gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 174
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: W samo południe - Początkujący mag
Asterix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 6226

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Pon Maj 19, 2008 9:22 pm   Temat: W samo południe - Początkujący mag
oczywiście że nie... na tym polega właśnie cała uroda maga... gdy z osobnika bardzo słabego tworzy się osoba możliwie nie do pokonania żadnym orężem itp...
  Temat: W samo południe - Wojna Domowa
Asterix

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6499

PostForum: Historia   Wysłany: Wto Maj 06, 2008 8:09 am   Temat: W samo południe - Wojna Domowa
kraj jest słabszy... pod względami i militarnymi i gospodarczym... zresztą Mikiss, ujął to wszystko dokładniej
  Temat: Pomóżcie w ankiecie
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5824

PostForum: Off Topic   Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 5:07 pm   Temat: Pomóżcie w ankiecie
Klemens, to nie ja ustalam te pytania ja miałem zebrać dana liczbę osób za nią... takie coś w rodzaju zaliczenia to jest każdy ma o czymś innym ankietę...
  Temat: Pomóżcie w ankiecie
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5824

PostForum: Off Topic   Wysłany: Sob Kwi 19, 2008 6:38 am   Temat: Pomóżcie w ankiecie
wielkie dzięki panowie
  Temat: Pomóżcie w ankiecie
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5824

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pią Kwi 18, 2008 7:03 am   Temat: Pomóżcie w ankiecie
Mikiss, wielkie dzięki... bardzo mi się to przyda bo do 20 muszę zebrać jeszcze 10ankiet więc kto tylko może to prosił bym o pomoc...
  Temat: Pomóżcie w ankiecie
Asterix

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5824

PostForum: Off Topic   Wysłany: Wto Kwi 15, 2008 6:14 pm   Temat: Pomóżcie w ankiecie
proszę was o pomoc i wypełnienie anonimowej ankiety na temat zmian w Waszym zachowaniu(stylu życia), związanym z wykonywaniem regularnych ćwiczeń fizycznych.
Ankieta jest kierowana do osób uprawiających sport regularnie - amatorsko lub zawodowo oraz do studentów AWF-u.
Badanie jest w pełni anonimowe i posłuży jedynie do celów statystycznych.
Ankieta jest stworzona przez studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i w ramach Studenckiego Towarzystwa Naukowego jej wyniki będą prezentowane na konferencji w Katowicach - Ligocie.

http://www.ankietka.pl/an...-amatorsko.html

Ankietę mogą wypełniać osoby ,które rocznikowo mają przynajmniej 16 lat.
Ankieta nie trwa dłużej niż 5-10 minut.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
  Temat: W samo południe - Drzwi
Asterix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4474

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Mar 01, 2008 9:58 pm   Temat: W samo południe - Drzwi
Mikiss napisał/a:
Asterix napisał/a:
2 z prawego boku, 2 z lewego

By się nawzajem zastrzelić?



dokładnie o niczym takim nie wspominałem... wystarczy że stanęli by lekko pod ukosem w stronę drzwi i nie byli by już na linii ognia
  Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Asterix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5674

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Mar 01, 2008 9:57 pm   Temat: Problem z Władcą Pierścieni
dzięki wystarczył nowe sterowniki
  Temat: Kontynuacje
Asterix

Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 7093

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:55 pm   Temat: Kontynuacje
zgadzam się z Hunterem, fabuła nie była mistrzowsko wykonana ale potrafiła wciągnąć i zachęcić ludzi do gry dzięki czemu zdobyła tak wielką popularność... jeśli chodzi o kontynuację na pewno ukaże się 4 odsłona WarCrafta... i będzie ona bardzo dopracowaną grą...
  Temat: W samo południe - Drzwi
Asterix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4474

PostForum: Militaria   Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:49 pm   Temat: W samo południe - Drzwi
zależy ilu ludzi mamy do dyspozycji...
najlepszym w tej sytuacji było by mieć załóżmy 6 ludzi i wtedy by można było zrobić rozmieszczenie mieszane... 2 z prawego boku, 2 z lewego oraz 2 zaraz na przeciwko drzwi...
ale jeśli miałbym wybrać jedno wtedy wydaję mi się że najlepszą obroną było by rozstawienie po bokach...
  Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Asterix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 5674

PostForum: Inne gry   Wysłany: Sob Mar 01, 2008 12:42 pm   Temat: Problem z Władcą Pierścieni
Witam

Nie będę zakładał nowego tematu więc napiszę tu... a mianowicie mój problem dotyczy gry Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemię chodzi dokładnie o to że gram wszystko spoko gra chodzi na najwyższych ustawieniach super a jak wyłączę to resetuje mi się komputer... ponownie jeśli chcę włączyć zapisaną grę to już sie nie da od czego to może być i jak zrobić by to się nie powtarzało.... pomóżcie...
  Temat: W samo południe - Snajper
Asterix

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 13828

PostForum: Militaria   Wysłany: Nie Lut 03, 2008 6:02 pm   Temat: W samo południe - Snajper
W tym pytaniu można zaznaczyć dwie opcje Celność oraz Cierpliwość.... bo tak na prawdę co da jedno bez drugiego :?: jednak uważam że cierpliwość jest ważniejsza by wyczekać dobry moment na oddanie strzału najlepiej jest to ukazane w filmie "Wróg u bram"
  Temat: Gry bitewne
Asterix

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7966

PostForum: Gry planszowe i bitewne   Wysłany: Sro Sty 09, 2008 9:08 pm   Temat: Gry bitewne
wiesz może i ukazały się wcześniej ale czy mają aktualnie taka samą bądź większą sławę co gry komputerowe??wątpię w to czy mają aż tak wielką... chociaż też należą do znanych gier szczególnie nie które tytuły

Też można powiedzieć że od niedawna uczestniczę w owych grach chociaż wiem dosyć dużo o nich to gram tak na poważnie od roku może troszkę dłużej...
  Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
Asterix

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 6397

PostForum: Dyskusja ogólna   Wysłany: Nie Sty 06, 2008 8:17 pm   Temat: W samo południe - Życie nie jest sprawiedliwe
Uważam że pula punktów będzie w tym wypadku dużo lepsza... chodzi o to że każdy może stworzyć postać jak najbardziej podobną do siebie bądź taką jaką uważa za najlepszą...
  Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
Asterix

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 10099

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Nie Gru 23, 2007 1:58 pm   Temat: Wigilia w SZtabie VVeteranow
Niestety ale nie będę na owej wigilii nie będę miał dostępu do neta... dlatego życzę wszystkiego najlepszego na święta wszystkim sztabowiczom...
 
Strona 4 z 12
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16