gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 179
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szaleństwa pana Smullyana
Krzak

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 4960

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:50 pm   Temat: Szaleństwa pana Smullyana
No i co?! Nie ma żadnych podpowiedzi? Nikt nie zgadnął? No napiszcie cos! :!: :?:
  Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
Krzak

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5535

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:48 pm   Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
A cos mi się zapomniało. Za bardzo się śmiałem :roll:
  Temat: Heroes of might and magic
Krzak

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16718

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:46 pm   Temat: Heroes of might and magic
Największy sentyment żywię do "dwójki". Do dzisiaj pamiętam te nieprzespane noc, gdzie z braciszkiem żeśmy grali na "gorących krzesłach" :P Trójka też była fajna, ale nie spędziłem przy niej tyle czasu. Pamiętam jednak taką jedną bitwę - Czarne smoki vs Kościane smoki ze wskrzeszaniem. Niestety wygrał brat. Jednak już wtedy dowiedziałem się, że siła umarłych jest wiecznie żywa :twisted:
  Temat: ATLANTIS - konkursy
Krzak

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7849

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:40 pm   Temat: ATLANTIS - konkursy
To jest nie fair! Nie wchodząc na forum nie mogłem widzieć tych konkursów! Czuję się dyskryminowany!
  Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
Krzak

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5535

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:33 pm   Temat: freeciv - problem kszaki?!!?
Protestuje. Absolutnie! To niedorzeczne. Żaden Krzak jeszcze nigdy nikogo nie doprowadził do szału.
A przepraszam, zdarzyło się to u paru kobiet w stosunkach ... bliskich z Krzakami rodzaju męskiego oraz u kilku mężczyzn w kontakcie z Krzakami rodzaju żeńskiego.
Wątpie jednak, byś protestował przed tego rodzaju szałem. Dlatego żądam natychmiastowych przeprosin. Powtarzam - NATYCHMIASTOWYCH.
Proszę dowództwo o wsparcie - jest to przecież ewidentny przykład dyskryminacji rasowej.
  Temat: WESTFALEN
Krzak

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12224

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:28 pm   Temat: WESTFALEN
Posłuchaj Ajmdemena - gra jest warta świczki, zaś osiedlowy firewall nie jest warty złamanego grosza - rachunek jest więc prosty. Zyskujesz conajmniej 2 zl :P
  Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
Krzak

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 10230

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:24 pm   Temat: Sztabowy Turniej Szachowy
O w morde! Ja się zapisałem i zapomniałem!! Ale widze, że nie jest źle - zajmuje 8 miejsce :P
Niedługo będę cierpiał na więcej wolnego czasu, to powrócę do rozgrywek.
  Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Krzak

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8369

PostForum: Archiwum   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:21 pm   Temat: Odwiedziny na stronie... (ladna historyjka)
Albo jak ja przez dlugi czas - wchodzilem, ale cicho sza, nic nie mówiłem, żeby nie mówili, że się niby uczy, a tak naprawdę to się błąka po sieci i nie ma co robic ;P
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Krzak

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 69095

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Sro Cze 02, 2004 6:19 pm   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Witam po dłuższej przerwie. Matury zdane, wyniki zadowalajace, niedługo egzaminy na studia, ale jakoś się już tak bardzo nie boję.
Od razu walę: W newsie z dnia 30 maj 2004
jest błędny link pod "Wstąp w nasze szeregi" jest adres http://www.sztab.com/www.sztab.com/forum nie trzeba być znawcą, żeby powiedzieć, że nie jest to poprawne.

***

kolejny błąd jest w Regulaminie:
zamiast "15 listopad 2000"
powinno być 15 listopada 2000. O poprawność językową warto dbać :)
Błąd ten jest tymbardziej rażący, że daty powyżej i poniżej napisane są poprawnie.
  Temat: Elders Scrolls III: Morrowind - rozwijanie własnej wioc
Krzak

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8685

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 4:13 pm   Temat: Elders Scrolls III: Morrowind - rozwijanie własnej wioc
Ale ja się przynajmniej na głos nie przyznaje. Poza tym byłem ostatnio w Łodzi w Empiku, to nie było samego Morrowinda, tylko z dodatkami był i to drogo w dodatku, a ja nie mogłem aż tyle kasy wydać. :(
  Temat: Element strategii w innych grach.
Krzak

