gry strategiczneSerwis gier strategicznych www.sztab.com  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Znalezionych wyników: 390
Forum Strategie Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: "hirosy" 3
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18763

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:51 am   Temat: "hirosy" 3
Ostatnio grałem w Heroes Chronicles: Wrota rzywiołów. Tam co dopiero poznałem siłe Wrót Żywiołów. Jednostki bardzo wytrzymałem i mają niezły dmg. I są w miarę przyzwoitych cenach. Są też supor bohaterowie. Z super artefaktami.
  Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 136
Wyświetleń: 69023

PostForum: Sztab VVeteranów - strona   Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:44 am   Temat: tu wpisujcie zauwazone błędy na stronie.
To musiał korzystać z IE. Inaczej wogule by nie wszedł. :lol:
  Temat: Ciekawostka:)))
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 17487

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:47 pm   Temat: Ciekawostka:)))
Wystarczy zainstalować jednego moda i wszystko przez cały rok będzie oki.
  Temat: problemy z forum?
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7074

PostForum: O forum   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:46 pm   Temat: problemy z forum?
Trzeba z PA zmienić w pierwszej zakładce adres forum.
  Temat: Problemy z grą Divine Divinity - pomocy
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4613

PostForum: Gry cRPG   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:43 pm   Temat: Problemy z grą Divine Divinity - pomocy
Podaj konfiguracje komputera i system.
  Temat: W samo południe - wstrzymanie ofensywy
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4218

PostForum: Militaria   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:42 pm   Temat: W samo południe - wstrzymanie ofensywy
Według mnie uzupełnienie strat. jak mamy wojne 1000 vs. 1000. Strona a wygra ,ale zostanie jej 200 wojska. A wróg ma w zanadrzu następne 1000. To raczej się nie rzucimy 200 żąnierzy na 1000 wrogów :?:
  Temat: W samo południe - Ukraina i EU
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 6560

PostForum: Gry strategiczne - RTS   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:36 pm   Temat: W samo południe - Ukraina i EU
Rosja nas nigdy nie lubiła. A Lwów przydało by się odzyskać.
  Temat: ATLANTIS - konkursy
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 7837

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:34 pm   Temat: ATLANTIS - konkursy
25T. Ale zależy od wersji. Polecam 3.04.04. :D
  Temat: "hirosy" 3
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18763

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:32 pm   Temat: "hirosy" 3
Elfy i krasnoludy są bardzo wolne więc nie stanowią takiego zagrżenia jak smoki.
  Temat: Imperializm
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 4577

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:29 pm   Temat: Imperializm
Sprubuj uruchomić z zgodnością z windowsem 95. Jak nie wiesz jak to otwierasz mój komputer wchodzisz w katalog z grą klikasz 2 przyciskiem myszki na exe. Ostatnia zakładka to zgodność. Zaznaczasz uruchom ten program w zgodności z windowsem 95 i na 50% powinno działać ,a jak nie będzie działać to bardzo mi przykro.
  Temat: Ciekawostką rzuć :)
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 25
Wyświetleń: 12828

PostForum: Off Topic   Wysłany: Czw Lis 25, 2004 8:19 pm   Temat: Ciekawostką rzuć :)
Chcesz żebym zawału dostał czy co :?: Pozatym w pierwszysm przekroczono limit transweru i niemożna wyświetlić przez to strony.
  Temat: Jak gram czyli co można zdziałać Polskim klub
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 7932

PostForum: Sztab Managerów   Wysłany: Wto Lis 16, 2004 1:22 pm   Temat: Jak gram czyli co można zdziałać Polskim klub
Aktualnie w pierwszym sezonie groclinem wygrałem uefa, lige , puchar polski. Teraz walczę o wejście do finału ligi mistrzów.
  Temat: "hirosy" 3
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 59
Wyświetleń: 18763

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Wto Paź 19, 2004 8:51 pm   Temat: "hirosy" 3
Według mnie Castle (zamek).

Ma on najlepszych żołnierzy takich jak Anioł/Archanioł czy pikinier / halabardnik. Archanioły mają zdolność odradzanie raz w ciągu walki swoich sprzymierzeńców, przez co są warte swojej ceny ( nie wymagają zasobów tylko samej kasy) są także najlepszymi jednostkami w grze. Drugi powód to halabardnicy, tania i bardzo dobra jednostka poziomu pierwszego.
  Temat: Z cyklu znalezione w sieci (4 adres)
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4943

PostForum: Off Topic   Wysłany: Pon Paź 18, 2004 2:26 pm   Temat: Z cyklu znalezione w sieci (4 adres)
Podaj cały link lub nazwe działu w jakim się znajdują te skiny.

Sprowadziłem tu Menajev :D
  Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
Andrew_wojownik

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8680

PostForum: Gry strategiczne - turowe   Wysłany: Nie Paź 17, 2004 5:35 pm   Temat: W samo południe - Civilization ciąg dalszy
Według mnie technika. Rozwinięta technika = nowe bronie = lepsze wojsko.
 
Strona 4 z 26
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
opowiadania, forum anime
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 16