gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 113
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Menajev

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 16, 2004 4:58 pm   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Nie przy niewyszkolonyc tylko kiedy doświadczenie ejst mniej więcej równe.
Wg mnie jednak ta dyskusja do nieczgo nie prowadzi, więc zamiast tego Andrew po prostu zagrajmy. Zobaczymy kto lepiej zna skuteczną taktykę walki :)
  Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
Menajev

Odpowiedzi: 34
Wyświetleń: 10189

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Paź 16, 2004 4:56 pm   Temat: Codename: Panzers - co jest grane do cholery?!
Ludzie z teog co wdze to popełniacie wielki błąd- słuchacie tv w sprawach grach na kompa. Nie róbcie tego nigdy więcej. Czemu? Bo oni się na tym kompletnie nie znają, a w tym przypadku udowodnili że nie znają się także na Histroi. Otóż wiem z pewnego żródła (CD-Action), że cała historia przedstawiona w grze jest prawdziewa. Pedały z tv żle grę zrozumieli i teraz wyszło na to, że gra pokazuje, iż polacy zaatakowali III Rzeszę. Otóż prawda jest taka (i tak to pokazali w grze), że tak właśnie brzmiał rozkaz Hitlera, tzn. Hitetler wydał rozkaz KONTRATAKU a nie ataku
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Menajev

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Paź 16, 2004 11:57 am   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Widze że nie zostałem przez was zrozumieny: ci łucznicy o których mówiłem nie mają czekać aż ich dopadnie kawaleria wroga, tylko cofać się do swoich.
W dodatku Andrew wychodzisz z założenia, że masz o wiele lepsze jednostki. Może w singlu to się sprawdza ale w multi zazwyczaj siły są na tyle wyrównane że toja kawaleria zginie w starciu ciężką piechotą. A co do armat to się zgadzam- w tej grze są one zdecydowanie zbyta mało skuteczne przeciwko nie-budynkom(nie licząc wyrzutni rakiet) że o wiele lepiej wyprodukować za nie jakiejlwie inne jednostki
  Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
Menajev

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7976

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Paź 15, 2004 7:59 am   Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
Gonzo napisał/a:

A posiada kodeki np. DivX? Posiada wbudowany edytor HTML czy graficzny (nie mówmy o paincie, bo nie wiem właściwie po co on istnieje)?

Nie ma kodeków ale z tego co pamiętam inne windy też nie miał. Co do edytora html się nie zgodze bo notatnika używałem całkiem długi czas i nie narzekałem (ale w końcu poznałem pitpada i teraz jego używam). A pain jest przydatny - ja go częto używam bo nie ptrzebuje niczego rozbudowanego a on się szybko włącza w przeciwieństwie do np. photoshopa, nadaje się więc do szybkich zmian i poprawek etc.
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Menajev

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Pią Paź 15, 2004 7:52 am   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Chodzi o to zeby przeciwnik pomyślał że ci łucznicy są sami. Wyśle na nich wszystko co mają, a swoich łuczników pozostawi w oddali by ich ostrzeliwali. Piechota na obrone łuczników zdąży dojść, a ciężka kawaleria dojedzie do wrażeych łuczników. Ale jak powiedziałem - nikt doświadczony ni będzie słał ciężkiej piechoty na łuczników i pozostawi ich przy swoich
  Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
Menajev

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 7976

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Paź 14, 2004 8:39 pm   Temat: Najlepszy System Operacyjny "Windows"
XP jest bardzo dobry i wystarczy dla każdego kto nie zajmuje się czymś zawodowo, bo posiada program niemal do wszytkiego np.:winodws movie maker nadaje się do tworzenia lub edycji filmów. Może nie jest jakiś bardzi zaawansowany ale jak powiedzialem: dla niezajmującyh się czymś zawodowo
  Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Menajev

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 8352

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Czw Paź 14, 2004 8:25 pm   Temat: Taktyki średniowieczne czyli taktyka do gry Warrior kin
Ja mam taktyke ale przeciwko niezbyt inteligentnym albo przeciw kompowi.Na otwartej przestrrzeni zazwyczaj łucznicy sa wymieszani z kawaleria i ciezka piechota. Rzuczas na nich kupę łuczników. Ktoś tępy rzuci na nich wszystko co ma. Wystarzczy trzymać za łucznikami cięzką piechtę a koło wroga (tylko tak żeby nie widział) kawalerie
Taktyka skuteczna tylko przeciwko słabszym bo nikt inny raczej nie póści ciężkiej piechty na łuczników
A nawet jakby póścił to póżnieju nie wpadnie w panikę i i tak wyrządzi niemałe straty
Dawno nie grałem w WK więc w kilku aspektach moge się mylić , ale to pwoinno dizałać
  Temat: America's Army
Menajev

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8357

PostForum: Inne gry   Wysłany: Czw Paź 14, 2004 8:13 pm   Temat: America's Army
Oto jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. Oto powdy:
:arrow: Gra jest ciągle rozwijana
:arrow: Jest bardzo realistyczna
:arrow: Ogólnie dużo trzeba myśleć
:arrow: Gra jest od początku do końca darmowa

A jeśli ktoś chce skiny na gadu gadu z motywem z America's Army niech odwiedzi moją stronę www.menajev.friko.pl
 
Strona 8 z 8
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16