gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 49
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W której armii podczas II Wojny Światowej byś walczył?
Pat

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 14266

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 7:06 pm   Temat: W której armii podczas II Wojny Światowej byś walczył?
Na 1 miejscu stawiam na Polskę.Jestem polakiem i patriotą.
Na 2 miejscu W. Brytanie i USA.W prawdzie to oni wygrali wojnę.Przewaga na morzu(ach).
W powietrzu.I na lądzie(nie całkiem bo Niemcy mieli najpierw przewage.
A na 3 miejscu Francja.Tylko dla tego ,że walczyli z Państwami Osi.
  Temat: W samo południe - Gdyby tam były czołgi...
Pat

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 10486

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 02, 2010 6:58 pm   Temat: W samo południe - Gdyby tam były czołgi...
Stawiam na atak z flanki, ponieważ w ataku czołowym ponieśli by więcej strat.Ale ten manewr dłużej trwa.
  Temat: Pomocy.
Pat

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5176

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Mar 14, 2010 10:30 am   Temat: Pomocy.
O tym 2 nie wiedziałem.
  Temat: W samo południe - Jeep
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6220

PostForum: Militaria   Wysłany: Pią Mar 12, 2010 8:07 pm   Temat: W samo południe - Jeep
Racja mechanik nie wszystko naprawi.
  Temat: Pomocy.
Pat

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5176

PostForum: Inne gry   Wysłany: Pią Mar 12, 2010 7:41 pm   Temat: Pomocy.
Blitzkrieg nie.Sudden Strike też nie.
Paweł94 tak to mogło być to.
  Temat: Pomocy.
Pat

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5176

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Mar 11, 2010 9:15 pm   Temat: Pomocy.
Nie pamiętam nazwy tej gry.Miałem ją z gazetę cyber mycha, było ona demo.W szkoleniu byliśmy Niemcami.W kampanii zaczynało się amerykańskim (chyba amerykańskim)dowódcą i trzeba było zebrać cztery oddziały spadochroniarzy.Po tym mieliśmy zająć stanowisko artylerii.Było jedno działo i traktor.Następnie mieliśmy zająć miasto.Po zajęciu spadała jeszcze jedna czy dwie grupy spadochroniarzy.W mieście mieliśmy zniszczyć konwój.Po zniszczeniu konwoju na plażę lądowały wojska amerykańskie(chyba amerykańskie).Niszczyliśmy bunkry i piechotę.
Dalej tego nie przeszedłem bo ta misja była na 15 min. a ja nigdy się nie wyrobiłem.
Heh.
  Temat: W samo południe - Jeep
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6220

PostForum: Militaria   Wysłany: Czw Mar 11, 2010 9:01 pm   Temat: W samo południe - Jeep
Według mnie szybkość na nic się nie zda gdy do przejechania mamy np. lekkie błoto po deszczu.Bezawaryjność jest ważna ale zawsze jest w pobliżu mechanik.Najważniejszą cechą jest zachowanie w trudnym terenie.
  Temat: dobre mało znane strategie
Pat

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28157

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 5:14 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Mikekun miały być mało znane.A tak poza tym ja wole niemców.

[ Dodano: Wto Mar 02, 2010 5:19 pm ]
Ja atakowałem wszystkich trzech.
  Temat: Szukam gry
Pat

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4411

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Mar 02, 2010 5:10 pm   Temat: Szukam gry
Rise of Nations Throens and Patriots.Tu musimy szkolić wiele wojska ale cóż... Ikony w koszarach są taki same ale wojsko inne(zależy od nacji).Dosyć dobra
.Ale ja bardziej lubię Empire Earth II Władza absolutna.
  Temat: Avatar-gra
Pat

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 5314

PostForum: Inne gry   Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:47 pm   Temat: Avatar-gra
Taka mała ankieta.

[ Dodano: Wto Kwi 27, 2010 3:08 pm ]
A kto chciałby ją mieć i dlaczego?
  Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
Pat

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8668

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Lut 07, 2010 7:28 pm   Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
Dla mnie to najważniejszy jest rodzaj terenu np. mamy tylko trochę drzew mało miejsca niewielki dostęp do morza i same góry, wtedy nie mamy surowców, wojska,dużych miast.
  Temat: dobre mało znane strategie
Pat

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 28157

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 30, 2010 7:09 pm   Temat: dobre mało znane strategie
Mało znana gra według mnie to Legion Arena z dodatkiem Cult of Mithras.
  Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Pat

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5227

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Sty 30, 2010 3:41 pm   Temat: Jakie są wasze ulubione gry?
Teraz bardziej mi się podoba Supreme Commander w obliczu wroga.W podstawowej wersji gry kampania jest super ale w dodatku jest zdecydowanie gorsza.Według mnie najfajniejszymi jednostkami są te eksperymentalne.W dodatku jest 4 frakcja.Z nich (UEF,Cybranie,Aeonowie,Seraphimowie)wszystkich lubię cybran ze względu na najciekawiej wyglądające jednostki i budynki szczególnie powiększająca sie z każdym ulepszeniem tarcza.
  Temat: Szukam czegoś do pogrania..
Pat

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 5134

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Sty 22, 2010 10:47 pm   Temat: Szukam czegoś do pogrania..
Do Supreme Commander polecam dodatek W obliczu wroga i Rise of Nations i dodatek Thrones and Patriots

[ Dodano: Pią Sty 22, 2010 10:48 pm ]
Grafika może nie wspaniała ale to mnie wciągneło na kilka miesięcy
  Temat: Wiedźmin
Pat

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 5464

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Pią Sty 22, 2010 6:11 pm   Temat: Wiedźmin
Mnie kikimory zatrzymują ale zobaczę.Dzięki. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Strona 2 z 4
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
fanfiki, anime
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16