gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 222
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
MAO

Odpowiedzi: 54
Wyświetleń: 14210

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 21, 2004 5:55 pm   Temat: Potrzebna Twoja pomoc ! - przeczytaj - wazne !
Jedna uwaga co do recenzji - wszystkie maja miec taki sam ksztalt, czyli minimum 7000 znakow + ramki z ocenami (grafika, muza, dlugosc, miod). Proponuje przejrzec ktoras z moich ostatnich recenzji by nie bylo watpliowsci jak to ma wygldac.

Prosze mi wiec zmienic tytul "receznja warior kings" bo to w najlepszym razie jest tylko zapowiedz, wszak autor nie gral w te gre !!!

Panowie- jak cos robicie, robcie to dobrze !
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
MAO

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8363

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 21, 2004 5:51 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Hm, jest takie przyslowie ze "glupi to ma zawsze szczescie" i te slowa adresuje do Andrewa- dzis mam dobry humor wiec Cie jeszcze nie wyrzuce...

Radze sie jednak zastanowic nastepnym razem gdy zerzucisz mi ze nie mam racji. Racji w czyms czym zarzadzam! Nie po to zalorzylismy ultra dokldane statystyki na Gemius by teraz sie mylic z liczba odwiedzin. A uwiez mi drogi Andrew ze ja wiem jak je sprawdzac.....

Zarty ze mam zawsze racje tez prosze odlozyc na bok (bo czasami nie mam :) , jednak zarzucanie mi bledu w tak prostej sprawie zasluguje conajmniej na miesieczna banicje...

Konczac krotko i prosto- Andrew, przy nastepnym popsuciu mi humoru wylatujesz ze Sztabu.
  Temat: adres strony (sztab.com)
MAO

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4762

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Lip 21, 2004 5:46 pm   Temat: adres strony (sztab.com)
Problem mozna bardzo prosto rozwiazac- po prostu przy delegacji domeny musze podac odpowiedzni adres dns. I juz.

Gdybym go tylko oczywiscie znal :) . I mial czas by sie tym teraz zajac :) .
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
MAO

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8363

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Lip 12, 2004 2:11 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
80% odwiedzin pochodzi z wyszukiwarek, z Gryonline wchodzi mniej niz 5% osob.
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
MAO

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15070

PostForum: Archiwum   Wysłany: Wto Cze 29, 2004 8:35 pm   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Zjazd wlasnie trwa !

BTW do zjazdowiczow- jestem dostepny pod GG lub mailem - w razie pytan/problemow - piszcie.
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
MAO

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15070

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 28, 2004 12:24 am   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Spider - wez aparat, gier nam juz starczy :)

Podsumowujac - zjazd od 8 rano w POznaniu 29 czerwca- wtorek.

Niestety mam jedna zla wiadomosc- 30 czerwca rano niestety przeprowadzam sie do Swinoujscia, wiec ok 18 bede musial was opuscic. Oczywiscie wczesniej wszystko zorganizuje.
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
MAO

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15070

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sob Cze 26, 2004 2:02 am   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Czy mi sie wydaje czy na zjezdzie maja sie pojawic tylko 4 osoby (lacznie ze mna)

Klemens, Gonzo, Ajmdemen

Ktos jeszcze ??

Bo mowiac szczerze to zaczynam sie zastanawiac czy jest sens robic zjazd w tak nieliczynym gronie....
  Temat: ME 2004
MAO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8464

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Cze 25, 2004 12:07 am   Temat: ME 2004
Okazuje sie ze jednak mam "nosa" do pilki. Niemcy odpadli, Portugalia w polfinale. Niestety wcale mnie to nie cieszy. Widze ze Bog wyraznie nie lubi anglikow :(
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
MAO

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15070

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 24, 2004 11:59 pm   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Z rozpoznaniem mnie chyba tez nie bedzie problemow :) , ale na wszelki wypadek wysle jeszcze moje zdjecie.

