gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 169
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75165

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 8:12 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Alabastr, Jak narazie to nie wiem które z wyżej wymienionych atutów mam do kogo przypasować. Wg. mnie Hakerzy jest jednym plusem dla Rosji.
  Temat: Polska vs Rosja
bobinhool

Odpowiedzi: 64
Wyświetleń: 20512

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 8:11 pm   Temat: Polska vs Rosja
Alabastr, Wierzysz w to, że ONZ czy NATO by wpadło. Ich stać tylko na wysłanie listu protestacyjnego.

PS.: Hah kogo w NATO obchodzi Polska ?
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34555

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 8:10 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Cytat:
Np. druga wojna światowa?:)


Wg. mnie w II Wojnie Światowej w Europie to USA wybijało niedobitki, nie wiem jakie jest twoje zdanie.

Cytat:
Sęk w tym, że to był w przypadku Rosjan zawsze kluczowy atut:) A w wojnie wobec Stanów akurat by go zabrakło:)


Jeśli ten Atut by nie pomógł to napewno znalazł by się inny. Wiemy, że Rosja potrafi szybko działać i błyskawicznieBadać, Budować itp... itd...
  Temat: Polska Szlachta
bobinhool

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 17356

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 4:19 pm   Temat: Polska Szlachta
Może tutaj napisze nam ktoś coś więcej o Polskiej Szlachcie. O tym, że ciągle byli pijani i niezdolni do walki to już wiemy. A może coś jeszcze ?
  Temat: Polska w UE
bobinhool

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 9037

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 4:18 pm   Temat: Polska w UE
Ajmdemen, Ja nie chcę tutaj wskazywać jakiś Pozytywów i Negatywów ale wg. mnie zdecydowanie lepiej by było ( np.: Ceny Surowców czy Pensje w polsce a niemczech szybko by się porównało, chociaż i tak 4 razy więcej zarobisz w Niemczech niż w Polsce.
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34555

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 1:16 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
A gdzie ja ci teraz znajdę przypki, słyszałem to na onet.pl a wiadomo, że Onet.pl nie jest nawet w 1% prawdziwy i nie pisze prawdy. Więc może to co czytałem to jak zwykle jakiś wymysł Onetu.
A możesz mi podać jakąś wojnę gdzie USA wygrało ?

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 1:17 pm ]
Aha i mówiłeś, że Rosja wygrywała kiedys wojny przewagą liczebną ? Klemens, a czy nie sądzisz, że każdy Atut trzeba wykorzystywać ?
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34555

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 1:07 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Klemens, Ale ja mówię o tych Wietnamczykach Wyszkolonych nie o wszystkich Ofiarach :)
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75165

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:59 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Mylisz się! To właśnie Rosyjscy hakerzy są najlepsi. Chińscy hakerzy są typowo uczeni do kradzieży włamywania ssię do banków, a Rosyjscy do tzw. :) zadań specjalnych czyli dużop trudniejszych od włamania się do banku. Więc tutaj mówimy o dwóch różnych rodzajach hakerstwa. Amerykańscym Hakerzy to sie do niczego nie nadają.
  Temat: Amerykanizacja Polaków
bobinhool

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 6862

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:39 pm   Temat: Amerykanizacja Polaków
Nie trudno zauważyć jak Amerykanie nas Amerykanizują, nawet zaczynamy obchodzic ich święta ( np.: Halloween ) niedługo stare tradycje zginą w Polsce. Wszyscy już są od nich uzależnieni. Czego media nie powiedzą to ludziw to wierzą.
  Temat: Pistolet maszynowy pepesza
bobinhool

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 28364

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:38 pm   Temat: Pistolet maszynowy pepesza
Jeszcze nic mnie tutaj tak nie rozbawiło jak ta Ankieta !! ludzie kto głosował na Thomson, przeciez to była jedna wielka LIPA. Może nawet napiszecie, że był lepszy od Ak47?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75165

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:34 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, heh teraz zmierzyliśmy do konlifktu hakerów Rosja-Chiny a mieliśmy mówić o Rosja-USA. Wnioskuję, że jednak dałem ci odpowiednie argumenty aby uzasadnić wyższość Rosyjskich Hakerów nad Amerykańskimi ;p;d?

[ Dodano: Sob Lut 28, 2009 12:35 pm ]
A może Wypowiedzą się jacyś inni Użytkownicy o widzę, że tylko ja i klemens tutaj dyskutujemy :) ?
  Temat: Uzbrojenie dla WP
bobinhool

Odpowiedzi: 76
Wyświetleń: 34555

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:33 pm   Temat: Uzbrojenie dla WP
Klemens, Tak tak byli Super rozwinięci. Szkoda, że Ani w Iraku, Ani w Afganistanie, Ani w Wietnamie tego nie pokazali !! Wiesz co ? 1 Wietnamczyk z nożem zabijał 4 Specjalnie wyszkolonych Rangersów uzbrojonych po Zęby, powodzenia oglądaj jeszcze więcej Amerykańskich filmów gdzie to USA wygrało :) )
  Temat: Obama vs McCain
bobinhool

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 7216

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:31 pm   Temat: Obama vs McCain
Socjalizm był dobry, ponieważ Zakłady nie były sprywatyzowane tylko Społeczność miałą w tym duży udział. A najbardziej nie lubie Kapitalizmu a jak wiadomo Socjalizm tępił Kapitalizm. Prawda jest taka, że mówią na Rosjan '' Komuchy '' itp... itd... , a wiesz co ? Tak naprawdę w Rosji był Socjalizm, a wiesz jakie było państwo, które spełniało wymagania na komunizm ? Tylko i Wyłącznie JAPONIA !! <-- tam był prawdziwy Komunizm. oczywiście Komunizm też miał swoje zalety. Ja popieram Lewicę, podobnie jak i popierał ją Komunizm.
  Temat: Zimna Wojna
bobinhool

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5998

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:27 pm   Temat: Zimna Wojna
Klemens, Ahh, mój błąd Sorka.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
bobinhool

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75165

PostForum: Historia   Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:26 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Klemens, Wiadomo jak okradają to są zarówno ci i ci debilami ale Wyśmienitych Hakerów Większość w Rosji Pracuje Dla Rządu.
 
Strona 9 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16