gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 145
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65179

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Lip 20, 2007 2:59 pm   Temat: W co obecnie gracie?
TCM United to po prostu połączenie poprzednich Trackmanii, za które trzeba płacić (Nations był za free)
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65179

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lip 19, 2007 1:06 pm   Temat: W co obecnie gracie?
A ja zacząłem ciupkać w Jade Empire ;)
  Temat: Zabawa w skojarzenia
kremuwa

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14656

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Lip 16, 2007 5:09 pm   Temat: Zabawa w skojarzenia
Kwatera Główna - dom Wojmana na zjeździe V. :)
  Temat: W co obecnie gracie?
kremuwa

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65179

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Lip 11, 2007 9:26 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja gram w Dawn of Magic (gra do recenzji), zaczałem czytać Szklane Smoki (też do recenzji). Czasem pogrywam w PESa i w Obliviona. Zdarza się, że ciupnę w Counter Strike. Dziś i wczoraj posiedziałem też chwilę nad zagadkami w Ankh, próbująć zamazać żal spowodowany nieobecnością na Zjeździe... :(
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
kremuwa

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13141

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lip 02, 2007 12:21 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Tak, ale oni piasali te posty pół roku temu, kiedy strony chyba jeszcze nie było...
  Temat: Zabawa w skojarzenia
kremuwa

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 14656

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Cze 29, 2007 3:16 pm   Temat: Zabawa w skojarzenia
oddziały specjalne - Sztab (i jesteśmy w domu :) )
  Temat: Sztab RPG
kremuwa

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 7600

PostForum: Rpg Sztab - artykuły   Wysłany: Sro Cze 27, 2007 6:22 pm   Temat: Sztab RPG
Widzę, że ostatnią recenzję w Sztabie RPG dodano w kwietniu. Gdzie obecnie dodawane są recenzje RPG-ów? Moja recka Shivering Isles gdzieś się błąka po korekcie od 2 tygodni...
  Temat: gry TWIERDZA
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Cze 26, 2007 2:38 pm   Temat: gry TWIERDZA
FifiCz napisał/a:
Dzięki.Wezme to pod uwagę,jeśli będę chciał zakupić tą grę.Najpierw jednak muszę troche jeszcze o niej poczytać coś więcej się dowiedzieć.


Eeee... na pewno się nie zawiedziesz! Zresztą sprawdź sam i ściągnij sobie demo.
  Temat: Epoka Napoleońska
kremuwa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5353

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Cze 26, 2007 2:09 pm   Temat: Epoka Napoleońska
Oj, to były piękne czasy - jeden z moich ulubionych rozdziałów w Historii dla Gimnazjum :) . Najfajniej było, kiedy Napoleon powrócił z zesłania aby znowu przejąć władzę z garstką wojska - potem przesuwając się stopniowo wojsko jego rosło aż wreszcie prowadził całą armię.
  Temat: gry TWIERDZA
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Cze 25, 2007 8:58 pm   Temat: gry TWIERDZA
FiFiCz, osobiście polecam część Pierwszą i Krzyżowca - druga część jak dla mnie trochę się spsiła
  Temat: Magic The Gathering
kremuwa

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17932

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Pon Cze 25, 2007 8:49 pm   Temat: Magic The Gathering
U mnie swego czasu grała w to cała klasa i (w momencie szczytowej popularności) na każdej szkolnej ławce ktoś kładł "landy" albo "wchodził za ileśtam". Niektóre talie były napradę imponujące, a na przerwach pieniądze przelewały się (talie kupowane nawet po 600 zł, co i tak jak na Magica jest dalekie od ideału)
  Temat: Magic The Gathering
kremuwa

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 17932

PostForum: Gry karciane   Wysłany: Pon Cze 25, 2007 4:14 pm   Temat: Magic The Gathering
Ja grałem miałem zielono-biało talię (chodzi mi o manę) i sprzedałem...
  Temat: W samo południe - szybkość bitwy
kremuwa

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4585

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Cze 24, 2007 9:41 pm   Temat: W samo południe - szybkość bitwy
Wg. mnie optymalne byłoby drugie rozwiązanie - gdy napotkamy silniejszego przeciwnika możemy zwiać, ale nieliczne jednostki powinny ponieść śmierć np. od łuczników czy kuszników oponenta. Chyba zależy to jednak trochę od pomysłu autorów - oni powinni ustalić tempo walki...
  Temat: gry TWIERDZA
kremuwa

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8155

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Czw Cze 21, 2007 1:28 pm   Temat: gry TWIERDZA
FiFiCz , dziwi mnie, że TY nie znasz Twierdzy. Musisz koniecznie nadrobić zaległości. Pamiętaj, że na stronie Sztabu jest wyszukiwarka (z lewej strony) - wpisujesz tytuł gry i właczasz odpowiedni link. Recka twierdzy jest tutaj: http://www.sztab.com/recenzje,Twierdza,511.html

a Twierdzy 2 tutaj:

http://www.sztab.com/recenzje,Twierdza-2,759.html
  Temat: Brigade E5 - uwaga
kremuwa

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6118

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Wto Cze 19, 2007 3:10 pm   Temat: Brigade E5 - uwaga
Zauważyłem, że w Sztabie jest zapowiedź Bridge E5. Co to za gra? Przecież screeny są z gry Brigade E5! :)
 
Strona 7 z 10
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16