gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 23
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Książki Fantasy
LordPawlo

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21530

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:08 am   Temat: Re: Książki Fantasy
Hugo napisał/a:
Heja napiszcie mi wasze ulubione lub jakie najbardziej polecacie książki fantasy Sapkowskiego albo Grzędowaicza.


Na pewno wiedźmin polecam gorąco wciągana całego
  Temat: Ulubieni pisarze?
LordPawlo

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22501

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:07 am   Temat: Ulubieni pisarze?
krótko i na temat :mrgreen:
Tolkien (Władca Pierścienie + hobbit)
Andrzej Sapkowski (Wiedźmin)
  Temat: ulubione gry :)
LordPawlo

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32412

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 9:01 am   Temat: ulubione gry :)
HOMM 3 - stara ale za to ma genialny klimat i wciąga
D2 lod -świetna zabawa przez batleneta
Baldur's Gate 1 i 2 z dodatkami - gra na której się wychowałem prawdziwa klasyka nawet nie chce myśleć ile razy przeszyłem obydwie części
Gothic 2 + dodatek gra wciągająca pochłonęła mnie całkowicie na sporo czasu
Age of Empires 2 zachwycałem się popularnością tej gry świetna zabawa
  Temat: "hirosy" 3
LordPawlo

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18730

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pon Lis 19, 2007 8:53 am   Temat: "hirosy" 3
Ja najbardziej lubię czarne smoki i potężną magie która niszy wszelki opór (deszcz meteorów). Zamek to kwestia wyboru najlepiej jak jest losowy każdy zamek ma zalety i wady i każdym można wygrać. :cool:
  Temat: Worms
LordPawlo

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 20817

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Lis 17, 2007 2:12 pm   Temat: Worms
Moim zdaniem wormsy 2D były o wiele fajniejsze niż 3D. Worsmy dla mnie są fajną grom rodzinną można pograć na 1 kąpie z kilkoma członkami rodziny. Gra nie jest trudna i ma całkiem fajną oprawę a teksty są genialne (choć z czasem się nudzą). I wielką zaletą pod koniec gry jest hymn wygranej strony :lol:
  Temat: Harry Potter
LordPawlo

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 22375

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lis 17, 2007 2:00 pm   Temat: Harry Potter
Więc tak HP jest książką która zafascynowała starych jak i młodych. Ktoś napisał że to książka dla dzieci lub "Moim zdaniem to bajeczka dla dzieci, która z fantasy nie ma nic wspólnego ". Po 1 znam osobiście wielu ludzi w wieku 40-60 lat którzy książką się zachwycili. Po 2 fantastyka ma kilka rodzajów a HP jest na pewno jednym z nich. Co do moich odczuć o HP. Jest to książka wciągająca pełna akcji. Akcja często przebiega nieoczekiwanie i zaskakuje nas. Ostatnia część jest najbardziej zaskakująca nie będę zdradzał szczegółów ale warto było czekać :cool: .

Polecam


Ps. Nie którzy książkę przeczytali przed premierą (światową) po polsku. :oops:
  Temat: Ulubiona rasa
LordPawlo

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10687

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:51 pm   Temat: Ulubiona rasa
Szkoda że niema podziału elfów moimi ulubionymi są mroczne elfy złe i lubiące walke dlatego głos oddaję na elfy
  Temat: "Dziedzictwo"
LordPawlo

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8224

PostForum: Książki   Wysłany: Sob Lis 17, 2007 1:46 pm   Temat: "Dziedzictwo"
Więc od czego by zacząć. Książkę można kupić w empiku jak i również w każdej księgarni w mojej okolicy. Co do samej książki to kilka słów wprowadzeni. Opowiada o chłopcu który znalazł jajko smoka( :mrgreen: ). Resztę dowiecie się jak przeczytacie książkę :twisted: . Mnie osobiście książka wciągnęła na całego czytałem i czytałem i nie mogłem przestać ledwo skończyłem 1 top poleciałem do sklepu po 2 (oczywiście jeszcze go niebyło i byłem załamany) po tygodniowym czekaniu na zamówienie przeczytałem i 2 tom. Co do filmu beznadziejny po przeczytaniu książki ale i tak bardzo dobry. Polecam wszystkim zakup książki nie pożałujecie :cool: .
 
Strona 2 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
anime, opowiadania
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16