gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 169
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75096

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lis 24, 2009 4:47 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Przypominam o pakcie miltiarnym Rosja-Chiny !!! Zapomnieliście o nim ?
  Temat: Tarcza, której nie było
bobinhool

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6184

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Lis 24, 2009 4:43 pm   Temat: Tarcza, której nie było
Jaką to Rosjanie tarczę sprzedali Iranowi ? Nie pamiętam nazwę, ale chodzi o tą o którą tak bardzo bali się amerykanie i prosili Rosjan żeby tego nie robili :) A co do naszej pseudo tarczy to podajcie chociaz 1 powód po co nam by była ta tarcza ?
  Temat: Wietnam
bobinhool

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10738

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Lis 24, 2009 4:41 pm   Temat: Wietnam
Micro zgodzę się z Toba że byli mistrzami wojny partyzanckiej :) Ale denerwuje mnie to, że Amerykanie robią ciągle to nowe filmy jacy to oni potężni nie byli i nie są. Z tych bzdetnych filmów to można wnioskować że zginęło 20 żołnierzy Amerykańskich i 2 mln Wietnamczyków :) A co do tego, że nasi " chłopcy " tam byli, Polska jest wszędzie tam gdzie jej nie potrzeba :)
  Temat: Warhammer 40 000: Dawn of War
bobinhool

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5686

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sie 01, 2009 11:18 am   Temat: Warhammer 40 000: Dawn of War
Jest to jedna z najgorszych gier w jakie grałem. Przeszedłem całą grę Gwardią Imperialną, ale tak monotonnej gry dawno nie wymyślono. Non stop mamy te same jednostki, non stop te same mapy i non stop tak samo dzieje się akcja. bez sens.
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34498

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Sie 01, 2009 11:15 am   Temat: Uzbrojenie dla WP
SanchoPL napisał/a:
Co do tego wyposażenia dla WP to dla piechoty uważam że mogłoby być P90. Dobra siła ognia i szybkość to coś co by nam się przydało, a nie stare ak47


Żartujesz sobie, nie porównuj Ak do P-90. Gówno do twarożku. Wyobrażam sobie armię walczącą P-90. :D
  Temat: Powstanie Warszawskie
bobinhool

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9175

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Sie 01, 2009 11:13 am   Temat: Powstanie Warszawskie
Oczwyiście stawiam na głupotę Polaków, lecz nie do końca wszystkich żołnierzy bo wykonywali rozkazy. Gratuluję głupoty kretyniastym przywódcą Armii Krajowej, która zamiast walczyć z Niemcami, walczyła również z Rosja, a także udzielała się w polityce. Powstanie Warszawskie było klęską dowódców i głupotą Polaków. I jeszcze chcą zrobić z niego święto narodowe. Pfff ;/
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75096

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lip 23, 2009 10:33 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Ameryka dąży do denukleryzacji z Rosją i " podobno " z Koreą. Skoro są tacy silni, a ROsjanie nie wliczają się nawet do pierwszej 4. potęg militarnych, to dlaczego Amerykanie proszą o pomoc w sprawie Iranu. Rosjanie powinni dać bombę Iranowi, i postraszyć amerykanów.
  Temat: Polska vs Rosja
bobinhool

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20482

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Lip 23, 2009 10:29 pm   Temat: Polska vs Rosja
Unowocześnienie armii w Polsce. Naprawden mamy armię na miare potęgi Polskiej. :D Polska jest tak do przodu w militaryzacji, że bodajże na Podkarpaciu zrobiono anonimowe zdjęcie UFO. Okazało się jednak, że był to samolot lub helikopter w kształcie spodku o nazwie " UFO ". :D Żeby na rosyjskie siły powietrzne mówić " UFO " trzeba mieszkać w Polsce. Potędze szybkiego rozwoju militarnego.
  Temat: Polska vs Rosja
bobinhool

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20482

PostForum: Historia   Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:43 pm   Temat: Polska vs Rosja
Dla mnie NATO nie przyniosło żadnych korzyści Polsce. Jak nie trudno zauważyć przyniosło nam tylko wrogów. Rosja jest przeciwko NATo, " Większośc arabusó " także. Brakuje jeszcze tylko atakó terrorystycznych w Polsce.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75096

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Kwi 11, 2009 10:12 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Podaj mi źródlo z którego wnioskujesz, że PAK_FA jest robiony na wzór F-22.

[ Dodano: Sob Kwi 11, 2009 10:14 am ]
Bardziej jest robiony na wzór MiG 1-44 ...
  Temat: Obama vs McCain
bobinhool

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7204

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 4:43 pm   Temat: Obama vs McCain
To jest różnica, pomysł nie jest obamy tylko Administracji która Obama potepia ^^?
  Temat: Obama vs McCain
bobinhool

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7204

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 1:44 pm   Temat: Obama vs McCain
Ajmdemen, Nie wiem skąd masz informacje ale chyba sam je sobie wymyśliłeś. Przejrzyj plany, Obamy to się dowiesz, że on chce obniżyć pensje zarzadcom banków i On jest właśnie przeciwny pompowaniu pięniędzy w banki, które same wywoały szutczny kryzys.
  Temat: Wietnam
bobinhool

Odpowiedzi: 27
Wyświetleń: 10738

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 9:24 am   Temat: Wietnam
Amerykanie nie mogą już ścierpieć tego, że a Kubie rządzą komuniści. Ale tak prawdę mówiąc to tam jest mniejsze bezrobocie niż w polsce i państwach z bliskiego wschodu.
  Temat: Czołgi II Wojna Światowa
bobinhool

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 17920

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 9:23 am   Temat: Czołgi II Wojna Światowa
Ja osobiście stawiam na IS-2.
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
bobinhool

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13156

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Nie Kwi 05, 2009 9:22 am   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Szczerze mówiąc to już w wakacje przeszedłem tą grę, ale nic ciekawego w niej nie ma. Oprócz tego, że jest nudna i monotonna <-- NIE POLECAM KICZ !
 
Strona 2 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16