gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 4
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: ulubione gry :)
Kukowsky

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 32382

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Maj 31, 2006 2:14 pm   Temat: ulubione gry :)
1. Heroes of Might and Magic III - pierwsza gra= najlepsza gra. (przynajmiej u mnie i na moim kompie.) :)
2. Warcraft III (fabuła w kampanii)
3. Baldur's Gate 2
4. Empire Earth 2
5. Tzar- Ciężar Korony
6. Heroes of Might and Magic IV
7. Commandos II
8. Battle Realms
9. Deluxe Ski Jump 3.0 :)
10. Szachy... :)
  Temat: Wake of Gods (WOG)
Kukowsky

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 37425

PostForum: Heroes of Might and Magic   Wysłany: Sob Maj 27, 2006 9:44 pm   Temat: Wake of Gods (WOG)
Dikido napisał/a:
Ja już zmieniłem język i podczas instalacji wyskakuje jakiś błąd. Tak jest za każdym razem kidy próbuje sobie go zainstalować może wiecie jak to zainstalować???

Napewno wszystko zrobiłeś dobrze? Start-> Ustawienia-> Panel Sterowania-> Opcje Regionalne i językowe-> Opcje Regionalne-> I dajesz tam Angielski lub Rosyjski. Zmieniasz to żeby pod spodem zmieniły się tam jakieś liczby waluty, godziny itd. Nic więcej zmieniać nie trzeba. Następnie dajesz tam dalej i jak rozpocznie się instalacja to polecam wogóle nic nie ruszać tylko spokojnie czekać na koniec instalacji. U mnie jak minimalizowałem to instalacja zwieszała się. Jeśli nic nie pomogłem to możesz zamieścić dokładny opis co wyskakuje to może wtedy coś poradzimy.
  Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
Kukowsky

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 8877

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Maj 27, 2006 9:34 pm   Temat: Tzar:ciężar korony jaka jest wasza ulubiona "rasa"
Ja pamiętam dobrze tą grę. Szoda, że już jej nigdzie nie można kupić, gdyż moje płytki uległy całkowitemu rozpadu, a wtedy dożywotnia gwarancja na gram.pl nie istniała. :) Osobiście najbardziej lubiałem grać Azjatami.
  Temat: "hirosy" 3
Kukowsky

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18718

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sob Maj 27, 2006 9:31 pm   Temat: "hirosy" 3
Osobiście najbardziej lubię grac Lochami, gdyż jakoś tamtejsze jednostki najbardziej przypadły mi do gustu. Dwie mocne jednostki strzelające, duża ilość ulepszonych harpii, ulepszone minotaury i oczywiście czarne smoki. Jak dla mnie to miasto jest najlepsze. Miejsce drugie to Zamek, a trzecie Nekropolia. :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16