gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 174
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Książki Fantasy
Asterix

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 21599

PostForum: Książki   Wysłany: Czw Gru 20, 2007 5:18 pm   Temat: Książki Fantasy
Najwięcej opisane jest chyba w tym... http://pl.wikipedia.org/wiki/Valinor więcej nie wiem nic jesli chcesz to poszukaj głębiej to może coś znajdziesz...
  Temat: Ulubieni pisarze?
Asterix

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 22561

PostForum: Książki   Wysłany: Wto Gru 18, 2007 3:01 pm   Temat: Ulubieni pisarze?
Ostatnio zafascynowały mnie książki fantastyczne Richarda A. Knaak'a i sposób pisania jego książek po prostu coś pięknego to co on pisze... Szczególnie podoba mi się napisane przez niego parę książek oparte na grze Warcraft. Oczywiście polecam wszystkim... Kolejnym rodzajem są książki historyczne polecam tutaj książkę "Spartanin" napisana przez Valerio Massimo Manfredi
  Temat: Ulubiona rasa
Asterix

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 10726

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Gru 17, 2007 8:25 pm   Temat: Ulubiona rasa
Mikiss, a możesz podać powód?? bardzo zaciekawiła mnie ta zmiana...
  Temat: Problem Z EUII
Asterix

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5974

PostForum: Europa Universalis   Wysłany: Sro Gru 05, 2007 2:14 pm   Temat: Problem Z EUII
nie będę zakładał nowego tematu ale mam mały problem ostatnio zainstalowałem sobie i pomyślałem że będzie miło znów pograć w ową grę ale nie wiem coś jest nie tak pogram z 30min i wyłącza mi się sama i wyskakuje ze aplikacja będzie zamknięta i czy chcesz wysłać jakąś tam informacje o danym błędzie co zrobić by to działało... :?: proszę o szybką odp


PS. mam oryginalną wersję z gazety wyborczej...
  Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Asterix

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9892

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Nie Gru 02, 2007 5:54 pm   Temat: Co osiągniemy na EURO 2008?
Grupa nie należy do najsilniejszych ale do najsłabszych też nie... wydaje mi sie że mamy szanse na awans lecz będzie potrzeba bardzo dużo pracy jakie będą tego wyniki zobaczymy...
  Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
Asterix

Odpowiedzi: 60
Wyświetleń: 35914

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pią Lis 23, 2007 4:36 pm   Temat: Czy zdążymy z EURO 2012???
wątpię czy nam się to uda... chodzi mi o to że niby mają powstawać drogi, hotele, stadiony ale jak dla mnie to bardzo ciężkie zadanie choć jak wiadomo nasz kraj i ludzie w nim mieszkający wiele potrafią więc bądźmy dobrej myśli... tylko jedno mnie ciekawi czemu do kandydatury stadionów nie wybrali już tych nowoczesnych niedawno co zbudowanych jak np. stadion w Kielcach... tylko rzucili się na głęboką wode :?:
  Temat: huzar a husarz
Asterix

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6406

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 7:36 pm   Temat: huzar a husarz
no zdarzają sie i tacy ale co sie poradzi...
  Temat: huzar a husarz
Asterix

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6406

PostForum: Historia   Wysłany: Sro Paź 31, 2007 4:56 pm   Temat: huzar a husarz
FifiCz, w ogóle nie wiem czy autor jeszcze pojawia sie na naszym forum...ale czytając w jego profilu to 11wrzesnia był ostatni raz
  Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
Asterix

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 10315

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Pon Paź 22, 2007 9:18 pm   Temat: Czy Polska awansuje do EURO 2008
Awansuja----No jak na razie im dobrze idzie więc oby tak dalej a może w końcu osiągniemy coś na któryś z mistrzostw( chodzi mi tu chociaż o wyjście z grupy...) wiem ze w historii naszej reprezentacji już były nawet medale ale mi wystarczy niech tylko polska reprezentacja wróci na salony piłkarskie...
  Temat: W co obecnie gracie?
Asterix

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65365

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 15, 2007 10:04 pm   Temat: W co obecnie gracie?
Ja wróciłem do Twierdzy Krucjaty(jak kto woli dziwne polskie tłumaczenie Krzyżowca)
  Temat: Nowy wygląd strony
Asterix

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 22198

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Czw Paź 04, 2007 7:05 am   Temat: Nowy wygląd strony
Osobiście też mi sie podoba bardzo ciekawie jest zrobiony podział militaria itp... szybciej można coś znaleźć od razu klikamy na dana kategorie...świetnie zrobiona stronka... jeśli miał bym ja ocenić dałbym 5pkt oczywiście w skali do 5
  Temat: huzar a husarz
Asterix

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 6406

PostForum: Historia   Wysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:53 am   Temat: huzar a husarz
Czym sie różni:
1)Huzar- lekkozbrojna jazda powstała w XV wieku.
Husaria- początkowo lekka, potem lekko-ciężka jazda.

O husarii wiemy bardzo dużo wiemy jaka bronią się posługiwała oraz jaki pancerz nosiła ale nie tylko w naszej historii bardzo wiele walk(bitw) było zwyciężone właśnie dzięki tej formacji

Niestety ale o huzarach wiemy dużo dużo mniej:
Jedne z pierwszych formacji huzarów w Polsce zostały sformowane w okresie insurekcji kościuszkowskiej – był to oddział majora Ksawerego Krasickiego, utworzony w 1794 głównie z Polaków z zaboru austriackiego. Brali udział m.in. w bitwie pod Racławicami.

To by bylo na tyle co pamiętam o nich...
  Temat: W co obecnie gracie?
Asterix

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 65365

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Sie 24, 2007 3:14 pm   Temat: W co obecnie gracie?
ja podobnie jak leiff, tez gram w Gladiatus'a oraz zaczolem grac w BattleKnight'a
  Temat: W samo południe - Oddział rozpoznawczy
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 6124

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Sie 21, 2007 10:42 pm   Temat: W samo południe - Oddział rozpoznawczy
jesli chodzi o mnie dal bym 8osob

1.dowodca
2. medyk
3.snajper
4.radiooperator
5. zolnierz z KM
6. zolnierz bedacy za razem tlumaczem
7 i 8 z normalnym uzbrojeniem
  Temat: "Dziedzictwo"
Asterix

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8263

PostForum: Książki   Wysłany: Pon Sie 06, 2007 6:39 am   Temat: "Dziedzictwo"
Ja na razie mialem okazje tylko przeczytac Eragona zreszta film tez ogladalem... ale wracajac do ksiazki to jest ciekawa ksiazka myslalem ze bedzie to jakis niewypal bo bardzo byla reklamowana a tu sie zdziwilem ksiazke sie czyta bardzo szybko poniewaz jest napisana bardzo przystepnie co za tym idzie bardzo wciaga...polecam wszystkim niestety ale nie udalo mi sie przeczytac jeszcze jej kontynuacji
 
Strona 5 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 16