasze pomysły.
  Temat: Jak przejsc 4 misje w Knights&Merchants
kull

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4716

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 5:30 pm   Temat: Jak przejsc 4 misje w Knights&Merchants
Dobry temat, wiec i odpowiedz jakas sie znajdzie :)

osobiscie bardzo dawno przeszedlem ta gre i nie pamietam, ale moge Ci podam kody do gry. Ale uzyj ich tylko do tej misji, aby ja przejsc, bo gra jest fajowa i szkoda ja sobie zepsuc cheatami.

"
W czasie gry wybierz opcję „Spichrz”, wejdź w ekran przedmiotów oraz klikaj na następujące ikony (na każdej powinna pojawi się czerwona strzałka):

Drewno (rząd 1, przedmiot 3)

Żelazo (rząd 2, przedmiot 2

Beczki wina (rząd 2, przedmiot 4)

Chleb (rząd 3, przedmiot 1)

Świnie (rząd 3, przedmiot 5)

Płaty skóry (rząd 4, przedmiot 1)

Zbroje (rząd 4, przedmiot 5)

Topory (rząd 5, przedmiot 1)

Miecze (rząd 5, przedmiot 2)

Lance (rząd 5, przedmiot 3)

Halabardy (rząd 5, przedmiot 4)

Łuki (rząd 5, przedmiot 5)

Aby otrzymać 10 sztuk każdego przedmiotu ze Spichrza, należy kliknąć na Kusze (rząd 6, przedmiot 10). Natomiast aby pomyślnie ukończyć scenariusz, należy kliknąć na Konie (6 rząd, przedmiot 2).
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Wrz 07, 2004 4:34 pm   Temat: new SVV
Andrew_wojownik napisał/a:
Oki teraz mam netscape a nie IE, więc tak: na stronie menui sie nie rozwija wogule go nie widać, tekst gdzies poza ramkami, i info nie da się przewijać. a forum działa poprawnie.


ale o czym Ty piszesz ?? o naszej starej stronce ?? Tutaj gadamy o nowym svv, a o tym, ze sa problemy ze stara stronka (obecna) to juz przed odkryciem Ameryki przez Wikingow bylo wiadomo.

btw: zobaczcie na: www.kull.piwko.pl
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Wrz 05, 2004 11:44 am   Temat: new SVV
Gonzo napisał/a:
Pisze w osobnym poscie, bozupelnie inna sprawa - newsy. Gdy juz zastosujemy owa ramke dla tresci, bedziemy mogli zamiescic jakis news modyfikujac tylko jedna strone, lecz to tez bedzie troszeczke klopotliwe. Najlepiej sciagnac jakis system newsowy (moge to zrobic) i jego kod (lub kod zamieszczajacy system) zamiescic tylko na stronie, ktora mialaby zawierac tresc. W ten sposob moglibysmy logujac sie na kazdy swoje konto i dodawac bedziemy mogli szybko, sprawmie dodawac kojejne newsy.


tak wlasnie planujemy zrobic. Nait bedzie przerabial stronke na php, wiec dogadajcie sie z nim na gg.

i kolejne zmiany w projekcie laya - http://www.kull.piwko.pl/index1.html
co do szerokosci stronki to jeszcze ja pomniesze troche.
  Temat: new SVV
kull

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 70439

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 9:40 pm   Temat: new SVV
Witam
stronka ma byc gotowa do okolo 23 wrzesnia. Tak oto przentuje sie ona na dzien dzisiejszy: http://www.kull.piwko.pl/index1.html (najedzcie kursorem na przycisk "gry"). Ciagle ja dopracowuje, jednak widze male zainteresowanie i wlasnie przypomnial mi sie pewien link do fajnej animacji, jaki mi podal nait. Wiekszosc z Was zachowuje sie mniej wiecej jak bohater tej animacji: http://www.agabox.net/fun/motylek.swf

Tak wiec do roboty!! przynajmniej mowcie co sie podoba a co nie.
Prosze o uwagi dotyczace projektu strony (dobre menu? wystarcza te 4 dzialy? w svv bedzie wszystko o naszej oragnizacji, kadra itd.) i slijcie mi jakies fajne screeny (pod kull@vp.pl ) i zdjecia pojazdow wojennych jakie moga sie przydac do zrobienia logo.
 
Strona 4 z 11
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16