gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 222
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
MAO

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8333

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 16, 2004 5:48 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Statystryki odwiedzni znowu sie znacznie polepszyly (niedowiarkom proponuje kliknac w button GEMIUS ktory znajduje sie na stronie glownej).

To ze nie przekladaja sie one na ilosc nowych czlonkow sztabu jest normalne- Gazete wyborcza kupuja miliony osob, co nie znaczy ze kazda z nich chcialaby nalezec do klubu gazety wyborczej. Ot, czyta sie ja dla informacji.

Ja bardziej ubolweam nad tym iz nowi czlonwkowie (wszak jest tu juz nas 67 na forum) sie nie oddzywaja. Pawnowie- wyjdzie z cienia !!! Na razie forum wciaz sie rozkreca, jednak bez waszej pomocy sie nie rozkreci nigdy!
  Temat: MAO ma juz wyzsze wyksztalcenie
MAO

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4775

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 15, 2004 9:55 am   Temat: MAO ma juz wyzsze wyksztalcenie
ZDALEM !!!!!!!

I to w typowym dla siebie stylu- bardziej farta to juz miec nie mozna! Ale po kolei:

Praca dypomowa (o promocji stron internetowych) na 5

Obrona - zdana na 5

Do opracowania bylo 30 pytan, z czego przez chorobe (juz 4 dzien mam 38 stopni goraczki), zrobilem tylko 6 pierwszych. Zgadnijcie jaki numerek wylosowal MAO ? Oczywiscie ze 1 ! :)
Kolejne dwa pytania od recenzenta i promotora (o mojej pracy) to juz byla formalnosc.

Tak wiec wielki final- ocena na dyplomie jest liczona wg schematu:

1/2 pracy (czyli 2,5) +
1/2 oceny z obrony (czyli 2,5) +
srednia ocen z trzech lat (w moim przypadku az 4.12)

I calosc dzielona przez 2. Daje to nam 9.12 przez 2 czyli 4.56.

I teraz zgadnijcie od ilu na dyplomie daje sie piatke. Tak, tak, od 4.55 czyli 0,01 zapewnilo mi piekny dyplom z 5 !!!!!

:)
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5274

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 14, 2004 10:07 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO napisał/a:

Szwecja - Bulgaria, typ 1 kurs 2.20, stawka 10 jednostek



juz 3-0 wiec spokojnie moge sobie 240 pln wygranej policzyc :)
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5274

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 14, 2004 4:12 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
Dwa zaklady ktore wg mnie sa na tyle pewne by je zagrac. Dobor stawki zaklada ze calkowity buzdzet wynosi 100 jednostek

Szwecja - Bulgaria, typ 1 kurs 2.20, stawka 10 jednostek

Anglia- Szwajcaria, typ 1 kurs 1,53, stawka 20 jednostek
  Temat: Heroes of might and magic
MAO

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16667

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 11, 2004 2:24 pm   Temat: Heroes of might and magic
Krzak napisał/a:
Największy sentyment żywię do "dwójki". Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noc, gdzie z braciszkiem żeśmy grali na "gorących krzesłach" :P Trójka też była fajna, ale nie spędziłem przy niej tyle czasu. Pamiętam jednak taką jedną bitwę - Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa :twisted:
  Temat: Heroes of might and magic
MAO

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16667

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 11, 2004 1:32 pm   Temat: Heroes of might and magic
Krzak napisał/a:
Największy sentyment żywię do "dwójki". Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noc, gdzie z braciszkiem żeśmy grali na "gorących krzesłach" :P Trójka też była fajna, ale nie spędziłem przy niej tyle czasu. Pamiętam jednak taką jedną bitwę - Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa :twisted:
  Temat: Heroes of might and magic
MAO

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16667

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 11, 2004 11:26 am   Temat: Heroes of might and magic
Krzak napisał/a:
Największy sentyment żywię do "dwójki". Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noc, gdzie z braciszkiem żeśmy grali na "gorących krzesłach" :P Trójka też była fajna, ale nie spędziłem przy niej tyle czasu. Pamiętam jednak taką jedną bitwę - Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa
  Temat: Heroes of might and magic
MAO

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16667

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Cze 11, 2004 11:25 am   Temat: Heroes of might and magic
Krzak napisał/a:
- Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa :twisted:


Hm, to troche dziwne, bo czarne maja prawie o 2x wieksza obrone i hp, no i nie dziala na nie magia (co jest duzym atutem Ksocianych). Jakie byly proporcje liczbowe? No i czy wykorzystales glowna zalete czarnych, czyli fakt ze jednoczesnie zieja ogniem na dwa najblizsze pola ?!
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5274

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 08, 2004 8:55 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
Expekt - http://bukmacher.pewniaki.w.interia.pl
  Temat: fun
MAO

Odpowiedzi: 0
Wyświetleń: 4945

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 08, 2004 12:36 am   Temat: fun
Tak odnosnie zjazdu to maly zarcik

http://www.szybkieczytani...4/maozostao.jpg
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5274

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 11:30 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
hm, zawsze mozemy zrobic tak- ja Ci powiem co grac i jak grac, czyli krok po kroku bedziesz malpowal moje kroki.

