gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 21
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fajna Cena, Fajne gry
grand10pelu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6400

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Czw Maj 03, 2007 9:25 am   Temat: Fajna Cena, Fajne gry
tigikamil napisał/a:
Wg mnie ma wielkie znaczenie dla większości graczy, co wcale nie oznacza, że mam rację

W sumie to prawda, ale np. mi nie robi to żadnej różnicy. teraz zagrywam się w Another World (gra z 1991 roku) i muszę powiedzieć, że gra się w nią naprawdę świetnie. Fakt ta wersja którą posiadam ma odświeżoną grafikę (to ta z CD-Action) ale i tak widać, że jest mocno niedzisiejsza. Ostatnim nowo wydanym tytułem który kupiłem był MedievalII: Total War, wszystkie pozostałem są już sprzed kilku lat.
  Temat: Fajna Cena, Fajne gry
grand10pelu

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6400

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sro Maj 02, 2007 9:21 pm   Temat: Fajna Cena, Fajne gry
Jeżeli chodzi o moje zdanie to uważam, że "Fajna Cena" jest taka sobie ofertą. Może i jest kilka gier na które zwrócił bym uwagę (FSW:Ten Hammers, Act of War) lecz dużo bardziej opłacalne są gry "Extra Klasyki Next" CD-Projectu oraz "Kolekcja Klasyki" Cenegi. Gier w tych seriach jest znacznie więcej za około dwa razy niższą cenę.

Chociaż z drugiej strony Fajna Cena serwuje nam gry dużo nowsze (ma to w ogóle dla kogoś znaczenie?) niż te dwie wyżej wymienione. Nie wiem równierz po co ja stworzona skoro Platynowa Kolekcja (również CD-Project) jest tylko 10 zł droższa. Można by z powodzeniem jedną z nich usunąć.

Liczę na jakieś inne ciekawe opinie VVeteranów :mrgreen: .
  Temat: Spellforce 2:Władca Smoków
grand10pelu

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 6610

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sro Maj 02, 2007 9:12 pm   Temat: Spellforce 2:Władca Smoków
Szykuje się ciekawy dodatek do fajnej gry. Mam nadzieję, że spełni oczekiwania fanów i twórcy gry nie narobią sobie obciachu :oops: . Przykro by było mówić o nich jako o ludziach co to chcą "wziąć jeszcze raz kasę za to samo". Ale przeczytanie zapowiedzi raczej rozwiewa te wątpliwości :mrgreen: .
  Temat: Rome: Total War
grand10pelu

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8612

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 6:10 pm   Temat: Rome: Total War
Trudniejszego pytania nie mogłeś wymyślić. Spotkałem się już z dyskusją na ten temat. Oczywiście stwierdzono, że TotalWar (wszystkie części) to turówki z wstawkami RTS w formie bitew. Świetnie to zrealizowano.
  Temat: Silent Storm
grand10pelu

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5937

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 6:05 pm   Temat: Silent Storm
Świetna gra, wciąga i jest bardzo rozbudowana. Tylko gdyby nie te PanzerKleiny w późniejszych misjach byłaby dużo lepsza. te ustrojstwa psują całą grę, z typowej gry taktycznej zmienia się w jakieś bezsensowne walenie z laserów i panzerfaustów :cry: Tak to już bywa, gdy twórcy wpdną na jakiś "genialny" pomysł i zepsują nim całą grę.
  Temat: Pierwszy zwiastun Disciples 3: Renaissance i nie tylko...
grand10pelu

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 5305

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Mar 04, 2007 5:58 pm   Temat: Pierwszy zwiastun Disciples 3: Renaissance i nie tylko...
Grałem w jedynkę i dwójkę. Po trójce oczekuję wiele, mam nadzieję, że się nie zawiodę. Disciples to świetne strategie, może nie powalają stopniem komplikacji, ale gra się doskonale :mrgreen:
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16