gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 425
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Książki Fantasy
Wojman

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21590

PostForum: Książki   Wysłany: Nie Lip 23, 2006 1:39 pm   Temat: Książki Fantasy
Mikiss napisał/a:
Władca Pierścieni to ciekawa opowieść w którzej ciągle coś się dzieje.


Z kolei ja nie zgadzam sie calkowicie z tym twierdzeniem. Przeczytalem cala trylogie. Bardzo ciezko to sie czytalo, bowiem przez kilka rozdzialow absolotnie nic sie nie dzialo, za to opisy ich drogi byly bardzo rozbudowane. Moim zdaniem zarowno ksiazki jak i filmy byly bardzo nudne.
  Temat: Książka zażaleń
Wojman

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 13013

PostForum: O forum   Wysłany: Sro Lip 19, 2006 11:14 pm   Temat: Książka zażaleń
Nigdy firmy Ubisoft, BlueByte ani CD Projekt nie udostepniły tej gry jak to ujales za darmo, niezaleznie od tego czy ta gra ma 10, 4, czy 80 lat. w tym miejscu znajduje sie Ustawa o Prawie Autorskim, radze sobie poczytac. Linki do stron z pirackimi grami sa przeze mnie bezwzglednie tepione niezaleznie od tego ile gra ma lat. Owszem niektorzy producenci od czasu do czasu publikuja swoje starsze gry w internecie nie pobierajac za to oplat, ale jak wspomnialem ani UbiSoft, BlueByte i CD Projekt czyli wlasciciele praw autorskich do gry Settlers II tej gry za darmo nie udostepnily. Co wiecej moje stwierdzenie, ze gra Settlers II jest do kupienia w sklepie nadal podtrzymuje. Pochwale sie tez, ze dzieki mnie (to dla tych co mysla, ze zadnej kontroli w internecie nie ma) zostalo zlikwidowane jedno forum, bezposrednio z ktorego mozna bylo sciagnac pirackie wersje gier.
  Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
Wojman

Odpowiedzi: 122
Wyświetleń: 27580

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Lip 19, 2006 6:42 pm   Temat: Dominions II - All vs Ermor - zakończona
inqistor napisał/a:
Cytat:
Chcialem zalozyc nowy watek nt. nowej gry, ale na tym forum ewidentnie watki sa cenne i limitowane, bo "Twój Temat napisany przez Ciebie na: "Forum Strategie", został usunięty przez Administratora lub Moderatora. Powód: Nie widze sensu zakladania drugiego watku o tej samej grze."


Który tam taki nadgorliwy? Zaraz go naprostujemy. O HoMM z 20 tematów, a Dominions im się nie podoba.


Nie nadgorliwy, a zapobiegawczy. Swego czasu bylo na forum kilka watkow na temat jednej gry w roznych dzialach. I co watek to inne pytanie. Te kwestie jesli dobrze pamietam zamknalem juz dosc dawno i z tego co pamietam ogolne konkluzje z dyskusji byly takie, ze jak juz jest temat o jakiejs grze nie ma sensu zakladac drugiego, a juz szczegolnie w TYM SAMYM dziale. Co do tematow o HoMM rzeczywiscie jest ich za duzo i mysle, ze wkrotce zrobi sie z tym porzadek.
  Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
Wojman

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 6943

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pon Lip 17, 2006 12:01 pm   Temat: Seria Commandos "kult" to juz czy jeszcze nie ?
Pierwsza część Commandos jak i dodatek do niej mialy bardzo wysrubowany poziom trudności. Moim zdaniem zbyt wyśrubowany. W najnowszym CD Action (8/2006) jest dolaczona jako pelna wersja Commandos 2. Jako, ze wczesniej nie mialem okazji zagrac w dwojke - czynie to teraz. I mi sie ta czesc bardziej podoba od jedynki, bo nie ma az tak wysrubowanego poziomu trudnosci (gram na Normal). W trzecią częśc Commandos jak rowniez w najnowszych Commandosow jeszcze nie gralem.
  Temat: Co proponujecie
Wojman

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8257

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lip 15, 2006 10:24 pm   Temat: Co proponujecie
WarCraft III polecam osobiście. Ta gra wciąż wciąga. A prywatnie polecam jeszcze S.W.I.N.E. Te druga gre mozesz sciagnac nawet za darmo ze strony producenta firmy Stormregion.
  Temat: Dowcipy!!!!
Wojman

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 13227

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Lip 08, 2006 9:47 pm   Temat: Dowcipy!!!!
Ja lubie sie czasem posmiac z politykow. Ale niektorym widocznie baaardzo sie nudzi. Zobaczcie "komiks" z czolowymi politykami, ktory znajdziecie pod tym adresem.
  Temat: spolszczenie do civ3 complete
Wojman