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9563

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 3:17 pm   Temat: Element strategii w innych grach.
Cytat:
Dune itp. - no sorki, ale niezbyt rozumiem - sugerujesz ze milosnicy rtsow sa waska grupka? A szerzej domorosli stratedzy? No bez zartow, nie tutaj...
Master of Orion - gra dla milosnikow strategii( ogromne grono), sci-fi( jw.) tudziez astronomii( ho ho...)
Ishar, M&M, Ultima itp. - no sorki, ale gdy sie jeszcze nikomu nie snila grafika komputerowa, grano juz w roznej masci mudy itp. Tlumy graly...
Magic Carpet - zwykla zrecznosciowka( aczkolwiek z niebanalnymi pomyslami, nie zaprzecze) - chyba KAZDY z nas lubi od czasu do czasu pograc w takowe?
Pacman itp. - echhhhhhhh... Ponad 20 lat temu( ponoc:)))) ) automaty mialy PRZEOGROMNE grono milosnikow - a Pacman wszak to wrecz wymarzona gra na takowe( arcade, latwe reguly...)


Trudno się z Tobą nie zgodzić, gdyby tylko nie to, że w momencie tworzenia tych gier, nie było jeszcze zbyt wielu graczy, a rynek gier komputerowych (pecetów - ishar, pacman i inne, które pojawiły się na innych platformach liczą się dla mnie tylko w wydaniu pecetowym) był jeszcze wpowijakach. Nawet jeśli tak nie było, to wymienione przeze mnie gry były oryginalne i nietypowe, a wtedy jeszcze nie robiło się badań rynku, by wiedzieć, jaką grę należy teraz zrobić.
  Temat: Elders Scrolls III: Morrowind - rozwijanie własnej wioc
Krzak

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 8685

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 3:00 pm   Temat: Elders Scrolls III: Morrowind - rozwijanie własnej wioc
Wybaczcie, ale na drugiej płytce czego?
dodatku?
(co ja mam, to mówić nie będe, ale chyba już każdy wie ;P )
  Temat: CM 2003/2004
Krzak

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 12360

PostForum: Archiwum   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 2:57 pm   Temat: CM 2003/2004
Cytat:
Gram Cracovią jestem w 2 lidze na 8 miejscu i mam długo już 200.000 poniewiaż w tą gre zaczołem dopiero grać i nie wiem jak kase sobie zarobić. Jak mozna rozbudowywać stadion i zmieniać ceny biletów ?


Jeśli chodzi o stadion, to tak jak mówi Andrew - o rozbudowę prosi się zarząd.
Jeśli chodzi o zmianę cen biletów, to mi nie wiadomo, by w ogóle istniała taka możliwość - czytaj "nie da się zmieniać cen biletów" :) .
Jeśli chodzi o zarabianie kasy, to jest to uzależnione od tego, jak dobrze sobie Twój klub radzi. Im lepsze masz wyniki, tym więcej kasy dostajesz - z biletów, z reklam, z relacji TV twoich meczy, itd. Prócz tego dostajesz również kasę za sprzedaż swoich zawodników.
  Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Krzak

Odpowiedzi: 83
Wyświetleń: 21454

PostForum: Historia   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 2:53 pm   Temat: A gdyby babcia miała wąsy...
Cytat:
W znaczeniu - "jakie przeobrazenia spoleczne, ekonomiczne i kulturalne by sie dokonaly" - 13 lat istnienia III Rzeszy daly chyba na to pytanie wyczerpujaca odpowiedz... Tyle ze teraz nikt by nie przerwal owych wydarzen...


ZSRR trwało dłużej, a jednak powoli udaje się nam podciągnąć z dołka kulturalnego, ekonomicznego i w ogóle 'całokształtościowego' ( :P ), w jaki nas ów zwiazek wepchnął. Co prawda powrót do normalności, albo raczej dostosowanie się do norm zachodnich, będzie trwało bardzo długo (co najmniej jeszcze dziesiątki, jeśli nie setki lat, zakładając, że po drodze nie będzie już więcej takich incydentów), co jednak nie pozostawia wątpliwości, że po jakimś czasie "dojdziemy do siebie".
Gdyby jednak zwyciężył Hitler, to faktycznie przerwanie owych przemian mogłoby wydawać się niemożliwe. Moim zdaniem jednak po kilku wiekach doszłoby do "wyrównania się" poziomów kulturalnych świata "wolnego" i świata hitlerowskiego - bądź to w jedną, bądź w drugą stronę.
  Temat: WESTFALEN
Krzak

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 12224

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Pią Kwi 23, 2004 2:43 pm   Temat: WESTFALEN
Bardzo możliwe, ale i tak gra tam wystarczająco wielu Polaków, by założyli sobie grę dedykowaną. Poza tym do dyplomacji wystarczą najprostsze zwroty, a Polaków jest dość, by się dogadać.
 
Strona 5 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
widmo, recenzje anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16