gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 49
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wiedźmin
Pat

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5467

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Czw Sty 21, 2010 1:05 pm   Temat: Wiedźmin
Nie mogę przejść III rozdziału.Po tym jak Geralt spadł i goniła mnie ta samica.Zawsze blokowały mi przejście te robotnice.
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Pat

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75090

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Sie 07, 2009 11:34 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
To mnie zaskoczyło! :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:
  Temat: Age of Mythology
Pat

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4120

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sie 07, 2009 6:58 pm   Temat: Age of Mythology
Czy ktoś ma tę grę i w nią gra?
  Temat: eRepublik
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5443

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Sie 07, 2009 6:53 pm   Temat: eRepublik
racja
  Temat: eRepublik
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5443

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Sie 06, 2009 9:49 pm   Temat: eRepublik
Nie wiem gdzie się zarejestrować.Ktoś pomoże?
  Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Pat

Odpowiedzi: 203
Wyświetleń: 75090

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Lip 31, 2009 10:22 pm   Temat: Trzecie najsilniejsze wojsko świata
Rosja na pewno udaje że nie ma kasy,a w rzeczywistości mają jej dużo.Mają też jakieś (że tak powiem)bomby technologiczne a i z chinami lepiej nie zadzierać.

Rosja+Chiny=3 wś

Wojman napisał/a:
Ale obstawiam na Izrael z jednego prostego powodu. To państwo jest bardzo silnie wspierane przez USA zarówno poprzez dostawy sprzętu wojskowego jak i finansowo.



Ale sam to tylko jeden wielki bajzel.Terroryści by ich zmietli z ziemi,ale amerykanie Izrael wsparli.

Przykład tego co może się zdarzyć:

Chiny zawierają sojusz z Rosją i atakują amerykanów,a Rosjanie niszczą po kolei całą EU,potem Amerykę.Ameryka broni się wystarczająco długo by północ zaatakowała z drugiej strony.W EU wybuchają powstania i tak Rosja i Chiny przegrały.Mogą tez wygrać.

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 11:39 pm ]
Hunter napisał/a:
Wielkie brawa za inteligencję, kolego drogi, myślisz że w takim wypadku skończyło by się na straszeniu? A może chcesz pewnego poranka wyjść na balkon i "przeciągnąć się" nie pod promieniami słońca tylko promieniami bomb atomowych lecących nad Twoim domem/blokiem?


Zgadzam się z tobą por.Hunter.Po co wywalać całe państwo na straty??? Na dodatek mieć(nie daj boże) armagedon na świecie???????

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 11:45 pm ]
ps.Rosja podobno mają odorówki(atomówki tylko że są bez radioaktywnego odpadu)
  Temat: Szybki RTS ;) Poszukwiany!
Pat

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5815

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Lip 31, 2009 11:31 am   Temat: Szybki RTS ;) Poszukwiany!
A ja polecam world in conflict.To szybka gierka,0 surowców,jest wsparcie artyleryjskie.
A jednostki zamawiasz za punkty otrzymane od porucznika.Za niektóre dodatkowe misje możesz zamawiać jednostki za darmo.
  Temat: W samo południe - czołg
Pat

Odpowiedzi: 37
Wyświetleń: 15366

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Lip 31, 2009 10:21 am   Temat: W samo południe - czołg
Zgadzam się z tobą por.Hunter. Ale w programie ,,10 najlepszych maszyn" było tak ,że kilku ludzi było za działem a porucznik(dowódca shermana) powiedział iż to karabiny są najważniejszą częścią czołgu.

[ Dodano: Pią Lip 31, 2009 10:29 am ]
Nie zapominaj Łukaszu o T-34 polscy i rosyjscy żołnierze nimi jeździli.

T-34

T-34 - czołg średni produkcji radzieckiej, był najliczniej produkowanym czołgiem okresu II wojny światowej. Jego produkcja rozpoczęła się w połowie 1940 roku. Dzięki mocnemu silnikowi, świetnemu zawieszeniu i racjonalnie zaprojektowanemu opancerzeniu, jak również dużej łatwości produkcji, był jednym z najlepszych czołgów II wojny światowej, przez wielu uważanym za najlepszy. W dużej mierze dzięki jego istnieniu ZSRR powstrzymał ofensywę hitlerowską. Początkowo uzbrojony w działo kalibru 76 mm, został w 1944 roku wyposażony w armatę kalibru 85 mm. Do końca wojny w różnych wersjach wyprodukowano 52 tysiące wozów (34 tysiące z armatą 76 mm, około 400 z armatą 57 mm i 18 tysięcy z armatą 85 mm). W oparciu o analizę zdobytych egzemplarzy niemieccy konstruktorzy zbudowali czołg Pantera.
Na podwoziu czołgu T-34 powstała cała rodzina dział samobieżnych: SU-122; SU-85; SU-100 oraz ich modyfikacje.
Był w użyciu w niektórych armiach jeszcze w ostatnich latach XX wieku. Zdobyczne T-34 były używane też w znacznych ilościach przez wojska niemieckie. Masową produkcję T-34 w ZSRR zakończono w 1946.
W 1951 r. w PRL uruchomiono produkcję seryjną T-34/85 w zakładach Łabędy w Gliwicach. Do 1955wyprodukowano w Polsce 1115 T-34/85.
  Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Pat

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 21352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Cze 26, 2009 11:05 pm   Temat: Stronghold i Stronghold Crusader
Ja mam tylko twierdze 2 ale i tak jestem zadowolony. :cry:
  Temat: Gra mmo via www Demony kontra Anioły
Pat

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8011

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Cze 19, 2009 4:00 pm   Temat: Gra mmo via www Demony kontra Anioły
Ale co tam się robi??????????????
  Temat: Co lepsze?
Pat

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4033

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Cze 19, 2009 3:42 pm   Temat: Co lepsze?
Kto lubi gry mmorg (np. blabla) a kto gry takie których nie potrzeba ściągać.

[ Dodano: Czw Lip 02, 2009 6:02 pm ]
I gra się z innymi w necie.
  Temat: EMPIRE EARTH
Pat

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 7078

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Cze 19, 2009 3:18 pm   Temat: EMPIRE EARTH
TO właśnie mówię.


Cytat:
nie można atakować z kosmosu.
  Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5230

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Cze 19, 2009 3:16 pm   Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Mi w Call of Duty5 najbardziej podoba się miotacz ognia,ppsh,koktajl Mołotowa,i wszystkie misje.
  Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5230

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Cze 18, 2009 8:24 pm   Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Moja ulubiona gra to (jak na razie) Call of Duty World and war(czyli 5 część z serii Call of Duty).
  Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Pat

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13150

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Cze 18, 2009 8:11 pm   Temat: warhammer 40000 Dawn of War: Dark Crusade ulubiona nacja
Najlepsi są Nekroni bo jak się rozbuduje to coś podobnego do piramidy to można tym zniszczyć wszystkich i wszystko.

[ Dodano: Sob Sty 30, 2010 4:06 pm ]
Mi waha się między chaosem,orkami,a nekronami ale w ostateczności wole orków gdyż mają na końcu tego słonia.
 
Strona 3 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16