gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 425
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Wojman

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14138

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Lip 09, 2004 2:20 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Cytat:
Więc jak nie macie możliwości napisać rec. to napiszcie jakiś felieton lub zapowiedz danej gry i np. napiszcie jakie oceny gra zebrala za granica i na portalach polskich – to wystarczy od biedy :) . No i postarajcie się wyrobić z czasem, napisać taki art. to nie problem, pamiętajcie tylko, aby lepiej by był on krótszy ale ładniejszy niż długi i beznadziejny :) .


Ja praktycznie caly wczorajszy dzien poswiecilem, zeby zdobyc gry, ktore mam zrecenzowac, ale i tak nie udalo mi sie ich znalezc. Do 16 lipca mam jeszcze kilka dni, ale jak nie zdobede pelnych wersji, to bede musial jedynie zapowiedz napisac. A z tym ostanim to nie ma zadnego problemu.
  Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Wojman

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 8320

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 07, 2004 3:59 pm   Temat: Matura i po maturze, KULL wraca !! :)
Ja takze w tym roku zadwalem mature. I jak sie okazuje zdalem ja chyba najgorzej ze Sztabowych maturzystow. Polski pisemny 3 (ze praca niby ciekawa i oryginalna, ale za krotka), historia pisemny4, polski ustny 2 (trafilem na temety, z ktorych wogole sie nie przygotowywalem), angielski ustny 2 (sytuacja podobna jak na polskim ustnym), historia ustny 4. Srednia 3,0. Wybieram sie do Wyzszej Szkoly Pedagogicznej w Szczecinie na kierunek Politologia, specjalnosc Integracja Europejska. 12 lipca mam rozmowe kwalifikacyjna.
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Wojman

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 14998

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 9:13 pm   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Ale ogólnie zjazd fajnie wypadł- przygoda w parku chyba na zawsze pozostanie miłym wspomnieniem.

Spotkania z wladza zawsze sie milo i cieplo wspomina. ;) Ale przyznaje zjazd byl naprawde udany.

Żebyście wiedzieli jeszcze jakich miałem współpasażerów w czasie powrotu .... po prostu we wspaniałym humorze wróciłem :)

Masz na mysli caly ten zatloczony pociag? Wspolpasazerow musiales miec naprawde fajnych. ;)
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Wojman

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14138

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 9:03 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Na sierpien:
Spartan --- [??????]
The Sims 2 --- [??????]
Deactivation --- [??????]

Z rozkazu MAO mam zrecenzowac Spartan i Deactivation. Co oczywiscie zrobie.[/code]
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Wojman

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14138

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Lip 06, 2004 9:00 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Dostalym jasny i bardzo wyrazny rozkaz napisania recenzji i zapowiedzi gier Robin Hood: Defender of the Crown oraz Ground Control 2: Operation Exodus. Znaczy to tyle, ze obie gry sa juz zarezerwowane by Wojman.
 
Strona 29 z 29
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16