gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 169
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wojna w Gruzji
bobinhool

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 12928

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:42 am   Temat: Wojna w Gruzji
http://fakty.interia.pl/r...bu,1188991,5364
Tutaj zginął Szef Sztabu podczas Zamachu.

Abchazja i Osetia miała swoje Bazy. Które jak mówili były przygotowane na Gruzinów. To tak bez niczego Uzbrajali bazy i Formowali szyki na Gruzinów ?


Tutaj masz także dowód na to, że Rosyjski Atak w 4-% był tak skutweczny dzieki pomocy hakerów którzy blokowali komputery Gruzińskich Sztabów :)

http://www.pcworld.pl/new...Internecie.html




http://fakty.interia.pl/r...ch-bomb,1171202

Przyznali się, że '' UŻYWALI '' tych Zakazanych BOMB KASETOWYCH, a ciekawe na kim używali ? :)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:34 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, W tym jest problem powtarzam po arz kolejny ( Amerykanie się strasznie chwalą ), noi co z tego niech sobie pentagon zatrudnia. Ale w historii Amerykańskich Hakerów nie było żadnego skoku na Rosje może jakieś pojedyńcze marne jednostki :) Rosjanie od paru ładnych Lat okradają państwa NATO. A w jednym z tych wywiadów znany Polityk powiedział : '' Że Rosjanie to wyśmienici matematycy '' to jest prawda, więc dlatego Rosjanie tak dobrze radzą sobie z Hakerstwem.
Czy ty naprawde jesteś jakimś Fanatykiem USA ? Wierzysz w rzeczy niemożliwe, wszyscy wiedzą, że Rosyjscy Hakerzy to najlepsi Hakerzy.

Cytuję : ''I raz jeszcze proszę o ustosunkowania się do kwestii budżetów wojskowych USA i Rosji!'' <-- możesz mi to bardziej obbjaśnić bo cię nie zrozumiałem.
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34435

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:31 am   Temat: Uzbrojenie dla WP
Klemens, Klemens tak zapomniałem dodać '' były '', ale przecież teraz są też modele nowsze :) A jak wiadomo w Siłach Ladowych i Pancernych to Rosja ma przewagę nad każdym.

Zapomniałem także dopisać, że oficjalnie UPA korzystało z innych broni ale grupy nieoficjalne, którzy więcej robili szkód niż pożytku Korzystali przeważnie z Ak47 i z tego co mi wiadomo robili podwójne nacięcie na Nabojach.
  Temat: Wojna w Gruzji
bobinhool

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 12928

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:28 am   Temat: Wojna w Gruzji
Klemens, To dlaczego na Terenie Gruzji gineli Rosjanie sami siebie mordowali ? :) A wiesz kiedy się skończyły mordy an Rosjanach ? Jak przysłąni zostali Obserwatorzy z UE, ozcywiście wiesz kto nie był za tym aby obserwatorzy nie przybywali ? GRUZINI :)

Ale mi się osobiście wydaje, że Rosja była troche poddenerwowana Chwaleniem sie Amerykanów i też chcieli zrobić Mały Pokaz siły !! A wybrali Gruzję, ponieważ wiezdieli, że to nie może sie zamienić w Konflikt.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:23 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Jak widzisz Hakerzy Amerykańscy okradają ak naprawdę tylko Siebie, drobne potyczki z bankami i kartami. Ale także Amerykanie lubią się chwalic swoją techniką i Ochroną danych.

http://www.zw.com.pl/arty...redytowych.html
http://polygamia.pl/Polyg...e.html?skad=rss

A tutaj masz przykłady Rosyjskich Hakerów, jak oni potrafią działać na wielką skalę. Z Amerykańskimi zabezpieczeniami to oni się bawią :) Mogli by okraść całe ich Wall-Street.

http://wiadomosci.gazeta....informacje.html


Nazwa tematu jest trafna '' Rosyjscy Hakerzy Paraliżują Świat ''. Klemens doradzam ci pooglądać pare programików na te temay. Amerykańscy Hakerzy wypowiadali się sami, że daleko im do Rosyjskich :)

http://www.hotmoney.pl/ar...ja-swiat-1.html

Podczas gdy w Ameryce jest HIT, gdy Hakerzy obrobią Bank na 100 tys. to Rosjanie w tym samym czasie obrabiają Anglików o 2.5 Miliarda Funtów ( 4.5 miliarda Dolarów ) :)

A jak już zauważyłeś Rosyjski rząd zaczyna zatrudnią Hakerów, więc może niedługo bez użycia broni Ameryka zostanie zniszczona ? Co ty na to ?
Cytuję : '' Rosyjscy hakerzy przełamali zabezpieczenia sieci komputerowej Pentagonu, który jest sercem armii USA - donoszą "Los Angeles Times" i "Daily Telegraph"



