gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 169
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rosja vs USA
bobinhool

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41285

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 9:34 am   Temat: Rosja vs USA
Witam wszystkich.Tigo, Ciebie popieram w 100 %. Inni sądzą, że Ameryka to Technika ? proszę!! http://wiadomosci.onet.pl/1871923,12,item.html ! poczytajcie jak Rosyjscy Hakerzy włamali sie do głównego komputera Stanów Zjednoczonych i zostawili robaki. :) Jak będą chcieli to bez użycia broni rozpętają chaos w USA.Egzorcist, Do ciebie to mi szkoda pytań Rosja akurat ma 140mln mieszkańców a USA 300 mln. :)
A pamiętacie jak USA zapowiadało, że Irak to będzie ''Szybka Akcja'' już tam 5 lat siędzą i po dupie dostaja !! Oni nie radzą sobie z małymi państewkami a co opiero do takiego Super Mocartswa chcą skakać ?

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 9:38 am ]
Klemens, Klemens w tym Problem, że Rosja się nie chwali. Siedzą po cichutku.
Ameryka wkracza do Iraku i siedzi tam 5 lat zgarniając baty. A widzieliśmy pokaz Sił Rosyjskich w Gruzij. To była prawdziwa '' Szybka Akcja '' ok. 5 dni i po Gruzij :)


PS.
Ten spór USA vs Rosja będzie trwał jeszcze bardzo długo, ponieważ większość osób którzy tutaj się wpisują to ludzie uzależnieni od Mediów, którzy działają na korzyść USA. Lepiej poczytaj Fora intelektualistów i Analityków od Sił Zbrojnych tam zobaczysz całą prawdę.

Heh na 1 Forum się spotkałem z tym, że USA ma więcej Czołgów, niezły idiota musiał to pisać P:)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75009

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 9:26 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Ludzie poczytajcie... Potężne Zebezpieczenia Amerykańskich Sił Zbrojnych. http://wiadomosci.onet.pl/1871923,12,item.html Buhahahaha oni mogą im wszystkie dane wykraść jak by chcieli.
  Temat: Rosja vs USA
bobinhool

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41285

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 27, 2009 8:56 pm   Temat: Rosja vs USA
Powiem krótko i na TEMAT :
Po Pierwsze : Podczas gdy USA stworzyło swój Model niewykrywalnego dla radarów F-117, Rosja po 27 dniach opracowała System i Radar który go Wykrył. Gdy Rosja stworzyła Model niewykrywalnego MIGA ( zwanego też UFO ) USA od 3 lat męczy się aby go wykryć.
Po Drugie : Usłyszałem tutaj też, że Amerykanie posiadają lepsze Siły Powietrzne i Morskie KPINAA ! Rosja 1/3 budżetu wkłada w Siły Morskie. W tej chwili Rosja ma własne Porty w 12 innych krajach poza Rosją :) Amerykańskie statki są wręcz ŻAŁOSNE !!A o siłach powietrznych nie wspomne.
Po Trzecie : O siłach lądowych i pancernych to nawet się nie wypowiadam, ponieważ nikt nie zaprzecz, że tutaj USA może dorównać Rosij.
Po Czwarte : Ameryka w tej chwili się tylko chwali swoimi siłami.
Po Piąte : Ludzie poczytajcie trochę więcej. Amerykanie posiadają 10 tys. Samolotów i ok. 3.5 tys. Rezerw. Rosja 20 tys. samolotów 32 tys. Rezerw :) więc niech mi ktoś napise jakiś argument poważny a nie jakieś bzdety, których nasłuchaliście się w stacjach Zależnych od Partii prawicowych ( PiS lub PO ).


Czekam na odpowiedzi.... POZDRAWIAM

[ Dodano: Pią Lut 27, 2009 8:58 pm ]
Aha, jeszcze jedno. Mówicie też o Amerykańskich Tarczach rakietowych ? HuHu poczytajcie o Rosyjskiej rakiecie TOPOL-M. Została ona opracowana zaraz po stworzeniu amerykańskiej Tarczy.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75009

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lut 27, 2009 8:36 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Tę część odpowiedzi kieuję do gracza Spider, nieźle mnie rozśmieszyłeś, że Rosij brakuje FUNDUSZÓW :) Stany Zjednoczone niecałe 10 mld rocznie dają na Wojsko, a Rosja za to rocznie wpłaca na Siły Zbroje 32mld, więc nie wiem skąd ci to do głowy przyszło. Ja nie obstawiał bym Izraela, ponieważ jak wiadomo Niemcy w czasie II wojny światowej posiadali '' Wunderwaffe '' najlepszych naukowców od Bomb. Siła Niemiec skupia się głównie na rakietach dalekiego zasięgu !! Ale nie muszę mówić, że Stany Zjednoczone był by zmiecione przez Rosję. Amerykanie lubią się tylko chwalić swoim sprzętem. Rosja siedzi po cichutku :) tak naprawdę Rosja ma więcej Rezerw niż oficjalnie podają liczby swoich Sił Zbrojnych. Tak więc zdecydowanie najsilniejszym państwem świata jest Rosja.
 
Strona 12 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16