Poniewaz jednam recze za ten biznes moimi gwarancjami, sprawa jest inna- ryzyko ze stracisz ta 100 pln wynosi ok 20%. Zastanow sie wiec czy mozesz je podjac.

Jesli bowiem zarobisz, to bedzie to 300% tego co postawiles.
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5274

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 6:52 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
Hiszpania w koncu musi kiedys w jakims turnieju dobrze zagrac.

Poza tym, na niespodzianke rowniez sie nastawiam, stad tez zaklad ze wygraja lub zremisuja (1X), wszak nie wyobrazam sobie zwyciestwa Rosji.

BTW: Dla "ryzykantow" mam inny zaklad

Szwecja- Blugaria, wygrana Szwedow z kursem uwaga 2,15 (!!!). Dla mnie to praktycznie pewniak, po tym co Szwedzi zagrali z Polska
  Temat: III Zjazd Sztabu!
MAO

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 6:24 pm   Temat: III Zjazd Sztabu!
o 6.00 rano ??? Kurcze, to troche za wczesnie, o tej godzinie to ja spac ide a nie wstaje :) .

Poza tym Gonzo, Ty masz blisko, wiec na pewno znajdziesz jakies polaczenie ok. 10.00


CZas na konkrety- kto z was przyjezdza ???
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5274

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 07, 2004 6:20 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
Jak zwykle zwiezle i na temat. Czesc z was zapewne wie iz zblizaja sie wlasnie Mistrzostwa Europy w pilce noznej. Czesc z was rowniez pewnie pamieta, iz MAO od lat regularnie gra u bukmacherow zarabiajac przy tym calkiem niezle pieniazki. Dlatego sprawa jest prosta- w EURO 2004 mozna zarobic i to jak sie okazuje- nawet bez ryzyka!

Jeden z internetowych bukmacherow u ktorych gram zorganizowal niezwykla promocje. Za wplacenia 100 pln daje kolejne 100 pln gratis!

Warunek i haczyk jest tylko jeden- chcac wyplacic te dodatkowa stowke, nalezy postawic przynajmniej na 3 zaklady. Jednak co to za problem ?

Mozna przeciez postawic na "pewniaki", czyli mecze w ktorych nawet dziecko jest w stanie wytypowac kto zwyciezy. Juz teraz takich prostych zdarzen widze kilka:

Portugalia-Grecje - zwyciestwo Portugali lub remis (kurs 1,05)
Hiszpania- Rosja - zwyciestwo hiszpani lub remis (kurs 1,1)
CZechy- Łotwa - Zwyciestwo Czech (kurs 1,35)

wedlug moich szacunkow jest 80% szans ze wszystkie te trzy mecze zostana trafione.

A teraz troche matematyki.

Wplacamy 100 pln, kolejne 100 dostajemy bonusa, czyli razem mamy 200. Gramy pierwszy mecz za 200 pln, trafiamy i mamy juz 210. Stawiamy to na kolejny mecz, trafiamy i mamy juz 231. I w koncu stawiamy to na mecz trzeci, i mamy 312 pln. Warunki promocji spelnione, mozna wyplacac. 212 pln zysku na czysto. Czyli 200% zysku przy minimalnym (ok 20% ryzyku).

Dla mnie jest to po prostu super okazja (wszak znamy sie tyle czasu ze badziewia bym wam nie proponowal).

Jesli ktos z was chce z niej skorzystac - prosze na priv, albo lepiej na GG (335696)

Wygrane pieniazki bedziecie mogli przeznaczyc na kilka dodatkowych browarkow na zjezdzie :) .
  Temat: III Zjazd Sztabu!
MAO

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12116

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 01, 2004 12:58 am   Temat: III Zjazd Sztabu!
Perkun, nie zmianiaj tematu :) .

Jedno wyjasnienie- zjad odbylby sie 29 (wtorek) i zakonczyl w srode rano, a nie 28 jak sugeruje Klemens :)
 
Strona 13 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
recenzje anime, fanfiki
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 16