gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 86
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Książka zażaleń
kolospl

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12980

PostForum: O forum   Wysłany: Czw Paź 13, 2005 4:14 pm   Temat: Książka zażaleń
Backside napisał/a:
nie rozumiem dlaczego wszyscy są na forum "Nieobecni"


Ja też tego nie rozumiem :? .Poza tym denerwuje mie mała aktywność forum :evil: lecz wiem, że nikt na to nic nie poradzi :|
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
kolospl

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7537

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Paź 12, 2005 9:45 am   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Ten temat cieszy się większym powodzeniem niż mój poprzedni :wink: pt. "Wyprawa na Północ" gdzie też zapraszam :wink: znajduje sie on w dziale "gry RTS"
  Temat: Gry planszowe
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6123

PostForum: Inne gry   Wysłany: Wto Paź 11, 2005 5:40 pm   Temat: Gry planszowe
irzu_14 napisał/a:
zerze wejdzcie na www.kurnik.pl i tam są różne gry polecam !


Ja też polecam:P
  Temat: Do krórej śpicie w weekend?
kolospl

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7537

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 7:49 pm   Temat: Do krórej śpicie w weekend?
Piszcie do której śpicie w weekend!Będziemy oceniać(przynajmniej ja:)czy ktoś to:ranny ptaszek,śpioch,czy coś pomiędzy.Ja śpie do 7 i uważam sie za przęcientniaka.
  Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
kolospl

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 8294

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 10:09 am   Temat: Co bys zrobił/a z milionem Dolarów ?
Ech,chciwy jesteś MAO,chciwy :mrgreen:

[ Dodano: Pon Paź 10, 2005 8:05 pm ]
Moj kuzyn powiedział że żył by z odsetek
  Temat: Życzenia!!!
kolospl

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 5151

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 10, 2005 10:02 am   Temat: Życzenia!!!
Ja szczerze dziękuje!Wzruszyłaś mnie! :cry:
  Temat: Black&White 2
kolospl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5157

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 7:07 pm   Temat: Black&White 2
Jest już po polsku :!: :!: :P :P :P :P Wie ktoś skąd można pobrać demke?
  Temat: W samo południe - Za co ja płacę?
kolospl

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4506

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 07, 2005 11:02 am   Temat: W samo południe - Za co ja płacę?
Moim skromnym zdaniem w ankiecie brakuje odpowiedzi w stylu "Wybór-czy płacimy pieniędzmi za materiały i transport czy sami to dostarczamy"
  Temat: W samo południe - radosna wymiana ognia
kolospl

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4644

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Wrz 30, 2005 12:28 pm   Temat: W samo południe - radosna wymiana ognia
Gonzo napisał/a:
A ja głosu nie oddam. Coś ostatnio ciężkie te ankiety tworzysz - inqistor. Smile Wiele możliwości, jedne mniej, inne bardziej prawdopodobne, lecz wszystkie możliwe.


zgadzam się i nie odpowiadam.
  Temat: "hirosy" 3
kolospl

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18724

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Wrz 26, 2005 6:16 pm   Temat: "hirosy" 3
MOimi ulubionymi miastami są:zamek bastion i nekropolia.Co do siły nekropoli to to może być potężna.Największym atutem są Alpy.Potężny jest też Bastion.Przykład:Grałem z kolegą.On nekropolią ja bastionem.Broniłem zamku.Gdyby nie to że miał Alpy, to bym wygrał(sam się przyznał :P )
  Temat: Black and White
kolospl

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 7148

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 7:20 pm   Temat: Black and White
Czy w tą gre da się grać przez net?Jeżeli tak to jak?(sorka jeżeli było już takie pytanie)
  Temat: nowy użytkowinik forum
kolospl

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7629

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sro Wrz 21, 2005 8:24 am   Temat: nowy użytkowinik forum
kasia okoń napisał/a:
to powyżej to ja Smile


Poznałem po tym ko :D
  Temat: Knights & Merchants....
kolospl

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 14018

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Wrz 20, 2005 11:58 am   Temat: Knights & Merchants....
Backside napisał/a:
jak mnienam nie podstawówki


Skąd wiesz!?A jednak podstawówki!{jeżeli znów jakiś błąd,to proszę nie zwracaj znów uwagi}
  Temat: Black&White 2
kolospl

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5157

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 4:53 pm   Temat: Black&White 2
Premiera już niedługo,lecz nie w polsce i chyba nie po polsku :cry:
  Temat: Knights & Merchants....
kolospl

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 14018

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Wrz 18, 2005 3:23 pm   Temat: Knights & Merchants....
Czego chcesz :evil: :!: :?: W drugiej klasie jestem :!:
 
Strona 5 z 6
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16