Ja wezme telefon z aparatem. Bedziemy mogli zrobic 20 fotek 640x480.
  Temat: Recenzenci poszukiwani!
MAO

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6730

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Cze 22, 2004 11:12 pm   Temat: Recenzenci poszukiwani!
Wlasnie oblales pierwszy test - osoba ktorej zalezy na tej pracy, bez problemu moze znalezc moje GG na strownie www.sztab.com
  Temat: ME 2004
MAO

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8464

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pon Cze 21, 2004 9:39 am   Temat: ME 2004
Faza grupowa dobiega konca, czas wiec bym w koncu wlaczyl sie do dyskusji :) . Kazda z druzyn widzialem juz grajaca przynajmniej 2x, wiec swych koncowych analiz jestem juz niemal pewny. Moim zdaniem w pierwszej 4 znajda sie zespoly:

Portugali
Francji
Szwecji
Czech

A wlasciwie to trzy z nich, bo jakas sensacja na pewno sie wydarzy :) .

Pierwszy polfinal bylby wiec Portugalia- Francja.

Gospodarze chyba juz ochloneli po przegranej z Gracja i udowodnili ze potrafia grac pod olbrzymia presja. Jednak odwaze sie o stwierdzenie ze druzyna z nich jest dosc kiepska! Zaden z ich trzech meczy nie przypadl mi do gustu, ot kilka zrywow indywidualnosci. Cwierfinal pewnie przejda (bez roznicy Anglia czy Chorwacja- obydwie 11 sa imho slabsze), jednak w polfinale gora beda Francuzki.
No wlasnie- Francja. Ta druzyna rowniez gra na razie ponizej oczekiwan, jednak patrzac na jej sklad i przede wszystkim- osiagniecia zawodnikow, jestem dla niej pelny szacunku. O Niemcach mowi sie ze to druzyna turniejowa, jednak moim zdaniem na to miano zasluguja rowniez Zabojady. Grecje przejda z latwoscia (wszak Szwajcaria dzis z 3-1 przegra), a w pojedynyku z Portugalia wygra spokoj i doswiadczenie.

Drugi polfinal Szwecja- Czechy

Bez dwoch zdan najlepiej grajace do tej pory druzyny mistrzostw. Po obejrzeniu meczu Szwecja-Polska, bylem zachwycony postawa skandynawow do tego stopnia i przed turniejem postawilem ze beda w pierwszej 4 i zdania oczywiscie nie zmieniam. Znakomicie poukladana druzyna, praktycznie bez slabych stron. No i ten duet napastnikow!
Z drugiej strony Chechy, ktorych forma jest pewnego rodzaju zaskoczeniem. Ale tylko dla osob ktore ich wynikow w ostatnich latach nie sledzily- wszak wyjscie z pierwszego miejsca z grupy z Holandia samo w sobie jest znaczacym rezultatem. O tym ze naszych wschodnich sasiadow nalezy sie bac, udownodni jutrzejszy mecz z Niemcami. Jestem niemal pewnien ze grajace rezerowowym skladem Czechy nie przegraja i Szkopy pozegnaja sie z ME.
Ciezko typowac kto z tej pary osiagnie final- ja bede 3mal kciuki za Szwedow.

Final - Francja - Szwecja

Rozstrzygniecie tego meczu rownie ciezko wytypowac. Glowne scenariusze sa jednak dwa- wygra druzyna lepsza, grajaca ladny, zespolowy futbol (szwecja), lub zadecyduje geniusz jednego czlowieka i wygraja francuzi.

I na koniec jeszcze o waszych faworytach:

Niemcy- nie wyjda z grupy! ME to nie przypadek, jak sie przerywa w pelnym skladzie z Wegrami w meczu towarzyskim, to o dobrych wynikach trzeba przez klejne 2 lata zapomniec. Nie Ci ludzie, nie ta forma.