Estonia jest tak wyniszzcana przez Rosyjskich Hakerów, że zwracają sie o Pomoc do UE i NATO, któzy oczywiście sami nie mogą nic zrobić.

http://wyborcza.pl/1,76842,4140556.html
  Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
bobinhool

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 14818

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:07 am   Temat: Pogadajmy o armiach starożytności:)
Ja sądzę, że najsilniejszą Armią była Armia Czyngis-Chana. Wiemy, że przejeła ona pół Europy.
  Temat: Wojna w Gruzji
bobinhool

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 12928

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:06 am   Temat: Wojna w Gruzji
Tutaj kieruję wypowiedź do FifiCz. Miedwiediew dobrze powiedział, że '' Wosjak agresora zostały pokonane ''. Jeśli nie rozumiesz sensu tej wypowiedzi to po co wchodzisz na to ofrum ? jemu nie chodziło o to, że Gruzja stosowala przemoc na Rosji tylko na tym, że Gruzini robili tzw. '' Czystki Etniczne '' zabijali Rosjan na terenie Abchazij i Osetii. Ale mordowali także własnych rodaków. Zresztą widzieliście, że Abchazja i Osetia chciały niepodległości to Rosja im ją dała.
A jeśli chodzi o NATO to jest pośmiewisko. Jak już wiecie NATO stać tylko na wysłanie listu Protestacyjnego :)
  Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
bobinhool

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 13048

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 11:00 am   Temat: Z kim powinni wspołpracować Polacy ?
Czy możeb powinni wspołpracować z Zachodem, Rosją, USA, Dalekim Wschodem a może z Afryką ?
  Temat: Jaka to broń
bobinhool

Odpowiedzi: 152
Wyświetleń: 54292

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:56 am   Temat: Jaka to broń
To jest MAC modeli jest bardzo dużo, więc nie odpoznam teraz dokładnie modelu. Ale myśle, że Sama Nazwa Wystarczy :) ?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75012

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:54 am   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Klemens ale myślę, że zgodzisz się ze mną iż Hakerzy Rosyjscy przewyższają Hakerów Amerykańskich technologicznie o jakieś 20 lat :)
  Temat: COD4
bobinhool

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4444

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:52 am   Temat: COD4
SanchoPL, Prawda, lepszy klimat gry.
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34435

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:51 am   Temat: Uzbrojenie dla WP
Heh... M16 nigdy sie nie równało, nie równa i nie będzie równać z AK47. Zauważcie kiedy stworzony był 1 model Ak47 i jak do tej pory jest tak samo niezawodny, skuteczny i niszczycielski. A przy zastosowaniu UPA ( Ukraińska powstańcza Armia ) kiedy oni nacinali koncówki naboi to wtedy po strzale Ak47 twoje flaki były naścianie, więc zdecydowanie tutaj Ak jest lepsze.

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 10:52 am ]
A ja bym popierał kupno czołgów od Rosjan np.: T-34 szybkie zwinne lub KW-1 itp... pod ostrzał z drugiej linii.
  Temat: Polska vs Rosja
bobinhool

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20434

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 10:46 am   Temat: Polska vs Rosja
To tylko taka groteska :) Ale nie sądzę żebyśmy obronili nawet 1 małej WSI :) Polska zamiast trzymać z Rosją to trzyma z USA i kupuje zepsute F-16. Ameryka tylko na nas zarabia.
Co im nie wyjdzie to mówią : '' Sprzedamy polakom '' :)
Nie mam pretensij do USA tylko do głupich Polaczków
  Temat: Polska vs Rosja
bobinhool

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20434

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 9:42 am   Temat: Polska vs Rosja
Tak u nas w Mediach Polacy strasznie krytkują Rosjanów ? Może tutaj ocenimy szansę jak doszło by do takiego konfliktu ?
Może oceniajcie ile dni trwal by taki konflikt?

Wg. mnie to było by 3 dni i Polska zajęta
  Temat: Rosja vs USA
bobinhool

Odpowiedzi: 109
Wyświetleń: 41291

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 9:40 am   Temat: Rosja vs USA
Ja osobiście stawiam na Rosję !!

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 9:59 am ]
Czeczenia i Siła ? Rosja gdyby chciała to by zaorała całą Czeczenie ale nie wiem czy wiesz o tym, że w Czeczeni są nie małe Żródła zasobów.
Pamięta ktoś może Leo Brezhneva (czyt. Leo Breżniewa ). Kiedy Czeczeni zabili jednego Rosjanina to Leo odpowiadał atakiem rakietowym na Budynki Czeczeńskie. Wg. Taką samą metode powinni stosować teraz. Czeczenom by się odechiało?
kto popiera ten pomysł aby stosować politykę Leo Breżniewa ?
 
Strona 11 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16