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 15013

PostForum: Civilization   Wysłany: Czw Lip 06, 2006 3:00 pm   Temat: spolszczenie do civ3 complete
Nie potrzeba szukac spolszczenia do porackiej wersji Civ III. Gra bowiem wyszla w polskiej wersji jezykowej.
  Temat: Myth3 a Myth Antologia
Wojman

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6712

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Nie Lip 02, 2006 10:58 pm   Temat: Myth3 a Myth Antologia
To w takim razie z niecierpliwoscia czekam na Twoje uwagi. Czy warto kupic, czy mimo lat wicaz ta gra jest warta zakupu. etc.
  Temat: Myth3 a Myth Antologia
Wojman

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6712

PostForum: Sztab VVeteranów - artykuły   Wysłany: Sob Lip 01, 2006 10:28 pm   Temat: Myth3 a Myth Antologia
Ja do tej pory gralem tylko w Myth 2, musze powiedziec, ze swietna gra. Co do Antologi Myth to Cenega zapowiedziala, ze te gry beda upatchowane do najnowszej wersji. Zreszta sam planuje zakup Myth Antologie. Jak tylko uda mi sie jakos uzbierac te 25 zlociszy - napisze recenzje tego pakietu.
  Temat: strategie RTS osadzone w realiach II wojny światowej?
Wojman

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 9067

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Lip 01, 2006 7:43 pm   Temat: strategie RTS osadzone w realiach II wojny światowej?
Jest tego troche. Codename: Panzers I i II, Commandos, Commandos 2, Commandos 3, Soldiers: Ludzie Honoru, Outfront II, Blizkierg, Suden Strike, D-Day (jest w najnowszym CD Action), Desert Rats vs. Afrika Korps i cala masa innych.
  Temat: Zeus: Pan Olimpu
Wojman

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14532

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Cze 16, 2006 2:29 pm   Temat: Zeus: Pan Olimpu
ziemek8 napisał/a:
Jeśli nie umiesz jeszcze grać to zapraszam na moją stronę


A nie wygodniej Ci bedzie dodac Twoja strone do Twojego profilu na forum?
  Temat: MŚ 2006
Wojman

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14614

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pią Cze 16, 2006 2:25 pm   Temat: MŚ 2006
Mikiss napisał/a:

Wojman, przecież oni grali z Niemcami(z którymi nigdy nie wygrałiśmy).


I co z tego, ze grali z Niemcami? Skoro nigdy nie wygrali to była okazja odmiennic te zla passe, a nasi oczywiscie tego nie wykorzystali. I mowiac szczerze troche mnie denerwuje taka argumentacja, ze "Niemcy co prawda wygrali mecz, ale go przegrali bo strzelili gola w ostatniej minucie". Prawda jest taka, ze trener Janas po pierwsze wybral baaaaardzo kotrowersyjny sklad do druzyny, bo drugie nie za bardzo wiedzial kogo powalac do gry a po trzecie... Juz za cztery lata Polska bedzie mistrzem swiata! (za cztery lata bedziemy spiewac to samo :) )
  Temat: MŚ 2006
Wojman

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14614

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:42 am   Temat: MŚ 2006
Tak jak mowilem - kolejna porazka, choc tym razem nic nie wygralem, bo obstawialem 0:2 :( I to potwiedza moja teze: nasi pilkarze nie potrafia grac w pilke nozna.
  Temat: Blitzkrieg - Edytor...
Wojman

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 7951

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Cze 15, 2006 12:40 am   Temat: Blitzkrieg - Edytor...
Cytat:
Pierw trzeba się dowiedziećb czy d3monik ma orginał.


Jak nie ma to ma problem. Bo jak wspomnial meryphillia do oryginalnej gry zostal dodany poradnik - i to wszystko powinno byc jasne.
  Temat: MŚ 2006
Wojman

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 14614

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Wto Cze 13, 2006 10:58 pm   Temat: MŚ 2006
Klemens napisał/a:
Wojman, Ty nie mów, Ty stawiaj! Nietrudno być mądrym, gdy się niczym nie ryzykuje. Mówię to jako osoba, która dzięki naszym orłom w ciągu 90 minut wzbogaciła się o 70 złociszy:)


A jak myślisz czemu byłem taki szczęśliwy jak nasi przegrali? Nie przypadkowo w swoim opisie na gg napisalem "A teraz pieniążki na stół". :) Mi przybylo cale 100 zlotych, jutro spodziewam sie kolejnej porażki naszej reprezentacji, więc kolejne kilkadziesiat zlociszy wpadnie do mojej kieszeni. :)
 
Strona 4 z 29
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 16