Anglia - Graja duzo ponizej mozliwosci. Mecz z Francja w ich wykonaniu mi sie podobal (skutecznosc i konsekwencja), jednak ze Szwajcaria to juz byla porazka. Wynik znacznie lepszy niz gra, duzo bledow, desperackie proby grania gornych pilek do malutkich przeciez napastnikow...No i Owen bez formy- Rooney szybciej chodzi niz tamten biega! Nie wiem skad w nim taka blokada, nawet ze slabymi Szwajcarami nie probowal strzalow z pierwszej pilki, albo tego co umie najlepiej- dryblingu 1 na 1. I mimo iz moje serce bije dla Anglii boje sie ze na Chorwatach ten turniej sie zakonczy. A juz na pewno na Portugalii.

Wlochy- Sa bez formy. Do tego dochodza nieprzyjemne incyenty (tak jak ten z Tottim) i klotnie z dziennikarzami. Nie podziala to dobrze na druzyne. Z grupy byc moze wyjda (jakies 40% szans) ale z Czechami polegna.
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
MAO

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15070

PostForum: Archiwum   Wysłany: Nie Cze 20, 2004 7:32 pm   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
To ja poprosze Herosow 3 - swego czasu wuwielbialem te gre wiec z checia w nia znowu pogram
  Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
MAO

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 5295

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:33 pm   Temat: 100 pln dla kazdego sztabowicza!
No i Anglia rowniez wygrala, wiec kolejne -212 pln zysku na czysto. Podobaja mi sie te mistrzostwa :)

BTW: Zostaly cztery ostatnie dni promocji u bukmachera. 4 ostatnie dni na dodatkowa 100 pln, a pewnie i wiecej jesli ktos sie pokusi grac moje typy :)
  Temat: MAO ma juz wyzsze wyksztalcenie
MAO

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4802

PostForum: Archiwum   Wysłany: Czw Cze 17, 2004 9:04 pm   Temat: Re: MAO ma juz wyzsze wyksztalcenie
Klemens napisał/a:
MAO napisał/a:
Praca dypomowa (o promocji stron internetowych) na 5


Czy tylko ja mam takie wewnetrzne, blizej niesprecyzowane uczucie wykorzystania?:))



Wykorzystania ??? Niby w jakim stopniu pomogles mi pisac moja prace? Co sie od Ciebie nauczylem o promocji stron internetowych? Nic, zero.

To juz przechodzi granice dobrego wychowania- zamiast powiedziec "gratuluje", ktos probuje sie podszywac pod moj sukces.
Brak mi po prostu slow.
  Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
MAO

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 15070

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 16, 2004 6:01 pm   Temat: Zjazd- ustalenia koncowe, koniecznie przeczytac !!!!
Po pierwsze- w tym temacie ma sie wypowiedziec kazdy czlonek SZtabu! Brak oddzewu potraktuje bardzo powaznie- degradacja !

Pytanie jest tylko jedno- CZY PRZYJADE NA ZJAZD ?? (TAK/NIE)

Poniewaz zostalo juz niewiele czasu, czas wspomniec o konkretach.

1. Zjazd zaczynamy o 7.00 na dworcu z Poznaniu (bo tak przyjezdza Klemens i Gonzo).
2. Po wszystkich dojerzdzajacych sztabowiczow wyjdziemy na dworzec (czyli komitet powitalny stale sie bedzie rozrastal)
3. Prosze byc w Poznaniu najpozniej o 12.00 (bysmy calego zjazdu na dworcu nie spedzali :)
4. Czesc oficjalna potrwa do godziny 21.00 (cos sie zwiedzi, zje i pogada)
5. Czesc nieoficjalna od 21.00 do 6.00 (pub i kafejka internetowa)

Czas tez wybrac gry w ktora cala noc bedziemy sie zmagac - na razie w gre wchodza dwa tytuly:

1. Counter Strike
2. Warcraft 3: Fhrozen Throne

Albowiem obydwie sa tam zainstalowane. Jesli ktos jednak przywiezie cos innego (oryginaly!) to sobie to tam zainstalujemy.

Tyle faktow, taraz chce uslyszec kto i o korej bedzie 29 czerwca w Poznaniu
 
Strona 12 z 15
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
forum anime, widmo
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 16