gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 169
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
bobinhool

Odpowiedzi: 70
Wyświetleń: 37885

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Kwi 02, 2009 11:08 pm   Temat: Spis FILMÓW godnych Polecenia innym
Jeśli Klemens poruszył Temat azjatyckiego kina, to strasznie polecam filmy Akiro kurosawy. Znakomitego japońskiego reżysera. W 25% Jego filmy sa psychologiczne ale warto obejrzeć.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Mar 31, 2009 9:17 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Niewiem, ale skoro tak.
  Temat: Wietnam
bobinhool

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10705

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 3:34 pm   Temat: Wietnam
Klemens, TAK, przegonili Amerykanów i bardzo dobrze.

[ Dodano: Sob Mar 28, 2009 3:34 pm ]
Klemens, A jak Rosjan zginęło w II Wojnie 46 mln. to znaczy, że Rosja przegrała ;) ?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Mar 28, 2009 10:57 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Serio umiesz ?
Matis, Indie współtworzą z Rosją samolot V generacji PAK - FA może ktos napisać o nim coś więcej ?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 6:23 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, Wymordowali więcej ludzi ogólnie ? Bo Polaków podczas II Wojny wymordowali napewno więcej Niemcy.

Hunter, Nie wpajają wartości tylko dopowiadają na moje pytania.. ;p

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 6:26 pm ]
Hunter, Właśnie przeczytałem, podobno jak Niemcy zobaczyli pierwszą konstrukcje T-34 to im gały wyszły. O Pare lat wyprzedzili Niemców, dopóki oni nie wymyślili Panthery bodajże VI !

[ Dodano: Pią Mar 27, 2009 6:29 pm ]
A ktoś pisał, że na jednego tygrysa przypadało 9 T-34. Miałeś na myśli to, że przypadało czy to że 1 tygrys rozwalał 9 T-34. Bo to drugie To KOMPLETNA BZDURA.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 2:20 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, O Stalinie to wiem nie musisz mi dawać artykułów. I wkońcu się doczekałem argumentów i dowodów.
A Niemcy nie byli okrutni ? Mordowali kulturalnie '' Cyklonem "B" '';)

PS.: Taki żarcik.....
  Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
bobinhool

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 6181

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 2:18 pm   Temat: Tajemnica Trójkąta Bermuckiego
Alek, Jakaś strefa namagnesowana czy cuś takiego słyszałem... ;)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Mar 27, 2009 10:54 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Hunter, No jakieś może artykułki itp.. o zamordowanych rodzinach...?
2) Nie jestem zzachwycony komuną ale nie lubie słyszeć jak ludzie na nia klną mimo tego, że sami mają z 10 lat :)
3)Tak ? To co rodzcice mnie kłamią ? Tak ? Mam wierzyć tylko i wyłącznie Tobie ?
Nie podziwiam Rosji, ale bronię ich sprzetu. Wszyscy sie tak jarają Amerykanami. Ale to właśnie amerykanie nigdy nigdzie nie wygrali, a Rosja owszem...
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 11:35 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, To zależy od regionów i od ludzi. W Moskwie np.: jest najwięcej multi milinoerów itp....
W 25 najbogatszych Europejczykach jest aż 13 Rosjan z Moskwy, więc nie wiem czy tak źle. Jeśli chodzi o Chiny to wystarczy spojrzeć na Pekin. W Polsce takiego miasta nie będzie za milion lat...

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 11:40 pm ]
Hunter, No tak ładnie używasz słów Mamusia i Tatus, ale ja Cie pytałem o argumenty a nie o twoje własne prywatne zdanie ? Kapiszczi ?

Jak wtedy miałybyć komputery i internet ogólnodostępny, jak wtedy nie wiem czy wogóle Windows istaniał.
No u mnie w domu zawsze wystarczało jedzenia. Sąsiedzi brali nawet nadmiar i wyrzucali przez okno.
PS.: Nurtuje mnie jedno pytanie ? Dlaczego teraz więcej osób umiera z głodu niż wtedy ?..
Zcciało sie sluchać solidaruchów. Solidarność przyszła roz****** Polske i poszła ;) A teraz płacza, że Kapitalizm jest.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 5:49 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Hunter, Może jakies argumenty na okrutnośc Rosjan ;P
I może kolejne argumety i dowody na to jak za komuny było źle.
Szkoda, że wtedy nie było jedzenia i każdy miał co jeść, a teraz jest jedzenie i jeszcze wiecej umiera z głodu niż wtedy jkak to możliwe ?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 3:45 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Hunter, Rosjan zginęło 46 mln, fakt duży procent tej liczby to początek wojny i nie przygotowanie Rosjan. Po zwycięstwie pod Kurskie rozpoczęło się całe pasmo zwycięstw Rosjan. Już nie można bylo ich powstrzymać. Hunter, Wygrała Rosja, i żadne '' rzecz biorąc '' tego nie zmieni. Widac jakie kompleksy mają Polacy z nienawiści do Rosji ;)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 11:15 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, A nie wydaje ci się, że wyprodukowanie 10 T-34 było lepsze niż wyprodukowanie 1 tygrysa. Byłoby to chyba bardziej ekonomiczne.

[ Dodano: Czw Mar 26, 2009 11:18 am ]
Matis, Aha zapomniałeś dodać. Przpyadało 10 T-34 i 5 Shermanów ;)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Mar 26, 2009 12:15 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, W stratach mówimy tylko o Kursku ? 3 tys. stracili ? To dużo dla Rosji ? Przecież Rosjanie samych IS 2 do końca wojny wyprodukowali 3 tys. :)
Czemu to miałby T-34 nie dojechac w kawałku.Z Discovery to była taka ciekawostka.
A co wolisz pooglądać TRWAM ? :P
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 11:48 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, Tygrysy są przereklamowane. Szwaby chwaliły się jakiego to oni sprzętu nie mają i w Kursku dostali. ;)

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 11:48 pm ]
Zanim tygrys się obrócił o 360 stopni to T-34 już go 3 razy obkrążył.

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 11:49 pm ]
Osobiście często oglądam Discovery i ostatnio nawet podawali, że Niemieckie i Angielskie czołgi niedorównywały KW :)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Mar 25, 2009 10:16 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Matis, Tak wiem słyszałęm o IS-2 zrobionym na cześć Stalina. Pierwszy tak płaski czołg. O ile sie nie myle miał na początku działo 120 mm tak ?
 
Strona 3 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 16